HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Panasonic 42PX70EA

Vítejte ve světě, kde je černá opravdu černá.

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Krtek v sobota 16. 2. 2008 13:43:51

Asi jsi mě špatně pochopil. Já nejsem ten co šetří. Vydělám si hodně peněz, a to zaměstnávám ještě další dva lidi vč. manželky. Myslím, že je to poznat i na technice o které jsem psal a kterou vlastním. Nemyslím tu co mám v pracovně, ale i tu v obýváku. Co se týče poštovného, tak to jsem nějak nepochopil. Psal jsem jen, zda někdo nebude objednávat z Amazonu. Ne abych ušetřil na poštovném, ale proto že jsem měnil banku a nemám odblokovanou kartu na nákupy přes net (což jak jak jsem se včera dozvěděl trvá 5 pracovních dní a na Amazonu je zajímavá akce která může každým dnem skončit) Tím bych dotyčnému alespoň částečně ušetřil náklady za poštovné pokud by také něco objednával. Když jsem zda žádal ostatní o doporučení při koupi nové TV, několikrát jsem uvedl, že mi záleží na kvalitě a užitné hodnotě, nikoliv na ceně. Proto mě Tvoje tvrzení že mám "hluboko do kapsy" docela pobavilo.
Ty čekáš, že Ti tu kameru tady někdo posvětí a nejsi schopen akceptovat jiný názor. Kdyby jsi se alespoň trochu o tuhle technologii zajímal, dospěl by jsi ke stejnému názoru jako mám já. Jestli jí chceš koupit, tak s jí kup. Můj názor ber pouze jako názor člověka který má svoji vlastní produkci a filmem se 12 let živí. Který natáčí a stříhá ve vysokém rozlišení, zná jeho přednosti i stinné stránky a to nejen u profi kamer, protože tuhle techniku i testuje a prodává. Toť vše.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Krtek v sobota 16. 2. 2008 14:08:32

P.S:
Ty poslední dvě věty co jsi napsal snad nemůžeš myslet vážně. Pokud ano, tak jsi absolutně nenáročný a pro všechny výrobce téměř ideální zákazník. Gratuluji. :lol:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Domxxx v úterý 19. 2. 2008 0:40:44

Krtek píše:P.S:
Ty poslední dvě věty co jsi napsal snad nemůžeš myslet vážně. Pokud ano, tak jsi absolutně nenáročný a pro všechny výrobce téměř ideální zákazník. Gratuluji. :lol:


Vše co jsem napsal jsem myslel zcela vážně. V žádném případě nečekám, že mi někdo bude kameru chválit či mi ji posvětí. Natolik se v téhle oblasti vyznám, abych se byl schopen rozhodovat sám. A vzdělání na to mám taky a také mne to částečně živí. A psát, že jsem absolutně nenáročný zákazník? Nevím co je na našem trhu v současnosti pro domácí použití lepší.
Vůbec mi v mém komentáři nešlo o moje vybavení. jen jsem reagoval na to, že ať vlezu do kteréhokoliv vlákna, tak tam najdu tvé negativistické názory jak je vše špatné a nedokonalé a že vše jsou jen experimenty výrobců. Ještě před pár měsíci jsem točil na DV PC100 Sony na kazetu. Pak jsem vyzkoušel od známého diskovou kameru a DVD kameru, obě 1080i. Obrovskej skok dopředu z hladiska nejen kvality, ale i komfortu. Připlatil jsem si pár tisíc a mám 1080p a opět je to jen skok dopředu. Nenašel jsem jedinou nevýhodu nebo nekvalitnost vůči 1080i. Vše je jen lepší. Možná že mám i dobrou kombinaci zařízení. Kvalita a možnosti jsou vždy limitovány nejslabším článkem řetězu, takže nejen slušná kamera, ale i slušná plasma a dobře vybavený comp na střih a také slušné audio. Ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem tebou proklamované nedostatky a nekvalitu nenašel. Je jasné, že nelze srovnávat s profikamerou za desetinásobek ceny, ale také s desetinásobnou velikostí a hmotností.
A už tu debatu ukončíme, ostatní tohle stěží zajímá.

Hezký večer

Domxxx
Uživatelský avatar
Domxxx
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 12. 1. 2008 2:25:13

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Tony v úterý 19. 2. 2008 9:36:06

Fajn chlapi ... Tak bych byl pro to, tohle téma bud' ukončit nebo přesunout, jelikož je to topic o plazmě, ok? :twisted:

P.S. Asi by to chtělo Hyde Park nebo Offtopic na tyhle diskuze, zřejmě topic "Volné téma" nestačí ... ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Krtek v úterý 19. 2. 2008 11:42:40

Donxxx:
Tohle je diskuze, a já napsal jen svůj názor. Tak se ho snaž respektovat a přestaň topořit, ok ? Ty jsi zaslepený pouze tím, že ta kamerka ve tvaru fénu umí 1080p. Jenže pro využití těchto možností jsou nutné ještě další předpoklady, které kamera bohužel nemá. Negativních názorů tu ode mě moc nenajdeš - v podstatě jen na tuhle kameru. Zbytečně se totiž nepletu do věcí, kterým nerozumím. Přeji dobré světlo ;)
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod Domxxx v čtvrtek 21. 2. 2008 23:38:11

Krtek píše:Donxxx:
Tohle je diskuze, a já napsal jen svůj názor. Tak se ho snaž respektovat a přestaň topořit, ok ? Ty jsi zaslepený pouze tím, že ta kamerka ve tvaru fénu umí 1080p. Jenže pro využití těchto možností jsou nutné ještě další předpoklady, které kamera bohužel nemá. Negativních názorů tu ode mě moc nenajdeš - v podstatě jen na tuhle kameru. Zbytečně se totiž nepletu do věcí, kterým nerozumím. Přeji dobré světlo ;)


Nic jsi nepochopil.

Hezký večer

Domxxx
Uživatelský avatar
Domxxx
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 12. 1. 2008 2:25:13

Re: Panasonic 42PX70EA

Příspěvekod pepekarita v sobota 15. 3. 2008 13:37:02

Máte někdo tenhle ten model a jak jste spokojeni ale s full HD Panasonic TH-42PZ70EA ,docala už zajímavá cena 32 000.
pepekarita
0+
0+
 
Příspěvky: 13
Registrován: úterý 12. 2. 2008 18:22:29

Předchozí

Zpět na Plazmové televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron