HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Kudy na HD televizní vysílání? Satelit, DVB, IPTV...

PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod TomasW v sobota 12. 7. 2008 8:22:55

Nepoužíváte někdo Philips DSR 8111 od UPC?
Já jsem z toho naprosto nešťastný. Má to sice dva tunery, umí to nahrávat streamově i HD kanály (není pravda že to nefunguje, asi změnili software) ale je to šíleně nespolehlivý. Každou chvíli mi nějaký program z UPC nabídky nenaběhne a skočí černá obrazovka nebo úplně že je výpadek signálu (což je nesmysl). Musím to úplně vypnout ze zásuvky a za chvíli naskočí a všechno funguje. Teď asi týden je další změna, některé programy (MGM...) úplně zmizí z nabídky - jak kdyby nevysílaly. Technik se snažil pomoct, volal mi dokonce iniciativně ale je to jednoznačně přístrojem.
Jinak v HD se tam dá najít jen promo Astra HD (A+N), Anixe HD (jen N), upoutávka na nový TVP HD a nově Arte HD (F+N)
Kvalita obrazu v pohodě.
TomasW
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pátek 1. 2. 2008 3:14:35

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod wert v pondělí 14. 7. 2008 15:38:18

Já ho mám rovněž pár dní a tebou popisované problémy nemám. Zatím šlape tak jak má. Oproti původnímu Philipsu je při volbě programů pomalejší, ale ne zase nějak dramaticky. Nahrávat jsem zatím zkoušel ty ukázkový kanály v HD a nahrávka je podle mne naprosto srovnatelná s originálem :-)
wert
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: pondělí 23. 6. 2008 7:04:52

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod wert v úterý 15. 7. 2008 7:11:59

Měl bych k tomu Philipsu s HDD jeden dotaz. Třeba někdo z příchozích odpoví. Nestudoval jsem návod :-( ale přijde mi, že i ve vypnutém stavu přístroj hučí a běží :-( Vím že u DVD s HDD byla v nastavení nějaká volba, aby přístroj "neaktualizoval čas" či co a pak hučet při vypnutí přestal. Netušíte, zda je i tady nějaká možnost, aby přístroj po vypnutí umlkl a nemakal?? Díky za Vaše rady..
wert
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: pondělí 23. 6. 2008 7:04:52

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod Karlos1 v středa 3. 9. 2008 21:34:50

Ano, to co popisuješ se mi doma děje také, je to pěkná sr....
Samovolně přehazuje kanály, zamrzá, půl dne hlásí ztrátu signálu, nejde odstranit nastavené každodenní nahrávání, atd atd....
Navíc zřejmě neumí 1080p ale jen 720p jak mi hlásí nová plazma i na těch reklamních hd kanálech.
Bliju.
Karlos1
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: středa 3. 9. 2008 21:29:27

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod MichalC v neděle 2. 11. 2008 17:14:18

Pánové, bohužel musím jen potvrdit vaše negativní zkušenosti. Momentálně jsem na tom tak, že uvažuji o odstoupení smlouvy s UPC. Přístroj mám od května a zjevně trpí všemi těmito neduhy (zamrzání, rozlišení pouze 720p, příšerný teletext). V průběhu prázdnin se mi začalo stávat, že co cca 2 dny se objevila chyba "ztráta signálu". Pomáhalo pouze vytažení (někdy opakované) ze zásuvky.
Následovalo tradiční dohadování s UPC. Výsledkem bylo, že přiznali, že přístroj má vadu a bude vyměněn za jinou HW verzi. Na chybu "ztráta" signálu mi poradili dočasné řešení: nevypínat do stand-by módu. Musím říci, že to fungovalo.
Ve čtvrtek 30.10.08 mi přístroj konečně vyměnili, ale neradoval jsem se dlouho. Verze HW je stejná a technik o problémech nic nevěděl... Tento přístroj po vypnutí "nehučí" (oproti předchozímu). Mám ale jiný problém. Receiver zřejmě celou sobotu stahoval firmware (svítilo červené světlo nahrávání) a výsledkem je, že pokud vlezu do Hlavního menu, je doba reakce na akci cca 30 vteřin!!! Je to k zešílení. V pondělí jdu znovu do boje z UPC...
MichalC
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: neděle 2. 11. 2008 17:02:00

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod Karlos1 v neděle 2. 11. 2008 17:32:49

Me tvrdili, ze me v říjnu sami budou kontaktovat a vymeními tu sračku.Je listopad a nic se nestalo. Nejjednoduší řešení bude jim to prostě hodin na hlavu a vytahnout stare video nebo koupin něco jiného. Ale bude tam fungovat ta programová nabídka, zatrhávání nahravání když to nebude od UPC?
Karlos1
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: středa 3. 9. 2008 21:29:27

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod MON v pondělí 3. 11. 2008 19:45:47

Karlos1 píše:Me tvrdili, ze me v říjnu sami budou kontaktovat a vymeními tu sračku.Je listopad a nic se nestalo. Nejjednoduší řešení bude jim to prostě hodin na hlavu a vytahnout stare video nebo koupin něco jiného. Ale bude tam fungovat ta programová nabídka, zatrhávání nahravání když to nebude od UPC?
Tento sat přijímač je spárován s kartou čily koupí jiného přístroje nic nevyřešíš!!!
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod Karlos1 v pondělí 3. 11. 2008 20:06:50

MON píše:
Karlos1 píše:Me tvrdili, ze me v říjnu sami budou kontaktovat a vymeními tu sračku.Je listopad a nic se nestalo. Nejjednoduší řešení bude jim to prostě hodin na hlavu a vytahnout stare video nebo koupin něco jiného. Ale bude tam fungovat ta programová nabídka, zatrhávání nahravání když to nebude od UPC?
Tento sat přijímač je spárován s kartou čily koupí jiného přístroje nic nevyřešíš!!!

Do přijímače nemá cenu dávat jinou kartu, je spárován s tou jedinou, ale karta makat jinde bude ne???
Karlos1
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: středa 3. 9. 2008 21:29:27

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod kopi16 v pátek 14. 11. 2008 23:15:43

Tak se musím podělit o první dojmy :( Máte podobné zkušenosti někdo? Přes hdmi to je úplná hrůza. Znatelně menší ostrost a to zubatění, např. při fotbale. Přes scart je to znatelně lepší. Což mi ale u HD přijímače přijde trochu jako patovka. Uvažoval jsem už dříve o koupi nějakýho kvalitního HD receiveru od Topfieldu s HDD. Ale teď Váhám, dát 15T za kvalitní přijímač a jestli to bude přes HDMI zrnit jako s tímhlo UPsáckým tak bych se střelil. Máte někdo kombinaci, kvalitní HD receiver a v tom kartu UPC. Díky moc za info.
kopi16
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 14. 11. 2008 23:05:43

Re: PVR HD pd UPC Direct - zkušenosti?

Příspěvekod Karlos1 v sobota 15. 11. 2008 0:07:13

kopi16 píše:Tak se musím podělit o první dojmy :( Máte podobné zkušenosti někdo? Přes hdmi to je úplná hrůza. Znatelně menší ostrost a to zubatění, např. při fotbale. Přes scart je to znatelně lepší. Což mi ale u HD přijímače přijde trochu jako patovka. Uvažoval jsem už dříve o koupi nějakýho kvalitního HD receiveru od Topfieldu s HDD. Ale teď Váhám, dát 15T za kvalitní přijímač a jestli to bude přes HDMI zrnit jako s tímhlo UPsáckým tak bych se střelil. Máte někdo kombinaci, kvalitní HD receiver a v tom kartu UPC. Díky moc za info.

Ano, to by mě také velmi zajímalo, slybovali mě výměnu toho srá.. a teď dělají mrtvýho brouka
Karlos1
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: středa 3. 9. 2008 21:29:27


Zpět na HD kanály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků