HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Plazma do 20tisic

Vítejte ve světě, kde je černá opravdu černá.

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod HD-Junkie v čtvrtek 31. 7. 2008 21:35:07

Krtku nic proti tobě nemám, ale všimnul jsem si, že neustále kladeš důraz na to, co kolik stálo, kdo kolik vydělává na tom a na tom atd. Je to vážně tak důležité ? Já mám známého který si koupil plasmu v electroworld (když otvírali v ČR) za cca 450.000,- ale to z něj přeci nedělá nějakého odborníka přes TV, to samé platí pro tebe. Tvuj Pioneer za 180K ti nepomohl získat vědomosti v oblasti Plasma TV :) Kup si plasmu 11 generace jak píšeš a po roce používání sem napiš postřehy. A věř mi, že bude uplně jedno jestli za tu TV dáš 100K nebo 10K.
Uživatelský avatar
HD-Junkie
50+
50+
 
Příspěvky: 91
Registrován: pátek 11. 1. 2008 18:01:54
Bydliště: Praha 4

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Nick007 v čtvrtek 31. 7. 2008 21:48:17

V něčem má Krtek pravdu, 11G má úplně nový čip, 3x větší kontrast, to je na obraze znát hodně. A vývojáři nespí, konkurence je nenechá, proto i klidně mohli redukovat ještě víc vypalování. Takže bych nic nevychvaloval ani neodsuzoval, 11G se prodává teprv několik měsíců. Já sem klidně napíšu, jak to vypadá s PZ80, dneska jsem skončil s prací v Praze a teď plánuju dva měsíce intenzivního odpočinku :D Nejen u TV, ale tak chtěl bych zvládnout komplet Heroes a Battlestar Galacticu a zopáknout si Prison Break, když za měsíc začíná 4. série :) Samozřejmě s titulky. I když zrovna tyhle věci nejsou 2,35:1, takže se tam těžko něco vypálí. To spíš 1080p filmy. No každopádně, dám jí zabrat :lol:
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 31. 7. 2008 23:22:39

kazdopadne ja za rok zkusenosti nikomu nepredam, pac titulky nepouzivam 8-)
nic to ale nemeni na tom, ze "eliminaci vypalovani" neverim. a jelikoz na televizi budu stejne koukat na starym crtcku a na plazme poleti jen blu, tak se to stejne nikdy nedozvim :|
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Capo v pátek 1. 8. 2008 6:54:22

Nick007 píše:chtěl bych zvládnout komplet Heroes a Battlestar Galacticu a zopáknout si Prison Break, když za měsíc začíná 4. série :) Samozřejmě s titulky. I když zrovna tyhle věci nejsou 2,35:1, takže se tam těžko něco vypálí. To spíš 1080p filmy. No každopádně, dám jí zabrat :lol:


No poměr s tim vypálením titulků nemá moc společnýho, titulky se vypálí na kterymkoliv podkladě, furt budou svítit stejnou barvou a jestlis myslel vypálení černých pruhů od toho poměru 2.35:1, tak ty vypálený nemám.Každopádně pak dej vědět, ikdyž jenom po těchhle seriálech tam nic nebude, ale klidně za rok se ozvi :), fakt jsem zvědavej, páč eliminaci vypalování výrobci zmiňujou už od loňské generace (jestli ne ještě dřív) a to měly TVs určitě taky nějaký novinky oproti předchozí generaci, a jak to dopadá.Takže říkám a stojim si za tim, dokud neuvidim letošní 11G za nějakej rok intenzivního používání, tak prostě těm kecům neuvěřim, já chci důkaz místo slibů :)

ST: tak nic no :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Nick007 v pátek 1. 8. 2008 8:13:50

Capo píše:No poměr s tim vypálením titulků nemá moc společnýho, titulky se vypálí na kterymkoliv podkladě, furt budou svítit stejnou barvou a jestlis myslel vypálení černých pruhů od toho poměru 2.35:1, tak ty vypálený nemám.Každopádně pak dej vědět, ikdyž jenom po těchhle seriálech tam nic nebude, ale klidně za rok se ozvi :), fakt jsem zvědavej, páč eliminaci vypalování výrobci zmiňujou už od loňské generace (jestli ne ještě dřív) a to měly TVs určitě taky nějaký novinky oproti předchozí generaci, a jak to dopadá.Takže říkám a stojim si za tim, dokud neuvidim letošní 11G za nějakej rok intenzivního používání, tak prostě těm kecům neuvěřim, já chci důkaz místo slibů :)

ST: tak nic no :)


Ale přece jen si myslím, že titulky se tam nezobrazí pořád, takže u 16:9 se hodně střídají s barevným film... Nevím no, uvidím sám :D Btw ty tři seriály jsou jen tak na 14 dnů :D
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Krtek v pátek 1. 8. 2008 11:48:29

HD-Junkie píše:Krtku nic proti tobě nemám, ale všimnul jsem si, že neustále kladeš důraz na to, co kolik stálo, kdo kolik vydělává na tom a na tom atd. Je to vážně tak důležité ?


Bohužel je to důležité. Snažím se tím zdůraznit pouze to, co někteří vč. Tebe pořád nechápou. Tím je fakt, že tenhle typ elektroniky je hlavně o penězích. Za kvalitu prostě musíš zaplatit - a ne málo. Tady totiž každý kupuje jen to nejlevnější a pak se diví, že s tím má problémy. Jasně že je to otázka finančních možností každého z nás.
Vývoj jde ale velkým tempem dopředu a tady se pořád srovnávají mezi sebou úplně neporovnatelné věci. Pak se to všechno naháže do jednoho pytle a výsledkem jsou bláboly jako že plazma vydrží jeden rok, že jí vypalují bílé titulky (které se sice zobrazují na stejném místě, ale nikdy ne trvale nehledě na to že téměř každé písmeno osvítí jiné pixely) a podobné kraviny... :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Capo v pátek 1. 8. 2008 14:28:03

Krtek píše:
HD-Junkie píše:Krtku nic proti tobě nemám, ale všimnul jsem si, že neustále kladeš důraz na to, co kolik stálo, kdo kolik vydělává na tom a na tom atd. Je to vážně tak důležité ?


Vývoj jde ale velkým tempem dopředu a tady se pořád srovnávají mezi sebou úplně neporovnatelné věci. Pak se to všechno naháže do jednoho pytle a výsledkem jsou bláboly jako že plazma vydrží jeden rok, že jí vypalují bílé titulky (které se sice zobrazují na stejném místě, ale nikdy ne trvale nehledě na to že téměř každé písmeno osvítí jiné pixely) a podobné kraviny... :roll:


Já už se ti Krtku fakt musim jenom smát, jak děláš chytrýho, ale vůbec o tom, o čem píšeš, nemáš ani ponětí :mrgreen: :mrgreen:
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod martinhamr v pátek 1. 8. 2008 15:33:35

Ale o tom že cena něco naznačuje má Krtek pravdu. ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Capo v pátek 1. 8. 2008 15:46:45

martinhamr píše:Ale o tom že cena něco naznačuje má Krtek pravdu. ;)


Jo, to je tak jediná věc z toho všeho, co tady blábolí :D , proto jsem to taky "vystříhl" z té mé citace.Anyways, nic to nemění na tom, že i ty nejdražší plazmy se budou vypalovat, to prostě patří k té technologii, a pochybuju, že to někdy dokážou 100% odstranit.Obraz na plazmě imho nikdy nebude za 5 let uplně stejnej, jako když je nová.That`s it.
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod Krtek v pátek 1. 8. 2008 19:31:53

Capo píše:
martinhamr píše:Ale o tom že cena něco naznačuje má Krtek pravdu. ;)


Jo, to je tak jediná věc z toho všeho, co tady blábolí :D , proto jsem to taky "vystříhl" z té mé citace.Anyways, nic to nemění na tom, že i ty nejdražší plazmy se budou vypalovat, to prostě patří k té technologii, a pochybuju, že to někdy dokážou 100% odstranit.Obraz na plazmě imho nikdy nebude za 5 let uplně stejnej, jako když je nová.That`s it.


Capo, já odpovídal HD-Junkiemu. Ty jsi zabitej případ který ani nedokáže pořádně přečíst co píšu. Nepsal jsem nic o tom, že se plazmy nevypalují. To jen Ty tohle blábolíš pořád dokola a přitom diskuze je úplně o něčem jiném.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazma do 20tisic

Příspěvekod c.DataUFP v pondělí 11. 8. 2008 7:48:23

Jáááá tomu rozumím jak koza petrželi, ale jedině krtek tu podal vysvětlení a argumenty...ostatní jen krytyzují a machrujou jaký není krtek blbec...muj kolega má plazmu už 5 let a je spokojený...a je pravda že každá technologie musí být správně použita. A na Plazmě prostě nebudu pouštět fotky a nebudu ji používat jako nástěný obraz. U kámoše jsem na plazmě (Letošní Samsung) pouštěl vydle (vista, vypadalo to super) a nechal jsem ho tam schválně ca 10 minut a po zapnutí filmu to bylo v pohodě nikde nic a to tam na pozadí byly dost světlé body...Ja plazmu vybírám už nějaký pátek, ale buhužel jsem si ji zatím z finančních důvovů nepořídil (koupil sjem pozemek na savbu) ale tenhle týden dostanu roční premie a kupuji na 100%
TH-42PZ8E (http://plazmove-televize.elektromedia.c ... jyxo_zbozi) za ty prachy fullHD :) Do paneláku stači a pak pujde do ložnice...a až já budu osazovat TV v obiváku tak už tam možná bude o OLED :)
c.Data - United Federation of Planets
Uživatelský avatar
c.DataUFP
50+
50+
 
Příspěvky: 50
Registrován: středa 12. 3. 2008 13:51:26

Předchozí

Zpět na Plazmové televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron