HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Harman Kardon

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v úterý 29. 1. 2008 11:53:09

olda píše:jinak tím ,že ten tvůj Sony tě vyšel ,nebo res. stojí u nás přes čtyřicet se moc neoháněj , kousek od tebe ,pokud seš kousek od Brna výjde tak trochu přes třicet ,co jsem se koukal na německé testy ,tak je hodnocený 1,5 což jsou i HK 745 a 7300 na příklad ,,,ale znáš testy :-) je pravdou ,že jejich cena je někde jinde ..ceny u nás se prostě nedaj vůbec brát v potaz ,hlavně čím je výrobek dražší u nás ,tím víc je lacinější v německu , v rakousku ...já sám má zes. Poineer a bedny bose ,nediv se tedy , mému výroku o Sony :-) ale ted vážně , to co píši myslím neutrálně a zrovna ta sestavička HK mi nepřišla vůbec špatná ,vzhledem k cene a kvalitě...


Já se tím neoháním, protože jsem ho koupil v Rakousku za 25 tis ;) Těch 40 tis. je taková kuriozita českého dovozce - konkurenční modely u nás stojí 35-40 tis také. Nepíšu že je nejlepší (Martinhamr už je ze mě na prášky a psal mi PM :mrgreen: ) Několikrát jsem psal, že výrobky v téhle kategorii a ceně jsou zvukově téměř všechny naprosto shodné. Rozdíly jsou pouze ve výbavě.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v úterý 29. 1. 2008 11:57:42

martinhamr píše:Tak jsem si nějak nevšimnul,že se zavádí nové pravidlo.Čím dražší výrobek,tím lepší :!: :o Obecně se něco dá usoudit podle ceny,ta ale není směrodatná...

jasně že nedá ,je to taky o preferencích a možnostech ;)
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v úterý 29. 1. 2008 14:19:37

olda píše:
martinhamr píše:Tak jsem si nějak nevšimnul,že se zavádí nové pravidlo.Čím dražší výrobek,tím lepší :!: :o Obecně se něco dá usoudit podle ceny,ta ale není směrodatná...

jasně že nedá ,je to taky o preferencích a možnostech ;)


Cena není směrodatná, ale v lecčems napoví.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Předchozí

Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron