HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

problem s HDMI do SAMSUNG LE37A559

Obraz ostrý jako břitva.

problem s HDMI do SAMSUNG LE37A559

Příspěvekod czNairik v pondělí 13. 10. 2008 23:38:19

Nazdarek, mam takovej problem, se kterym si nevim rady. Najde se tu nekdo zkuseny, kdo bude schopen mi rici, co delam blbe? Mam novou telku SAMSUNG LE37A559, vse OK, ale kdyz pripojim notebook s ATI Radeon Mobility graf. kartou pres HDMI, tak se sice zobrazi 1920x1080, ale po okrajich televize (vsude po obvodu) zustane tak cca 2-3 cm sirokej cernej lem, kam televize odmita cokoliv zobrazit. Tim padem je veskery obraz deformovan zmensenim a dost osklivy. Hledal jsem vsude mozne a nasel nastaveni na televizi "just-scan" - aby telka se vstupem nic nedelala, jenom ho zobrazila. Mel jsem totiz podezreni, ze telka nedela pixel mapping 1:1 ale zbytecne neco prevadi. Ale bohuzel ani tahle volba nepomohla. Opravdu zvlastni je, ze kdyz pripojim notebook pres obyc VGA kabel, mam naprosto paradni 1920x1080 po cele plose, a vse je krasne. Ani nemusim nastavovat zadny "just-scan" apod. vse se udela samo. Takze moja otazka zni, da se to nejak resit? Nema HDMI v sobe nejakou "ochranu", ktera tuhle deformaci zamerne dela? Popr. nejake jine vysvetleni? Za kazdy napad, link budu vdecen! Dik moc, Pavel
czNairik
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pondělí 13. 10. 2008 23:26:39

Re: problem s HDMI do SAMSUNG LE37A559

Příspěvekod Martinoslav v úterý 21. 10. 2008 17:09:31

V Catalystech je volba nastaveni pod polozkou LCD TV kde si muzes zvolit rozsah zobrazeni v plusovem a minusovem meritku, tim zobrazis signal az do kraju obrazovky.
Martinoslav
0+
0+
 
Příspěvky: 25
Registrován: středa 1. 10. 2008 19:45:56


Zpět na LCD televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron