HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Vítejte ve světě, kde je černá opravdu černá.

Je lepsi Plasma od Panasonicu v HD nebo Full HD rozliseni ??? Typy jsou v prispevku uvedeny ...

FULL HD TH-50PZ80E
26
79%
HD READY TH-50PX8E
7
21%
 
Celkem hlasů : 33

Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v pátek 6. 6. 2008 10:05:39

Zdravim vas a predem se omlouvam za notoricky znamou a jiz hojne diskutovanou otazku, nikde ovsem nenajdu odpovedi, ktere by slouzili k dobru jen jedne ci druhe variante. Premyslim o koupi plasmove TV, chci jit kvuli kvalite i cene do Pana, uhloprocku 5O. Rozhoduji se mezi typy TH 50PX8E , ktera je HD ready, da se sehnat za 36 tis, nova modelöva rada, a nebo o FULL HD - sice drazsi, ale predpokladam ze lepsi - TH-50PZ80E, ta se d akoupit za 56tis. Je to celkem velky rozdil v cene, proto se chci zeptat, zda to bude skok i v kvalite.

- je velky rozdil kvality obrazu z cca 4 metru mezi HD a Full HD pri prehravani BD disku, DVD a hrani her na PS3?

- tv vysilani at uz z DVB nebo sat ci analog - na ktere se zobrazuje lepe, nebo je to stejne?

- nevite nekdo v jake prodejne v Praze se da porovnat tv od Panas. - treba tyto dve varianty?

Diky za odpoved !!! A prosim vsechny, aby se drzeli tematu a otazek, vzdy se v diskuzi odboci uplne jinam nebo se resi osobni problemy a jadro veci zustane temer nezodpovezeno. Diky !!! :ugeek:
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v pátek 6. 6. 2008 10:15:38

Když se zeptáš mě,já bych to nedal.Ten rozdíl v kvalitě tak velký není aby to stálo skoro jednou tolik. Mít dobrej pocit že jsi momentálně nej,je sice fajn,ale 20t.které tě budou hřát v kapse je taky fajn. Na full HD TV je naše vysílání otřesné,to ti potvrdí každý kdo viděl.O našem vysílání na satelitu ani nemluvě.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v pátek 6. 6. 2008 10:19:37

...diky za reakci - tedy myslis ze opravdu - hlavne na tom BD prehravani - tak skokovy rozdil nebude? Mel sji moznost to nekde realne videt vedle sebe? Mam z toho strasny dilema, stale hledam na netu diskuze atd, ale nikde to neni jasne receny...asi ma kazdy svuj nazor nebo obhajuje tu svou koupi ...
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v pátek 6. 6. 2008 12:01:11

Zapřísáhlí fanoušci HD Ti napíšou, že jedině Full a nic jiného :D
Ale :
Oboje má svoje klady i zápory. Pokud chceš opravdu koukat ze 4 metrů jak píšeš, pak bych volil jednoznačně Ready. U BR rozdíl nepoznáš (leda že bys na to koukal z půl metru) a TV signál bude mnohem lepší než u Full. Navíc ušetříš 20 tis.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod heksa v pátek 6. 6. 2008 13:20:57

podle me na FullHD jeste u nas nedozrala doba tagze asi vyhozene penize
i gdys na 50" uhlopricce us by rozdil mezi HD ready a FullHD mohl jit videt (na moji 37" ten rozdil neni a udelal sem blbost ze sem si koupil FullHD akorat to zere 2x tolik eletriky)
televizni vysilani u nas jede v PAL a jeste minimalne nekolik let nepojede v HD a az jednou pojede, bude to zcela jiste v 720p - tagze opet FullHD nevyuzijes
a na hrani her na PS3 stejnej pripad 90% her je v rozliseni 720p, par jich je v 1080i - 1080p nema temer zadna - tagze opet FullHD nevyuzijes
tim padem jedine co hraje do karet FullHD je Blu-ray.......
Obrázek
Uživatelský avatar
heksa
50+
50+
 
Příspěvky: 60
Registrován: středa 23. 4. 2008 15:36:15

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod shark v pátek 6. 6. 2008 14:07:27

je videt, ze asi neni jednoznacna rada . co clovek to nazor.
ja osobne bych sel do full, a to prave proto, ze kdyz uz do toho dam tolik penez, tak at mi to vydrzi co nejdyl.
myslim, ze full je prave priprava na budoucnost, i kdyz kdo vi co nas bude cekat za 10.let . to treba i dnesni full bude k nicemu.

ale jak rikam, priority ma kazdej nejaky, a tezko mu radit co ma udelat...nicmene vyse je moje doporuceni...
shark
50+
50+
 
Příspěvky: 82
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 13:18:00

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod JIHORDA v pátek 6. 6. 2008 14:42:22

Co se týče svědectví na vlastní oči, a co nemám odnikud převzaté, ale autentické, je to, že jsem pozoroval stejné 107cm plasmy tuším Samsung HD ready a FuLLHD těsně vedle sebe, kde šla totožná reklamní smyčka. Hodnocení se týká tedy jen případu přehrávání BD. Výsledek je takový, že obraz FULL HD nebyl až o tolik "ostřejší", měl ale daleko méně "roztřepené" okraje, téměř vůbec, ale hlavně, obraz byl o poznání jasnější, přehlednější a působil vyhlazenějším dojmem. Samozřejmě se na to koukalo líp. Vím že to není žádné technické porovnání, ale jde přece o to, co vidíme a jak to vnímáme. Osobně bych volil FULL HD primárně pro sledování filmů 1080p.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v pátek 6. 6. 2008 15:15:29

shark píše:je videt, ze asi neni jednoznacna rada . co clovek to nazor.
ja osobne bych sel do full, a to prave proto, ze kdyz uz do toho dam tolik penez, tak at mi to vydrzi co nejdyl.
myslim, ze full je prave priprava na budoucnost, i kdyz kdo vi co nas bude cekat za 10.let . to treba i dnesni full bude k nicemu.

ale jak rikam, priority ma kazdej nejaky, a tezko mu radit co ma udelat...nicmene vyse je moje doporuceni...


Neřekl bych že je Full příprava na budoucnost. HD se u nás pozenmí cestou nedočkáme, možná sat. A kdo ví co bude za 10 let ? Podle mě nemá budoucnost plazma ani LLCD, ale Oled.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Capo v pátek 6. 6. 2008 15:59:58

JIHORDA píše:Co se týče svědectví na vlastní oči, a co nemám odnikud převzaté, ale autentické, je to, že jsem pozoroval stejné 107cm plasmy tuším Samsung HD ready a FuLLHD těsně vedle sebe, kde šla totožná reklamní smyčka. Hodnocení se týká tedy jen případu přehrávání BD. Výsledek je takový, že obraz FULL HD nebyl až o tolik "ostřejší", měl ale daleko méně "roztřepené" okraje, téměř vůbec, ale hlavně, obraz byl o poznání jasnější, přehlednější a působil vyhlazenějším dojmem. Samozřejmě se na to koukalo líp. Vím že to není žádné technické porovnání, ale jde přece o to, co vidíme a jak to vnímáme. Osobně bych volil FULL HD primárně pro sledování filmů 1080p.


Pravděpodobně šlo o uhlopříčku 50", protože Samsung ve 42" FullHD nedělá, ale to jen takovej detail....
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod JIHORDA v pátek 6. 6. 2008 16:02:18

Možná to ani Samsung nebyl...ale plasma už určitě :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v pátek 6. 6. 2008 16:14:24

K tomuto tématu jen jedno ...

U mě osobně samozřejmě Full HD. Ale jen z jednoho důvodu a to přehrávání filmů v plné Blu Ray kvalitě ...

Osobně mě televizní vysílání vůbec netrápí, těch pár sportovních přenosů za rok, které opravdu stojí za to, přetrpím i v horší kvalitě, než by byla na HD Ready ...
Stejně tak je mi "ukradené" satelitní HD vysílání, jelikož žáden program není v čistokrevném Full HD.

Jde mi ale o to, že nehodlám kupovat BD filmy v maximálním rozlišení a pouštět je později na "malém" HD jen proto, abych ušetřil nějaký ten tisíc! Je to jako koupit nové auto, ale nechtít si připlatit třeba za klimatizaci ... :roll:

Samozřejmě si musíš stanovit priority. Pro běžný televizní PAL, DVB-T nebo DVD ti stačí HD ready a bude dokonce hrát lépe ...
Pro Blu Ray disky jednoznačně Full HD ...

P.S. Chápu, že Blu Ray je okrajová záležitost, ale na ty stále se opakující kraviny v TV mi stačí stará vakuovka ...

;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v sobota 7. 6. 2008 10:53:19

Já bych strašně,opakuji strašně moc chtěl vidět porovnání několika stejných značek,stejných rozměrů obrazovek,při stejném filmu a stejném přehrávači.A při stejných světelných podmínkách.
Vaše tvrzení o Full HD rozlišení si myslím přebíráte automaticky od firem,které je do vašich myslí nalejvaj jako reklamní kampaň.Nepopírám že technicky - tím pádem logicky to vyšší řádkování musý být kvalitnější,ale je to skutečně takový rozdíl? Řekněte mi upřímě,kdo z vás to mohl porovnat a jak se patří vyzkoušet. Já si myslím,že ten kdo umí dělat obrazovky Pioneer,Panasonic,tak jeho HD Redy obrazovka je výborná a až takový markantní rozdíl Full HD nedosáhne.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v sobota 7. 6. 2008 11:43:36

martinhamr píše:Já bych strašně,opakuji strašně moc chtěl vidět porovnání několika stejných značek,stejných rozměrů obrazovek,při stejném filmu a stejném přehrávači.A při stejných světelných podmínkách.
Vaše tvrzení o Full HD rozlišení si myslím přebíráte automaticky od firem,které je do vašich myslí nalejvaj jako reklamní kampaň.Nepopírám že technicky - tím pádem logicky to vyšší řádkování musý být kvalitnější,ale je to skutečně takový rozdíl? Řekněte mi upřímě,kdo z vás to mohl porovnat a jak se patří vyzkoušet. Já si myslím,že ten kdo umí dělat obrazovky Pioneer,Panasonic,tak jeho HD Redy obrazovka je výborná a až takový markantní rozdíl Full HD nedosáhne.



Tak si představ hochu, že já už měl mnohokrát možnost si tohle vyzkoušet na různých školeních a výstavách a možná se budeš divit, ale rozdíl tam je! Podotýkám vyzkoušet s ovládači v rukou, ne se jen pasívně dívat jako ty v Datartu! Absolutně nechápu, o co ti jde ... :roll: Koupíš si kvalitní BD přehrávač s maximálním možným současným "komerčním" rozlišením a pak ho napojíš na HD Ready jen proto, že se ti ZDÁ, že ten rozdíl není tak velký nebo jen prostě hamouníš a chceš ušetřit pár tisícovek oproti Full HD?

Samozřejmě, že ten rozdíl je patrný hlavně při správné vzdálenosti a hlavně od těch 50" úhlopříčky nahoru. Ale pokud je ti málo, mít téměř bezzubé hrany, prokreslenější, jasnější a ostřejší obraz, klidné velké plochy, více detailů, tak si pouštěj svoji BD filmotéku na HD Ready ... Nikdo nic nikomu nenutí, jen tady každý vyjádřuje svůj názor, popřípadě zkušenosti.

Absolutně nechápu smysl byt' mírného, ale přesto "degradování" obrazu Full HD přehráváním na TV v kvalitě HD Ready ... Proč? Je to jen další zbytečné přepočítávání a nevyužítí maxima.

Ale jak jsem napsal výše, pokud to má sloužit HLAVNĚ na klasický PAL, DVB-T nebo běžné DVD, tak stačí HD Ready, která u tohoto využítí poskytne dokonce vyšší kvalitu ...

P.S. Kvalita obrazovky je trochu jiná věc, než její fyzické rozlišení. Každý snad ví, že BMW řady 1 je kvalitní auto, ale kvalita a jízda v BMW řady 7 je někde úplně jinde, byt' je to stejná firma ... Prostě cena nevyjádřuje jen LUXUS! :twisted:
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v sobota 7. 6. 2008 12:03:39

Tony píše:
martinhamr píše:Já bych strašně,opakuji strašně moc chtěl vidět porovnání několika stejných značek,stejných rozměrů obrazovek,při stejném filmu a stejném přehrávači.A při stejných světelných podmínkách.
Vaše tvrzení o Full HD rozlišení si myslím přebíráte automaticky od firem,které je do vašich myslí nalejvaj jako reklamní kampaň.Nepopírám že technicky - tím pádem logicky to vyšší řádkování musý být kvalitnější,ale je to skutečně takový rozdíl? Řekněte mi upřímě,kdo z vás to mohl porovnat a jak se patří vyzkoušet. Já si myslím,že ten kdo umí dělat obrazovky Pioneer,Panasonic,tak jeho HD Redy obrazovka je výborná a až takový markantní rozdíl Full HD nedosáhne.



Tak si představ hochu, že já už měl mnohokrát možnost si tohle vyzkoušet na různých školeních a výstavách a možná se budeš divit, ale rozdíl tam je! Podotýkám vyzkoušet s ovládači v rukou, ne se jen pasívně dívat jako ty v Datartu! Absolutně nechápu, o co ti jde ... :roll: Koupíš si kvalitní BD přehrávač s maximálním možným současným "komerčním" rozlišením a pak ho napojíš na HD Ready jen proto, že se ti ZDÁ, že ten rozdíl není tak velký nebo jen prostě hamouníš a chceš ušetřit pár tisícovek oproti Full HD?

Samozřejmě, že ten rozdíl je patrný hlavně při správné vzdálenosti a hlavně od těch 50" úhlopříčky nahoru. Ale pokud je ti málo, mít téměř bezzubé hrany, prokreslenější, jasnější a ostřejší obraz, klidné velké plochy, více detailů, tak si pouštěj svoji BD filmotéku na HD Ready ... Nikdo nic nikomu nenutí, jen tady každý vyjádřuje svůj názor, popřípadě zkušenosti.

Absolutně nechápu smysl byt' mírného, ale přesto "degradování" obrazu Full HD přehráváním na TV v kvalitě HD Ready ... Proč? Je to jen další zbytečné přepočítávání a nevyužítí maxima.

Ale jak jsem napsal výše, pokud to má sloužit HLAVNĚ na klasický PAL, DVB-T nebo běžné DVD, tak stačí HD Ready, která u tohoto využítí poskytne dokonce vyšší kvalitu ...

P.S. Kvalita obrazovky je trochu jiná věc, než její fyzické rozlišení. Každý snad ví, že BMW řady 1 je kvalitní auto, ale kvalita a jízda v BMW řady 7 je někde úplně jinde, byt' je to stejná firma ... Prostě cena nevyjádřuje jen LUXUS! :twisted:


Mě fascinujejak jsi hnedle podrážděnej,že jsem si dovolil zapochybovat o modle jménem 1080P .
Jak sem psal jinde,hlavně se stoho neposrat :!:

http://www.hdtvblog.cz/slovnik/1080i

pozorně si to přečti... Nejsem jedinej kdo si to myslí!!!
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v sobota 7. 6. 2008 12:16:00

martinhamr :

Nejsem vůbec podrážděný a ani jsem se z obrazu v rozlišení 1080p nepos.al ...

Jen jsem tady vyjádřil svůj názor. Tohle chtěl zakladatel tohoto tématu vědět a ne to, jestli to tady někdo někdy viděl nebo jestli to má cenu! Když máš pocit, že Full HD není pro BD žádným přínosem, tak ok, máš na to názor i právo, ale pokud jsi to nikdy neviděl, tak na to nereaguj a je klid. Nebo si to nech někde předvést a pak debatuj, případně kritizuj ... ;)

P.S. Myslet, znamená HO.NO vědět!
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v sobota 7. 6. 2008 16:34:15

PROSÍÍÍÍÍM :evil: :evil: :twisted: :twisted: - nehadejte se zde o vecech, ktere nesouvisi s otazkou na teto vetvi ve foru. Dekuji
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod johnym v neděle 8. 6. 2008 2:05:52

Full HD je jedina rozumna , logicka investicia pri kupe noveho TV. Ceny BD playerov i diskov budu klesat, rozsiria sa BD pozicovne, TV stanic vo formate 1080i bude pribudat ,no a TV si vascina ludi kupuje na min 10rokov , takze kto chce mat na toto obdobie istotu max. obraz. kvality, nema o com rozmyslat. Tych par tisic navyse sa o 2-3 roky ukaze ako rozumna investicia.

Inak bol som len tak nasrandu akoze kupovat novy TV v nasich najvacsich elektro predajniach, otestovat predajcov.
Ked som povedal ze mam zaujem o Full HD, vytrestili oci ze naco mi to bude, a presviedcali ma, aby som si kupil HD Ready!!!!! Ja byt majitel obchodu tak takychto predavacov v momente vyrazim.

Inak pri rozumnych vzdialenostich ozaj nie je 720p a 1080p az taky do oci bijuci, ale s ohladom na vyssie uvedene je pre mna jedina volba Full HD.
johnym
100+
100+
 
Příspěvky: 152
Registrován: pátek 14. 3. 2008 21:35:56

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v neděle 8. 6. 2008 8:24:20

Tony píše:martinhamr :

Když máš pocit, že Full HD není pro BD žádným přínosem, tak ok, máš na to názor i právo, ...P.S. Myslet, znamená HO.NO vědět!


Nikdy jsem neřekl že Full HD není lepší než 1080i,a už vůbec že není přínosem pro BD,nevkládej mi do úst to co jsem neřekl!!! :evil: Já píšu že za ty peníze to nestojí,protože v tom není,dle mého osobního názoru tak znatelnej rozdíl.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v neděle 8. 6. 2008 9:28:07

martinhamr píše:
Tony píše:martinhamr :

Když máš pocit, že Full HD není pro BD žádným přínosem, tak ok, máš na to názor i právo, ...P.S. Myslet, znamená HO.NO vědět!


Nikdy jsem neřekl že Full HD není lepší než 1080i,a už vůbec že není přínosem pro BD,nevkládej mi do úst to co jsem neřekl!!! :evil: Já píšu že za ty peníze to nestojí,protože v tom není,dle mého osobního názoru tak znatelnej rozdíl.


Tak a znova jsem se přesvědčil, jako už několikrát, že ty máš problém se čtením nebo chápáním!!!

Přečti si, na co se tady cooper11 ptá ve své otázce! Jde mu o srovnání mezi HD Ready a Full HD :!:
Absolutně nechápu, co do toho motáš ten STARÝ odkaz na článek a rozlišení 1080i ... :roll:

Bavíme se o rozdílu mezi 1366x768 a 1920x1080, chápeme???

Tady máš odkaz, at' víš, o čem je řeč :

http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4386

http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4362
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod JIHORDA v neděle 8. 6. 2008 18:33:07

Prosím o radu. Existuje plasma za nějakou rozumnou cenu 127cm full hd s podporou 24p??
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Martas v neděle 8. 6. 2008 19:11:16

Samsung PS50A557? :)
Martas
100+
100+
 
Příspěvky: 161
Registrován: neděle 9. 3. 2008 22:06:21
Bydliště: Brno

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v neděle 8. 6. 2008 19:36:01

Tony píše:
martinhamr píše:
Tony píše:martinhamr :

b]Bavíme se o rozdílu mezi 1366x768 a 1920x1080, chápeme??? [/b]




1366x768 je co? Není to náhodou 1080i ???
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod JIHORDA v neděle 8. 6. 2008 19:40:31

Martas píše:Samsung PS50A557? :)

Tak tam právě postrádám tu podporu 24p.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Martas v neděle 8. 6. 2008 20:03:34

Další informace:

SAMSUNG PS50A557

* DNIe+ Engine
* Auto Pixel Shift
* Real Motion Studio
* Movie Plus
* Filter Bright
* podpora 24p
* Anynet+ (HDMI-CEC)
* USB 2.0 (JPEG, MP3)
http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... g-ps50a557
Martas
100+
100+
 
Příspěvky: 161
Registrován: neděle 9. 3. 2008 22:06:21
Bydliště: Brno

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod JIHORDA v neděle 8. 6. 2008 20:11:36

Martas píše:Další informace:

SAMSUNG PS50A557

* DNIe+ Engine
* Auto Pixel Shift
* Real Motion Studio
* Movie Plus
* Filter Bright
* podpora 24p
* Anynet+ (HDMI-CEC)
* USB 2.0 (JPEG, MP3)
http://www.videoexpert.cz/plazmove-tele ... g-ps50a557

Pravda, to jsem přehlíd, díky!
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Další

Zpět na Plazmové televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron