HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

pocitac + AVR: problem pri vypnuti/zapnuti

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

pocitac + AVR: problem pri vypnuti/zapnuti

Příspěvekod maciik v pondělí 14. 11. 2011 11:16:45

Zdravim,
vlastnim AV receiver Denon 1611. Je propojeny s desktop PC hdmi kabelem. Na pocitac je napojeny LCD monitor a na reciever plazma TV.
Pocitac mi bezi skoro vzdy a kdyz zapinam reciever, tak mi na LCD vzdy "blikne" obrazovka (vypne se asi na 2 sekundy a pak hned zapne). Dela to i pri vypinani receiveru. Docela me to rusi, hlavne kdyz hraju hry na PC a kamos zapne receiver + TV v obyvaku, tak mam vypadek na 2-3 sekundy a obcas mi to zmeni i rozliseni (resp. hra kterou hraju v mensim rozliseni na cele plose se mi prepne do okna).
Jeste dodam: operacni system Win7 a ze reciever vypinam normalne (ne na standby).
Nevite co s tim? Jde to nejak nastavit v PC nebo AVR aby to pri zapnuti/vypnuti "nebliklo" na LCD?
maciik
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: neděle 22. 5. 2011 17:33:11

Re: pocitac + AVR: problem pri vypnuti/zapnuti

Příspěvekod Nick007 v pondělí 14. 11. 2011 15:06:01

Podle mě to nejde a prostě tak se to chová, když receiver detekuje signál na HDMI, přestože není na HDMI přepnuto. Jiná grafická karta to dělat třeba nemusí.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron