HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Mamma Mia! problém ?

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod alibababa v úterý 1. 12. 2009 21:21:45

cest, pritelka ho dostala, orig film bd mama mia na sony bdp s350 a vse ok...
alibababa
100+
100+
 
Příspěvky: 135
Registrován: úterý 2. 9. 2008 9:43:29

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod derek v středa 2. 12. 2009 2:13:28

týý jo, tak jestli se vydávají BDčka, které nejdou přehrát na playerech velkých firem ( sony ), tak je něco fakt špatně. disk je drahý jak prase a člověk si to chce užít a ne hledat problémy...mimochodem, vrací aspoň sonka peníze za ten disk, který nejde přehrát ? a jak je možné, že je udělaný jinak než se má - k čemu jsou ty slavné standarty ??

mám takový pocit, že to dvd vyhraje...
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod Nick007 v středa 2. 12. 2009 2:32:12

A u DVD to snad bylo jinak? Taky se našly disky, které měly špatný authoring, u BD to je to samé.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod JuraS. v středa 2. 12. 2009 8:37:13

U dvd jsem našel jediný problém..přehravač pioneer mi tvrdě dával najevo, že upozornění z manuálu o nepodpoře pitátských kopií myslí vážně..během přehrávání přepalovaného dvd schválně házel chyby tam kde nebyly..zadrhával obraz a vypínal zvuk..vyřešil jsem to vypalováním na dvd-rw a nebo lépe na dvd+r..yamada mi schroustla comkoliv jen tan obraz není tak dokonalý jako z pioneeru který má na desce certifikované šváby...
a koukám, že nás napadl nějaký reklamní červ
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod JuraS. v středa 2. 12. 2009 10:09:53

Koukám, že reklamy adimini smázli..spíš by mě zajímalo (profesně) kterou kličku pro zaregistrování si našel..jen koukám že to nedotáhli do konce..nechat účet doho boota a za chvíli tady bude zase zahlceno reklamou. smáznout uživatele, zjistit z jaké domény přišel případně z jakého servru se registruje a ten zakázat..och jak snadné...
na aukru jsem udělil za bd mamma mia! (i když mi nefunguje) NADSTANDARDNÍ KLADNÉ HODNOCENÍ
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod d.f.h v středa 2. 12. 2009 10:22:44

JuraS. píše:Koukám, že reklamy adimini smázli..spíš by mě zajímalo (profesně) kterou kličku pro zaregistrování si našel..jen koukám že to nedotáhli do konce..nechat účet doho boota a za chvíli tady bude zase zahlceno reklamou. smáznout uživatele, zjistit z jaké domény přišel případně z jakého servru se registruje a ten zakázat..och jak snadné...

Robotů pro spamování phpBB jsou hromady a jsou pořád lepší a lepší. Překonat obrázkovou captchu v registračním formuláři a navštívit link v potvrzovacím e-mailu je hračka, to dneska naprogramuje každý druhý teenager :-)

Většinou nás někdo ospamuje několikrát denně, ale toho si ani nevšimnete, protože přes den mažu roboty prakticky okamžitě. Tenhle přišel v noci, takže si užil svých pár hodin slávy... Banovat podle IP nelze, používají botnety a adresa se mění.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod JuraS. v středa 2. 12. 2009 10:48:35

existuje plugin..co se kontaktuje se servry kde jsou popisy bootů a odtamtud si natahuje data pro blokaci ip adres, emailů, podle názvů registračních jmen a tak...na v Buleltinu je tohle jednoduché jak facka..o phpBB neznalci tvrdí, že je stejný jako vBulleti..není a nikdy nebude...
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod d.f.h v středa 2. 12. 2009 11:30:41

JuraS. píše:existuje plugin..co se kontaktuje se servry kde jsou popisy bootů a odtamtud si natahuje data pro blokaci ip adres, emailů, podle názvů registračních jmen a tak...na v Buleltinu je tohle jednoduché jak facka..o phpBB neznalci tvrdí, že je stejný jako vBulleti..není a nikdy nebude...

Já tyhle automatické akce nemám rád, ono je to kolikrát schopné zablokovat i normální uživatele. Stará dobrá ruční práce mi nevadí, aspoň mám všechno pod kontrolou :-)

A jinak rozdíl mezi phpBB a vBulletinem je jaksi především v ceně, a z toho pak plyne celá řada dalších věcí. Díky, nechci, ono i to phpBB mi upřímně řečeno dost vadí.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod Nick007 v středa 2. 12. 2009 13:08:53

A co třeba nějaká rafinovaná slovní hříčka jako ochrana? Třeba typu "sečtěte/odečtěte tato čísla a výsledek zapište slovně" nebo "napište po sobě všechny samohlásky, které máte v přihlašovacím jméně, a na konec přidejte číselně délku vašeho přihlašovacího jména". Tohle musí už být bullet-proof ;)
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Mamma Mia! problém ?

Příspěvekod JuraS. v středa 2. 12. 2009 13:33:05

Na některých fórech se to řeší jinak...na svém fóru pod vBulletinem jsem měl scriptík co tohle hlídal. přihlášení nového uživatele automaticky po vyplnění dotazníku (obdoba phpBB) jen navíc s kontrolou složitosti hesla..hesla typu "asdfghjkl" to prostě nebralo..po potvrzení emailu se nový uživatel dostal do tématu kde si musel přečíst a potvrdit povídání o chování na fóru. v textu bylo uvedeno, že na přečtení této zprávy máte minimálně 10 minut..po 10 ti minutách se pak dole objevilo tlačítko na potvrzení..poté byl přesměrován na fórum..na fóru se musel objevit minimálně 3x a to vždy po dobu minimálně 15 minut a v této době kliknout minimálně na 3 témata než mohl poprvé vytvořit-odpovědět na příspěvek. Téma mohl založit po 10 ti odpovědích..všechno to bylo v jednom scriptu jen jsem nastavil počty a časy.. o všechno se postaral vBulletin..nikdy nebyl problém s bootem nebo nějakým otravou..jo a dalo se tam ještě nastavit jiným scriptem jak často se mají uživatelé přihlašovat a přispívat.."mrtvé duše " mi systém sám označil a odeslal jim zprávu e.mailem..nastavil jsem časy a postupně ty uživatele blokoval a mohl i mazat...a pak není potřeba žádně složité přihlašování obrázky a tak...
v jednoduchosti je krása..doma mám síť..holky počítačem jsou připojeny cestou wifi..žádné šifrování a podobné zbytečnosti..filtraci kdo se připojí udělá smc router s dotazem na mac adresu...nemáš tu co znám ? táhni...
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Předchozí

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron