HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod d.f.h v neděle 1. 11. 2009 12:10:49

HDMAGor píše:Jina vec je, pokud je nekdo dostane zadarmo ze d.f.h :-) Musel jsem si rejpnout.

Pokud si myslíš, že v téhle branži dostaneš zadarmo něco víc než třeba testdisk jen proto, že o tom napíšeš recenzi, tak jsi naivnější (a nebo podstatně mladší), než jsem si myslel. Navíc ty tvé kecy nejsou "rýpání", ale osobní invektivy, za které bys v reálném světě už dávno dostal přes hubu. Tady to jde naštěstí vyřešit elegantněji ignore listem - protože mě tvé výplody nebaví, od téhle chvíle je neuvidím a budu mít klid. Ostatním doporučuji totéž.

Mrzí mě, že se tady čas od času musí objevit nějaký takovýhle postižený jedinec, ale po pravdě řečeno se to za dva roky existence fóra stalo asi jen třikrát, což je oproti jiným fórům docela slušné.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod Dark v úterý 3. 11. 2009 19:10:36

Ahoj. Jsem čerstvým majitelem této super sestavy, ale mám malý problém…Nebo možná jsem jen strašně tupej…Mám to připojený přez HDMI k PS3 a z ONKYO dále HDMI do LCD. Při přehrávání Blu-Ray samosdřejmě zadám nejvyšší možnou kvalitu zvuku takže např DTS-HD Master Audio Surround nebo Dolby TrueHD Surround.....Ovšem na displayi ONKYa mi pořád svítí maximálně PCM MULTICH a HDMI. Logo DTS nebo DTS-HD Master Audio se prostě nezobrazí… na PS3 mám sound Setting nastavenej automaticky s tím že v tabulce se ukázalo že to tyto formáty podporuje…Ale jak jsem zmínil ONKYO mi neukáže nic o vstupním formátu zvuku. Poraďte prosím někdo s nastavením… ideálně kontaktovat mailem: dark(zavinac)rajsmichu.cz Ještě jednou díky za rychlou radu.
Ten mail píšu schválně tak blbě kuli spamům....
LCD-LG 42LH5000, PS3-Slim 120GB, ONKYO HTX-22HD B + SKS-11
Uživatelský avatar
Dark
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: úterý 3. 11. 2009 19:00:59
Bydliště: BRNO..........

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod Piskotek v úterý 3. 11. 2009 19:51:57

Možná to taky bude tím, že né každej film má několik formátů a je třeba vybrat ten správnej HD-DTS, DD, DTS, STEREO, ale také většina BD nemá tento HD-DTS formát a má jenom normální DTS. No apak je to věc přehrávače jestli bude dekodovat HD-DTS na PCM a pošle do zesíku a nebo jestli pošle digitálně HD-DTS a zesík si ho přechroupá sám, pak by mněl zesík ukazovat formát HD-DTS, v opačném případě jen PCM. Ale vše se bude muset někde v menu přednastavit. Jsem se trochu v tom zamotal :)
Uživatelský avatar
Piskotek
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 9. 12. 2008 17:35:47
Bydliště: Praha

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod karnek v středa 8. 9. 2010 14:23:03

Zdravim, mam maly problem s mojou zostavou a budem velmi vdacny za kazdu radu...
Takze mam dva HDMI vstupy do mojho HTX-22HD a HDMI output do TV. Problem je pri prepinani vstupov. Vzdy mi ide do TV iba vybrany vstup aj ked je HTX-22HD vypnute. Je to velmi nepohodlne, ked chcem sledovat nieco bez domaceho kina,,,vzdy musim zapnut HTX-22HD prepnut vstup a zase vypnut HTX-22HD, aby mi to slo...
Skusal som rozne volby v menu ale nic...vie mi niekto poradit?
karnek
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 8. 9. 2010 14:10:01

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod Nick007 v pátek 10. 9. 2010 11:41:35

S tím asi nic udělat nepůjde, zjevně tam je mechanické přepínání vstupů, jinak by z výstupu nešlo při vypnutém zařízení vůbec nic.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Onkyo HTX-22HD + SKS-11

Příspěvekod d.f.h v pátek 10. 9. 2010 12:56:01

karnek píše:Zdravim, mam maly problem s mojou zostavou a budem velmi vdacny za kazdu radu...
Takze mam dva HDMI vstupy do mojho HTX-22HD a HDMI output do TV. Problem je pri prepinani vstupov. Vzdy mi ide do TV iba vybrany vstup aj ked je HTX-22HD vypnute. Je to velmi nepohodlne, ked chcem sledovat nieco bez domaceho kina,,,vzdy musim zapnut HTX-22HD prepnut vstup a zase vypnut HTX-22HD, aby mi to slo...
Skusal som rozne volby v menu ale nic...vie mi niekto poradit?

Tak to boužel je, passthru funguje u této sestavy (jsem jejím spokojeným majitelem) přesně tímto způsobem. Nevidím v tom ale problém, dá se na to zvyknout - každopádně bez zapnutého HTX-22HD jsem se už veeeeeeeelmi dlouho na nic nedíval :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron