HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Kvalitne LCD do 32".

Obraz ostrý jako břitva.

Kvalitne LCD do 32".

Příspěvekod Pavur v úterý 15. 9. 2009 14:37:50

Zdravicko,
hned na uvod napisem ze som zastancom plazmy a mam ju doma. Kedze som sa o LCD vobec nezaujimal mam problem pri splenani ohlohy - najst pre svokrovoc (tchan a tchyna ;-) ) nejaku LCD TV (koli vlekosti) ktora ale bude mat pekny obraz. Par LCD sme videli ale boli to najlacnejise modley Samsung, LG, Philips(az na Kuro od Pioneeru) tak ten obraz sa im zdal nic moc. Tak by som chcel poprosit keby ste mi dali nejake typy na ktore by stalo za to sa ist pozriet do kamenneho obhcodu.
LCD bude vyuzivane hlavne na SD signal, HD malo tak by to chcelo fakt sluny TV.
V Electroworlde sme videli Pioneer Kuro 37" obraz v HD spicka ale v SD to bolo o poznanie horsie, ale podla nich vyhovujuce. Cena ale 37 tisic co je pre nich priliz moc.
Kusok od toho Kura bol Panasonic plazma 37" cena skoro polovicna a obraz v SD podla nich lepsi (ja sa radsej nevyjadrujem pretoze na plazmu nedam dopustit). Ta 37" je ale uz dost velka 32"by bol ideal.
Dival som sa na nejake novinky ale vacsina firiem nove technologie dava prevazne do modelov 40" a viac. Co je skoda.
Chapem ale ze super obraz za 15 tisic nekupim. 15 tisic nie je limit to pisem len pre "ilustraciu".
Vopred dakujem za podnety a navrhy.

S pozdravom Pavur.
Pavur
0+
0+
 
Příspěvky: 5
Registrován: sobota 22. 3. 2008 1:04:49

Re: Kvalitne LCD do 32".

Příspěvekod Papinak v středa 16. 9. 2009 13:09:22

No pokud by jsi chtěl novinku, tak potom Sharp vyjel s novými TV s FULL LED podsvícením za poměrně překvapivě nízkou cenu- (na ledky)
http://www.electroworld.cz/product/tv-d ... lc32le600v
- dá se sehnat i kolem 17 - 18 tis.
Výhodou je nízká spotřeba kolem 70 W, což je velmi slušné. Dneska jsem ji viděl naživo a musím přiznat, že mě ani neurazila, ani nenadchla. Měl jsem potom tu čest s obchodním ředitelem jednoho elektra, který ji viděl v Praze při prezentaci a ten z ní byl zase doslova nadšenej a rozhodně jí prý bere na krám. Tak se po ní zkus kdyžtak podívat.
TV Panasonic TH-46PZ85E, 3D BD Sony BDP-S490, Xtreamer Prodigy, PS3 80 GB, HD PVR KCF-B3000, AV receiver Onkyo TX-SR 607, Repro Magnat Quantum 2x 605, 2x 603, 1X 613
Uživatelský avatar
Papinak
200+
200+
 
Příspěvky: 225
Registrován: pátek 4. 7. 2008 10:56:46
Bydliště: Liberec


Zpět na LCD televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron