HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Vítejte ve světě, kde je černá opravdu černá.

Je lepsi Plasma od Panasonicu v HD nebo Full HD rozliseni ??? Typy jsou v prispevku uvedeny ...

FULL HD TH-50PZ80E
26
79%
HD READY TH-50PX8E
7
21%
 
Celkem hlasů : 33

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 7:11:59

Ja tim chtel jen naznacit, ze ve vlaknu, kde je jasne zadana otazka, by se nemeli resit veci ktere s touto otazkou nesouvisi - tot vse - tak se nerozciluj. Kazdej at si zalozi nove vlkakno a tam resi mimoprazske problemy a ostatni ... OK?
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 7:16:44

Tony píše:
cooper11 píše:...asi je tu opravdu malo lidi, kteri by dokazali poradit vecne a k tematu a hlavne z vlastni zkusenosti... ŠKODA !!! :roll: :!:


Já nevím, co ještě více chceš vědět?! Myslíš, že máme každý doma dvě 50" plazmy a testujeme je? Odpovědi na své otázky už tady máš a mimopražští ti asi těžko odpoví, kde tyhle plazmy můžeš vidět v Praze, nemyslíš?

Tohle jsem ti třeba napsal já ...

Samozřejmě si musíš stanovit priority. Pro běžný televizní PAL, DVB-T nebo DVD ti stačí HD ready a bude dokonce hrát lépe ...
Pro Blu Ray disky jednoznačně Full HD ...


Co z toho nechápeš? :roll:

P.S. Navíc, obě jsou to letošní NOVINKY a PX8 je docela čerstvá ... Myslíš, že je bude mít kdejaký obchod ihned k dispozici?


:twisted: ...a otazka zni plasma PANASONIC, tak tu neres Samsung, kdyz chces resit Samsung, neni nic jednodussiho nez zalozit si nove tema, OK ?? Je neco co na tom nechapes, cemu nerozumis ???
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v úterý 10. 6. 2008 7:42:40

Ale,ale pánové,proč ta nevraživost... :P Třeba ten Samsung byl míněn jako alternativní odpověď na otázku.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v úterý 10. 6. 2008 8:06:03

cooper11 píše:Ja tim chtel jen naznacit, ze ve vlaknu, kde je jasne zadana otazka, by se nemeli resit veci ktere s touto otazkou nesouvisi - tot vse - tak se nerozciluj. Kazdej at si zalozi nove vlkakno a tam resi mimoprazske problemy a ostatni ... OK?



Tak víš co, ty chytráku? Přečti si, kdo s tím SAMSUNGem tady začal, než někoho obviníš :!: Já u toho SAMSUNGu odpověděl jen na otázku.

A pokud je mi známo, tak na Tvůj dotaz ohledně PANASONICu jsem odpověděl daleko dříve a nejen já, ale i pár dalších :evil: :!:

To, že ty odpovědi nechápeš není můj problém. Co jsi chtěl, tak jsme ti tady odpověděli. Pokud ne, tak jsi asi na špatném foru ... :roll:

Chceš tady hodnocení na plazmy, které jsou novinkami a z nichž jedna je extrémně drahá a tudíž v obchodech málo vídáná a dostupná a druhá je sice nejlevnější, ale čerstvá novinka, které se teprve v obchodech objevuje :idea:

Chtělo by to trochu soudnosti a raději napsat díky za odpovědi, než tady vyskakovat a házet ramena ... Zatím jsi tady ničím tohle forum neobohatil ...

Tohle mě vážně nebaví, je tady spousta topiců, kde jsou tyhle otázky odpovězeny, ale někteří pro své pohodlí hodí dotaz, než aby si to našli!

Jo a já žádné mimopražské problémy nemám. Jen ti asi nedochází, že pokud ti tady neporadili rodilí Pražáci ohledně toho obchodu a srovnání těchto dvou plazem, tak mimopražští to asi těžko změní ... Holt, někdo má to vedení delší, no ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v úterý 10. 6. 2008 17:51:02

Také hezký článek,přesně podle mého gusta.Jo když k tomu někdo přistupuje rozumně,je to o něčem...

http://technet.idnes.cz/poradime-vam-co ... _video_vse
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v úterý 10. 6. 2008 18:25:48

Klídek...Prostě je dnes venku trošku víc vedro než jindy :D
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 20:06:21

Dekuji vsem za odpoved, pokud v tomto vlaknu na tomto foru chcete resit jine tema, nez jak zni zadani, vytvorte si vlastni - OK? Je to jednoducha odpoved a nemusis se tady pak certit, OK? Myslim ze tech pet lidi kteri odpoved nasli nejsou jedini, kdo mohou dale odpovedet, urcite je vice uzivatelu kteri sem nechodi tak casto prudit jako ty. Proto nechci, aby bylo tohle vlakno s touhle otazkou zasrane vasima blbostma, CHAPES???????????????????
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 20:11:08

Vedeni mas asi pomale ty. Zaloz si vlastni vlakno a tam si res sve mindraky, mimoprazskej rejpale. Taky nejsem prazak a divil by ses, kolik lidi mimo tohle mesto ma zkusenosti s prave touhle tematikou. Jenze kdyz se vlakno s nejakou otazkou zasere resenim neceho uplne jinyho, tezko pak tihle ostatni budou resit zakladni a prvotni dotaz, kvuli kterymu jsem se na vas obratil. To je myslim logicke a ve vetsine podtemat to taky tak vypada ... Je v tom trochu logiky a reality, proto nebudu dal resit co tady asi nejde. Mejte se fajn a opakuji, tem kdo mi odpovedeli na mou otazku, dekuji, tem kteri resili jine kraviny vzkazuji, at ctou zadani a premysli u toho. Zdar vsem.

Tony píše:
cooper11 píše:Ja tim chtel jen naznacit, ze ve vlaknu, kde je jasne zadana otazka, by se nemeli resit veci ktere s touto otazkou nesouvisi - tot vse - tak se nerozciluj. Kazdej at si zalozi nove vlkakno a tam resi mimoprazske problemy a ostatni ... OK?



Tak víš co, ty chytráku? Přečti si, kdo s tím SAMSUNGem tady začal, než někoho obviníš :!: Já u toho SAMSUNGu odpověděl jen na otázku.

A pokud je mi známo, tak na Tvůj dotaz ohledně PANASONICu jsem odpověděl daleko dříve a nejen já, ale i pár dalších :evil: :!:

To, že ty odpovědi nechápeš není můj problém. Co jsi chtěl, tak jsme ti tady odpověděli. Pokud ne, tak jsi asi na špatném foru ... :roll:

Chceš tady hodnocení na plazmy, které jsou novinkami a z nichž jedna je extrémně drahá a tudíž v obchodech málo vídáná a dostupná a druhá je sice nejlevnější, ale čerstvá novinka, které se teprve v obchodech objevuje :idea:

Chtělo by to trochu soudnosti a raději napsat díky za odpovědi, než tady vyskakovat a házet ramena ... Zatím jsi tady ničím tohle forum neobohatil ...

Tohle mě vážně nebaví, je tady spousta topiců, kde jsou tyhle otázky odpovězeny, ale někteří pro své pohodlí hodí dotaz, než aby si to našli!

Jo a já žádné mimopražské problémy nemám. Jen ti asi nedochází, že pokud ti tady neporadili rodilí Pražáci ohledně toho obchodu a srovnání těchto dvou plazem, tak mimopražští to asi těžko změní ... Holt, někdo má to vedení delší, no ...
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Tony v úterý 10. 6. 2008 20:48:00

cooper11 píše:Dekuji vsem za odpoved, pokud v tomto vlaknu na tomto foru chcete resit jine tema, nez jak zni zadani, vytvorte si vlastni - OK? Je to jednoducha odpoved a nemusis se tady pak certit, OK? Myslim ze tech pet lidi kteri odpoved nasli nejsou jedini, kdo mohou dale odpovedet, urcite je vice uzivatelu kteri sem nechodi tak casto prudit jako ty. Proto nechci, aby bylo tohle vlakno s touhle otazkou zasrane vasima blbostma, CHAPES???????????????????


Hochu, hochu ... Nevím, kolik ti je ani odkud jsi, ale naštěstí tohle řešit nemusím. Ty asi budeš hodně postižený, co? Já ti tady napsal jako jeden z mála jednoduchou odpověd' na Tvou otázku a ty mě tady viníš z toho, že ti tady zasírám vlákno ... Směšné, stejně tak i ty ... :roll: Bohužel, někteří jedinci mají asi problém se čtením ...

Pro ostatní : Přečtěte si tenhle topic od prvního příspěvků, at' víte, čím jsem se zde prý provinil a názor si udělejte sami ... Já tohle vlákno nezasral!

O.K. Na tohle forum se můžu tak akorát vysr.t! Nepotřebuji tady číst urážky, že tady chodím jen často prudit ... A už vůbec ne od dementů, co nechápou jednoduchou odpověd' na svůj dotaz! Až sem dáš něco, z čeho budou mít užitek ostatní, tak kritizuj, zatím tady jen otravuješ s dotazem, který byl zodpovězený v několika jiných vláknech! Ale proč se snažit si to najít, když je pohodlnější nechat to udělat ty druhé, že?

Pro admina :

Myslel jsem, že tohle forum bude mít nějakou kulturu a kredit a taky tady budou lidi s rozumem a alespoň základními vědomostmi ohledně HD formátu, ale vidím, že díky lidem jako HD-Junkie nebo cooper11 začíná tohle forum upadat do internetové šedi a plkání tisíckrát omletých odpovědí ...
No nic, snad se Vám tu bude dařit ...

P.S.

Všem slušným a rozumným, se kterými jsem tady za těch pár měsíců diskutoval a snad i někdy poradil, děkuji a omlouvám za tento topic ...
Mějte se fajn ... ;)
Naposledy upravil Tony dne úterý 10. 6. 2008 21:04:45, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 21:04:16

Pro pana Tonyho - asi Jalovce, dle usudku ... : Nikde jinde jsem odpoved na mou otazku nenasel, nikde jinde se tahle televize neresila, proto pomalu s odkazovanim nekam, kam to nejde. Nikdy jsem nevinil tebe ze zasirani vlakna, bylo to mysleno vseobecne, pokud sis tuto vlastnost prisvojil, budiz, asi k tomu mas duvod. O nejakem hulvatstvi muzeme diskutovat asi oba, za dementa se nepovazuji. A jak uz jsem napsal, pokud ti vadi, ze chci aby se k tomuto tematu vyjadrilo co nejvice lidi, nejen ti, kteri sem chodi kazdy den, nevim jak jinak nez mym pranim na to upozornit. A me prani znelo, aby se k tomuto tematu diskutovalo pouze vecne a netahali se tam veci, ktere do neho nepatri. Nenasel jsem tisic odpovedi na mou otazku a urcite se nerozhodnu dle rady peti lidi, kteri jsou navic zatvrzeli priznivci jednoho ci druheho formatu TV ... Myslim, ze mit co nejvice nazoru na danou vec je prave duvod, proc zalozit nejake tema. Kazdy ma moznost zalozit si sve a tam - nejspis pouze v kruhu nekolika jedincu - diskutovat o vsem moznem, hadat se, prudit ... Nechapu oc ti jde, ja jen poprosil, aby kazda odpoved sekundovala s dotazem, na to mam snad pravo kdyz uz je tu moznost zalozit urcite tema na urcitou vec. Pokud to nedokazes respektovat a radeji se tu budes hadat o blbostech, pak je to o nicem. S pozdravem Karel Bednář

PS : Pokud je to mozne, nebudeme to tu uz rersit, vlakno je stejne nevratne zasrane vecma nesouvisejicima s tematem ... :) - to je presne ono ... CHAPES ??????
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Pepíno v úterý 10. 6. 2008 21:24:45

Pane Tony zbytečně se rozčilujete myslím,že až tak špatné to zde nenía přece jeden nebo dva názory někoho Vás myslím nerozhodí.Já jen přidám něco co zde všechno ještě více zamotá.Porovnával jsem úžasný zdroj bd dokument planet earth.Přehrávač PS3.V prvním případě zapojen na dva a půl roku starou plazmu 42 Pioneer HD Ready a druhém půl roku stará LCD Sony Bravia 40 Full HD.Jako lepší se mi jeví jednoznačně Sony.Jenže obě televize nemám na jednom místě a budu si muset asi dát práci jednu převézt k druhé a takto porovnat.A to ještě zvažuji koupi nového Pan.Určitě se někdy stavím v Bohumíně.
Pepíno
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 12. 2. 2008 9:29:52

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v úterý 10. 6. 2008 22:21:56

cooper11:
Jenže pokud Ti má někdo poradit, bylo by dobré aby svůj názor i rozumě zdůvodnil. Tony to napsal tak, že k tomu už není co dodat. Opravu nevím co čekáš. Pokud tu hodláš s ostastními komunikovat tímto způsobem, pak děkujeme za návštěvu a příště sem už nechoď.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod cooper11 v úterý 10. 6. 2008 23:30:12

Krtek píše:cooper11:
Jenže pokud Ti má někdo poradit, bylo by dobré aby svůj názor i rozumě zdůvodnil. Tony to napsal tak, že k tomu už není co dodat. Opravu nevím co čekáš. Pokud tu hodláš s ostastními komunikovat tímto způsobem, pak děkujeme za návštěvu a příště sem už nechoď.


Vy mi pripadate jak nejaka sekta nebo tvrdi majitele tohohle webu ... to neni normalni. Ja jsem na navsteve u vas? Vy mate v tomhle webu nejaky akcie nebo cooo? Ja jen chtel sve tema kam se nemelo tahat nic jinyho, pokud to nedokazete prekousnout a tolerovat, pak jste magori vsichni, kdo o tom diskutujete. Tony mi nezduvodnil nic, pokud se tyka jeho dalsich vypadu. Proto jsem se ohradil - a pokud tohle neumis ani ty pochopit, me duvody pro takove jednani, jdi se zahrabat s nim. V tomhle pripade slusnost stranou, je to jak pred dvaceti lety, kdy nemel clovek pravo na nic. Zdar vsem magorum tady, uz sem nevlezu.
cooper11
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 6. 2008 9:53:34

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Capo v úterý 10. 6. 2008 23:54:11

cooper11 píše:
Krtek píše:cooper11:
Jenže pokud Ti má někdo poradit, bylo by dobré aby svůj názor i rozumě zdůvodnil. Tony to napsal tak, že k tomu už není co dodat. Opravu nevím co čekáš. Pokud tu hodláš s ostastními komunikovat tímto způsobem, pak děkujeme za návštěvu a příště sem už nechoď.


Vy mi pripadate jak nejaka sekta nebo tvrdi majitele tohohle webu ... to neni normalni. Ja jsem na navsteve u vas? Vy mate v tomhle webu nejaky akcie nebo cooo? Ja jen chtel sve tema kam se nemelo tahat nic jinyho, pokud to nedokazete prekousnout a tolerovat, pak jste magori vsichni, kdo o tom diskutujete. Tony mi nezduvodnil nic, pokud se tyka jeho dalsich vypadu. Proto jsem se ohradil - a pokud tohle neumis ani ty pochopit, me duvody pro takove jednani, jdi se zahrabat s nim. V tomhle pripade slusnost stranou, je to jak pred dvaceti lety, kdy nemel clovek pravo na nic. Zdar vsem magorum tady, uz sem nevlezu.


Jo běž, to bude nejlepší, doteď nám tady všem bylo hej, každej se dověděl co chtěl a krásně se debatovalo, ale sotva se tady ukážeš, a už se ti něco nelíbí a jenom se ohrazuješ na všechny strany, nemyslíš, že bude chyba spíš v tobě?Doteď to tady fakčilo bez problému (když pominu HD-Junkieho, čest výjimkám :) ale to je jinej případ, ale fakt nechápu, co se ti nelíbí, jak řikal Tony, na začátku ti tady pár lidí poradilo, tak nevim na co si stěžuješ, že je to tady teď takhle zajebaný offtopicem je vina jenom tvoje, protože se ti od začátku něco nelíbí a ty jsi rozvířil tuhle debatu, takže adios, myslim, že nám tady chybět nebudeš, já být adminem, tak už máš ban....
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod HD-Junkie v středa 11. 6. 2008 0:50:48

to cooper11: To je ještě v pohodě, některým zde vadil dokonce i muj podpis, vadili jim moje názory na značku panasonic, vadil jim muj avatar, prostě některým lidem vadí všechno. Takže se nediv, určití lidé žijí jen těmito diskusními fory, protože jsou doma tzv. pod pantoflem a skrčení u PC. Jejich jediné vybití je právě na diskusních forech, kde si získavají sebevědomí tím, že si hrají na skutečné experty, každý znich je AV Guru a rozumí uplně všemu. Nikdy se nerozčiluj nemá to cenu, naopak užívej si to. Udělej ze sebe toho dementa a bav se na reakcích těchto expertů na všechno... :mrgreen: uvidíš, že je to větší zábava než se s někým dohadovat, protože tady ti nikdo stejně nic neporadí a to z jednoho prostého důvodu, že tito lidé zde, o Plazmách nebo LCD televizorech vědí akorát tak čistou nulu, takže jim nech jejich pravdu a bav se. Určitě nikam neodcházej to by byla škoda :!:
Uživatelský avatar
HD-Junkie
50+
50+
 
Příspěvky: 91
Registrován: pátek 11. 1. 2008 18:01:54
Bydliště: Praha 4

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v středa 11. 6. 2008 9:50:37

HD-Junkie píše:to cooper11:tady ti nikdo stejně nic neporadí a to z jednoho prostého důvodu, že tito lidé zde, o Plazmách nebo LCD televizorech vědí akorát tak čistou nulu [/b]


No vida. Já už si začínal myslet, že pomalu dostáváš rozum. Přeci jen banner přes půl vlákna už nepoužíváš, avatar už jsi také raději smazal (nic proti terči na ksichtu, ale ve Tvém případě to sedí. Škoda že nemám zbrojní pas) a dokonce uvažuješ i o plazmě Panasonic, kterou jsi tu ještě nedávno krutě pomluvil. No asi jsem se s tím rozumem splet.

Jen mi není jasné proč sem tedy chodíš když tomu tady nikdo nerozumí. Možná Ti uniklo, že třeba konkrétně Tony je už mnoho let prodejcem Panasonicu. Myslím, že by o tom měl vědět dost, když je to zároveň i jeho koníček. Jiní tu zase píšou testy televizorů do odborných časopisů.

Pokud Tobě i tomu šmoulovi tada tohle fórum nevyhovuje, zkuste třeba http://www.tvfreak.cz O plazmách Panasonic je tam hned několik vláken se stovkami příspěvků. 90% z nich je off topic. Oni tam budou rádi za dva nové členy a my si tu konečně oddychneme.

Navrhuji nechat jen základ tohoto vlákna s odpověďmi k tématu a zbytek hodit do žumpy.
Naposledy upravil Krtek dne středa 11. 6. 2008 9:53:57, celkově upraveno 1
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod shark v středa 11. 6. 2008 9:53:34

hele junkie, kdyz uz tady resime neco uplne jinyho nez je nadpis tematu, tak se malinko pridam.

nedelej ze sebe chudinku, kteryho nikdo nepochpil a celej web 1080 se proti nemu spiknul a nema ho rad.

proc si myslis, ze se to stalo ? pros se to nestalo treba me, nebo komukoliv (vetsine) jinemu ?
nemyslis nahodou , ze by to mohlo byt i stylem, jakym dotycny clovek pise ? asi taky vid...

vetsinou to tak na forech chodi. pokud tam nekdo vtrhne a zacne "vykrikovat" nekdy i radikalni nazory , nekdy i nepodlozene, tak se samozrejme klidnejsi a moudrejsi uzivatele vetsinou ozvou...

ona se jedna vec da napsat nekolika zpusoby ...
1 - lcd jsou nejlepsi , plazma je k nicemu, a panasonic je uplne nejhorsi , videl jsem to v datartu, a proto je pan XY blbec kdyz si mysli opak
2 - nejak se mi nezda zobrazeni na plazme jak to maj nastaveny v datartu, vedle stojici lcd se mi zdal lepsi

jiste vidis, ze jedna a tataz vec napsana ruznymi zpusoby vyzni pokazde jinak.v prvnim pripade to aspon me neprijde uplne idealni. mam pocit ze mi nekdo vnucuje tak nejak agresivne svuj nazor, nijak nepodlozeny a v podstate ani nepripousti debatu.
a pokud jses aspon trochu soudnej, a mas urcity komunikacni dovednosti, jiste nepredpokladas, ze se k takovemu nazoru prikloni vetsina. i kdyby si to treba vetsina myslela, tak sympatie timto vyjadrenim urcite neziskas...u normalnich uzivatelu. samozrejme najaky dalsi prispevatel se stejnym zalozenim urcite zajasa a v podobnem duchu ti odepise.

ale v tom pripade debata tak nejak ztraci smysl a informacni hodnota se blizi nule...a to je urcite to, co tady nikdo nechec ( vetsinou)... ;)

nikdo ti samozrejme neupira tvuj nazor , at je jakykoliv a treba s nim nemusi vetsina opravdu souhlasit, nicmene je to tvuj nazor a mas na nej pravo. ale i ostatni uzivatele maji pravo na svuj nazor a i na urcitou kulturu a uroven komunikace. ani se mnou nekdy nekteri nesouhlasili,na nektere veci meli jiny nzaor, nicmene diskuse pokracovala vecne, bez vzajemnych vypadu a ani jedna strana nemela potrebu urazet tu druhou, pripadne za kazdou cenu vnutit svuj nozor protistrane.
tim, ze zacne byt nekdo utocny a agresivni mu nedava vetsi sanci svuj nazor prosadit a presvedcit ostatni. vetsinou je to naopak .
shark
50+
50+
 
Příspěvky: 82
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 13:18:00

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod HD-Junkie v středa 11. 6. 2008 12:23:24

Krtek Stále nechápu kde berete takové informace, že mi tohle forum nevyhovuje, píšete něco o terči na ksichtu :mrgreen: a posíláte mě na jiná fora :mrgreen: Já jsem jen napsal, že si o vás myslím, že nevíte o Plasmách a LCD televizorech vůbec nic. A ještě Vás chci upozornit, že tohle forum se mi líbí, chodim sem rád a rád si tady čtu různé příspěvky. Je to poučné a zajímavé. Nikoho zde nenapadám a nikomu nenadávám. Avatar jsem vymazal, podpis jsem vymazal a pochválil jsem Panasonic. Vážně nevim co víc pro Vás udělat.
Uživatelský avatar
HD-Junkie
50+
50+
 
Příspěvky: 91
Registrován: pátek 11. 1. 2008 18:01:54
Bydliště: Praha 4

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v středa 11. 6. 2008 14:35:21

Vždyť si přečti co píšeš. Jak se Ti tu může líbit, když tady všichni vědí o plazmách a LCD velký kulový. Nejdřív jsi tu chválil LCD a když jsem napsal, že hraje nejlépe když je vypnuté, tak sis to dal po vzoru Capa do podpisu. To už taky není originální. Pokud se o něco alespoň trošku zajímáš, tak si stuj za svým, protože zatím to vypadá, že velký kupový tu víš akorát Ty. :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod petrk195 v středa 11. 6. 2008 20:06:27

Pratele, to je nejvetsi slabina demokracie: i evidentni blbec ma stejna prava jako vsichni ostatni.. Pls pls, vsichni normalni, zamyslete se nad tim, proc jim to bastite?? Nereagujte na ne, je to jednoduche.. Kdyz nebudete reagovat, tak tu nezustanou, prestanou byt zajimavi. Je tezke se ovladnout, ale odmena bude sladka. Kdyz se nastvete, kdyz se budete hadat, udela to takovemu joudovi akorat radost.
Samota v kosmu vás často dohání k šílenství. Jediné, co mně pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mou sbírkou zpívajících brambor.
petrk195
0+
0+
 
Příspěvky: 10
Registrován: neděle 4. 5. 2008 11:13:52
Bydliště: Ostrava

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod ssoucek v sobota 14. 6. 2008 16:10:14

Tak jsem se rozhodoval mezi HD Ready a Full HD, po shlédnutí několika vystavenýcj vzorků (jak HD signál, tak televizní signál) jsem si nakonec koupil Pioneer PDP-508XD... :D
ssoucek
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: sobota 14. 6. 2008 16:06:49

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Krtek v pondělí 16. 6. 2008 23:29:20

ssoucek píše:Tak jsem se rozhodoval mezi HD Ready a Full HD, po shlédnutí několika vystavenýcj vzorků (jak HD signál, tak televizní signál) jsem si nakonec koupil Pioneer PDP-508XD... :D


A to je full a nebo ready ? :)
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod martinhamr v úterý 17. 6. 2008 7:36:54

To je ready,ale přesně to vystihuje jestli full nebo ready.Když to někdo umí udělat,není co řešit. :!: :twisted:
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod MON v úterý 17. 6. 2008 17:45:45

No pokud vlastníš malou elektrárnu pro 50"tak jdi do toho.
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: Plasma Panasonic - HD nebo FULL HD ?????????

Příspěvekod Dave v úterý 17. 6. 2008 18:54:03

MON píše:No pokud vlastníš malou elektrárnu pro 50"tak jdi do toho.


až na to že 50" plazma Panasonic PZ800 žere míň než 50" LCD.. :mrgreen:
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

PředchozíDalší

Zpět na Plazmové televizory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron