HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PZ800 - prve fotky z US

Vítejte ve světě, kde je černá opravdu černá.

PZ800 - prve fotky z US

Příspěvekod johnym v úterý 29. 4. 2008 6:58:41

Chlapik odfotil PZ800 v obchode, technicka kvalita fotiek nic moc, ale aspon nieco.
Z fotiek i z diskusie pod nimi je zrejme, ze amici budu mat na okrajoch tenky ramik, cize nebude to ten one sheet of glass design ako na promo fotkach.Uvidime aka verzia vyjde v Europe.
Niektory chcu dokonca zalovat Panasonic zo zavadzajucej reklamy, ten sa vsak brani tym, ze na ofic strankach je dole pod ciarou uvedene / tech specif sa mozu menit podla ser. cisla modelu, a na promo fotkach ziadne cislo nebolo.
Uvidime .

tu je link:
http://www.avsforum.com/avs-vb/showthre ... 75&page=12
johnym
100+
100+
 
Příspěvky: 152
Registrován: pátek 14. 3. 2008 21:35:56

Re: PZ800 - prve fotky z US

Příspěvekod martinhamr v úterý 29. 4. 2008 10:25:26

Než jsem to dočetl tvůj příspěvek,kouknul jsem prvně na fotky a první co mě napadlo,bylo že vidím rámeček :!: LG je hezčí,to je opravdová skleněná plocha.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: PZ800 - prve fotky z US

Příspěvekod Tony v úterý 29. 4. 2008 16:00:27

martinhamr píše:Než jsem to dočetl tvůj příspěvek,kouknul jsem prvně na fotky a první co mě napadlo,bylo že vidím rámeček :!: LG je hezčí,to je opravdová skleněná plocha.


Ty už to vážně nehul ... :roll:

Ten půlcentimetrový "rámeček" jde vidět už tady, ale to ti asi uniklo, že? : viewtopic.php?f=11&t=712

Ale je to jen zakončení skla, které je vložené přes celou TV! Vidíš snad někde klasický 5 cm rámeček a v něm ZAPUŠTĚNÝ panel??? Všude dookola je jen sklo, které je z vnitřní strany zabarveno právě místo toho plastového rámečku! Navíc je ještě efektně na spodní straně prohnuto ... LG jsi na živo neviděl, stejně tak "evropskou" verzi PZ800, ale už tady zase meleš tu svou ...
Tvá nenávist k PANASONICu a neústálé rýpání je opravdu nepřehlednutelné ... :roll:

Pro admina : Chybí mi tady některé smajlíky ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: PZ800 - prve fotky z US

Příspěvekod d.f.h v úterý 29. 4. 2008 16:20:49

Tony píše:Pro admina : Chybí mi tady některé smajlíky ...

Mno, jak jsem psal tady: viewtopic.php?f=21&t=454 Když si vhodného smajlíka najdeš, rád ho do nabídky přidám :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: PZ800 - prve fotky z US

Příspěvekod martinhamr v úterý 29. 4. 2008 17:44:13

Tony píše:
martinhamr píše:Než jsem to dočetl tvůj příspěvek,kouknul jsem prvně na fotky a první co mě napadlo,bylo že vidím rámeček :!: LG je hezčí,to je opravdová skleněná plocha.


Ty už to vážně nehul ... :roll:

Ten půlcentimetrový "rámeček" jde vidět už tady, ale to ti asi uniklo, že? : viewtopic.php?f=11&t=712

Ale je to jen zakončení skla, které je vložené přes celou TV! Vidíš snad někde klasický 5 cm rámeček a v něm ZAPUŠTĚNÝ panel??? Všude dookola je jen sklo, které je z vnitřní strany zabarveno právě místo toho plastového rámečku! Navíc je ještě efektně na spodní straně prohnuto ... LG jsi na živo neviděl, stejně tak "evropskou" verzi PZ800, ale už tady zase meleš tu svou ...
Tvá nenávist k PANASONICu a neústálé rýpání je opravdu nepřehlednutelné ... :roll:

Pro admina : Chybí mi tady některé smajlíky ...


I ty brebto,LG maj v každym Datartu :!: A hlavně tam žádnej rámeček nemá!!! A ta nenávist,no to je velmi nehezké slovo které bych nepoužil,ale rejpnu si rád kor když ty na to slyšíš Tony :) Já né že bych něco proti tobě měl Tony,ale ty tady tak vehementně "tlačíš" Panasonik,že mi to nedá. Ale až uděláme nějaké sezení fandů P1080,tak máš u mě panáka jako první ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5


Zpět na Plazmové televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron