HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

nechce někdo nový Sony HW10?

Pokud máte projektor, pak se nejspíš máte čím chlubit. Tak se pochlubte!

nechce někdo nový Sony HW10?

Příspěvekod talkron v středa 9. 12. 2009 14:36:14

Vysvětlení: poslal sem projektor do servisu do Neměcka a zpět mi poslali nový kus, nový je ale jen samotný projektor, příslušenstvý je z mého starého (v podstatě se to týká jen DO, ostatní jsou jen manuál a další papíry). Tak sem si říkal, že by bylo dobré využít toho a prodat ho dokud má na lampě jen pár hodin a koupit si aktuální model. Protože je to otevřená krabice a chvilku puštěný byl, aktuální nabídka: 43 tis.(nový pod 50 neseženete) Kontakt:talkron@volny.cz
talkron
0+
0+
 
Příspěvky: 29
Registrován: pátek 29. 2. 2008 19:15:39

Re: nechce někdo nový Sony HW10?

Příspěvekod talkron v úterý 15. 12. 2009 14:00:27

Takže poslední šance na nový projektor Sony VPL-HW10 za 39900(a můžete věřit mé recenzi na AVmania.cz, že je mezi Full HD stroj s nejlepším poměrem výkon/cena), dodělal sem HT pokoj a do konce roku mám volno, takže tech 40 hodin na lampě dlouho nezustane a níž s cenou v žádným případě nepujdu. Mimochodem prodej by se řešil přes mého prodejce, takže by vše bylo ošetřeno oficiálně. HW10 za 39900, dodělal sem HT pokoj a do konce roku mám volno, takže tech 40 hodin na lampě dlouho nezustane a níž s cenou v žádným případě nepujdu. Mimochodem prodej by se řešil přes mého prodejce, takže by vše bylo ošetřeno oficiálně.
talkron
0+
0+
 
Příspěvky: 29
Registrován: pátek 29. 2. 2008 19:15:39

Re: nechce někdo nový Sony HW10?

Příspěvekod akr v úterý 15. 12. 2009 18:33:47

Dopredu hlasim, ze dalsi projektor nechci, ale protoze jsem nedavno resil podobnou
situaci, chci se jen obecne zeptat: lze nejak overit, ze vymeneny projektor je novy,
a ne jen repas? Pripadne jak zjistit, jestli v servisu nevrazili do jineho projektoru starou
lampu a jenom nevynulovali pocitadlo?
akr
0+
0+
 
Příspěvky: 36
Registrován: pondělí 9. 6. 2008 11:06:22


Zpět na Projektory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron