HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Harman Kardon

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

Harman Kardon

Příspěvekod lzw v sobota 5. 1. 2008 16:59:31

Mám v úmyslu koupit reciever Značky Harman Kardon, přesněji AVR 247, takže mě zajímají názory na tento kousek a výrobce.

Předem děkuji za příspěvky.
lzw
 

Re: Harman Kardon

Příspěvekod martinhamr v sobota 5. 1. 2008 17:55:56

Nepodporuje HD formáty zvuku.Není to škoda do budoucna?
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v sobota 5. 1. 2008 18:01:24

Proč bys to kupoval ? :shock:
Nemá dekodéry nových formátů, jen 2 HDMI 1.1 vstupy - podpora pro HD=0 a to celé za € 700 ? Anachronismus jak prase v dnešní době !
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v sobota 5. 1. 2008 18:33:54

Připlať 5 tis. a koupíš plně vybavený Onkyo i s dekodery HD zvuku a THX certifikací. Akorát nebude mít upscalling.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Harman Kardon

Příspěvekod lzw v sobota 5. 1. 2008 19:33:33

Nenapsal jsem to úplně přesně, mám ho v úmyslu požívat jako dekodér k PS3 a na výstupu bude FullHD Samsung -tj potřebuju:
a) aby si reciever vzal audio i video signál z HDMI,
b) nepotřebuju poslední kodeky, PS3 zvládá překlad skoro všech kodeků do LPCM, sice až na vyjímku DTS-HD MA, ale stejně namám v úmyslu utratit majlant na bednách na kterých bych to slyšel.
c) optický vstup audia, abych mohl poslat zvuk z TV do recieveru a užít si prostorový zvuk i z TV vysílání.

U Onkya ve stejné cenové kategotii vycházejí TX-SR505 a TX-SR575, oba taktéž jen se dvěma hdmi vstupy, pravda 1.3a, ale jen pass trought, coz znamená že nedovede zpracovat zvuk příchozí po hdmi, jestli se nemýlím tak první model který bere audio s hdmi je X-SR605 a ten je o polovinu dražší, než AVR 247-ka
lzw
 

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v sobota 5. 1. 2008 20:37:10

Většina AV Receiverů má HDMI vstupy jako Trought - podotýkám, že většinou zaplaťpánbůh ! :mrgreen:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v sobota 5. 1. 2008 22:45:04

lzw:
Pokud jsem to dobře pochopil, tak chceš sledovat BR na PS3 na Full LCD. Docela slušná kombinace. Nechápu ale, proč šetříš zrovna na zvuku. Dle mého názoru je kvalitní ozvučení stejně důležité jako kvalitní obraz.
Kvalitní bedny nestojí majlant (i když také nejsou zadarmo) Pokud bys někdy slišel nekomprimovaný HD zvuk, popř. některý z nových zvukových formátů, pochopil by jsi, jak ohromné rezervy má standartní DD 5.1 :roll: Podle HD zvuku to hraje jako Mp3 :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Kuba4 v neděle 27. 1. 2008 18:28:03

HD dekodéry mají v sobě BR přehrávače, je zbytečné, aby je měl receiver. Stejně tak AV receivery neobsahují dekodéry DVD-Audio / SACD. Ve srovnání s Onkyem, Denonem, Pioneerem a podobnými chrastítky je Harman zvukově zcela jiná liga. Doporučuju poslechnout.
Kuba4
 

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v neděle 27. 1. 2008 21:33:35

Kuba4 píše:HD dekodéry mají v sobě BR přehrávače, je zbytečné, aby je měl receiver. Stejně tak AV receivery neobsahují dekodéry DVD-Audio / SACD. Ve srovnání s Onkyem, Denonem, Pioneerem a podobnými chrastítky je Harman zvukově zcela jiná liga. Doporučuju poslechnout.

Ano, některé BD přehrávače mají většinu dekodérů opravdu v sobě, ale rozdíl mezi tím, jestli posíláš analogem 7.1 kanálů z playeru a nebo digistream po HDMI by poznal i zasloužilý velitel dělostřelectva !

AV receiver je od toho, aby dekódoval digitální stream, zesiloval a pak převáděl D/A převodníkem a posílal do beden a ne aby tuto proceduru dělal nejprve player, pak A/D převod v Receiveru a pak znova D/A v receiveru ! Nemyslíš ? :mrgreen: :roll:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v neděle 27. 1. 2008 22:14:28

Modena:
Nevím jestli jsem dobře pochopil co píšeš, ale 7.1 zvuk lze posílat pouze po HDMI, nikoliv analogem.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Tony v neděle 27. 1. 2008 23:23:32

Krtek píše:Modena:
Nevím jestli jsem dobře pochopil co píšeš, ale 7.1 zvuk lze posílat pouze po HDMI, nikoliv analogem.


Třeba "stařík" mezi BD playery PANASONIC BD 10 i jeho nástupce BD 50 mají analogové 7.1 výstupy a jak píše Modena, ten rozdíl je opravdu znát! ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 7:21:01

tak pánové ,kdopak si tady dovolí vůbec pochybovat o značce HK ???Myslím.že je to zdaleka nejlepší kup k poslechu jak domácího kina ,tak sterea ... HK je prostě něco jako BMW ,či Mercedes v testech patří mezi to nejlepší ,co lze vůbec dostupně pořídit ,nebavím se ted zrovna o tomhle ,mne třeba děsně láká tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... AL-29.html no,není to nádhera ?? no a kdyby byl svobodný :-) tak by šlo domu tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... R-745.html + tohle http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-pr ... don-dvd-47 ,joo kam se hrabou ostatní :-)) po zvukové stránce si myslím to nej.co můžete mít , jo a nezapomente ,že výkon je udávan v 8 W / Ω . tak a ted doufám bude pořádný flame :-)
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod martinhamr v pondělí 28. 1. 2008 10:07:20

olda píše:tak pánové ,kdopak si tady dovolí vůbec pochybovat o značce HK ???Myslím.že je to zdaleka nejlepší kup k poslechu jak domácího kina ,tak sterea ... HK je prostě něco jako BMW ,či Mercedes v testech patří mezi to nejlepší ,co lze vůbec dostupně pořídit ,nebavím se ted zrovna o tomhle ,mne třeba děsně láká tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... AL-29.html no,není to nádhera ?? no a kdyby byl svobodný :-) tak by šlo domu tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... R-745.html + tohle http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-pr ... don-dvd-47 ,joo kam se hrabou ostatní :-)) po zvukové stránce si myslím to nej.co můžete mít , jo a nezapomente ,že výkon je udávan v 8 W / Ω . tak a ted doufám bude pořádný flame :-)


Ity brebto,zase si tak nefandi ;) http://www.testeo.de/kategorie_produkte ... in-44.html
Mě by na tom HK třeba vadilo,že nemá šroubovací koncovky,a jestli ano tak je má strašně blbě umístěné.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 13:50:38

no u toho AVR 350 jsem nenašel obrázek zadního panelu ,tak nevím ,ty šroubovačky by mne taky chybeli ale jinak nemám výhrady ,samo je nutné aby nové dekodery měl BD přehrávač ale jinak si myslím ,že to nemá chybu ...
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 13:55:34

Modena píše:Proč bys to kupoval ? :shock:
Nemá dekodéry nových formátů, jen 2 HDMI 1.1 vstupy - podpora pro HD=0 a to celé za € 700 ? Anachronismus jak prase v dnešní době !

myslím,že nemáš pravdu: receivery Harman Kardon vybavené přímým vstupem 6 CH / 8 CH DIRECT INPUT jsou připraveny pro připojení Blu-Ray / HD-DVD přehrávačů s integrovanými dekodéry DTS-HD Master Audio a Dolby True HD, DVD-Audio a SACD přehrávačů. Harman Kardon přehrávače jsou těmito dekodéry vybaveny a zároveň obsahují audiofilní D/A převodníky nejvyšší třídy, čímž se výrazně odlišují od konkurence. Přímá cesta audio signálu zajišťuje plnohodnotné využití těchto prvotřídních obvodů v přehrávači pro všechny současné moderní zvukové formáty s vysokým rozlišením. (Ve všech modelech)
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 13:58:51

lzw píše:Mám v úmyslu koupit reciever Značky Harman Kardon, přesněji AVR 247, takže mě zajímají názory na tento kousek a výrobce.

Předem děkuji za příspěvky.

šel bych na tohle AVR 347 ,už jen pro toto :Špičkový videoprocesor DCDi Faroudja dokáže nejen vzájemně konvertovat kompozitní video, S-video a komponentní videosignály, takže můžete k receiveru připojit např. kompozitním videem videorekordér, komponentním DVD přehrávač, S-videem satelitní přijímač - a receiver pak spojit přes komponentní výstup s projektorem, vše bude dokonale fungovat, ale především nabízí převod na signál s progresivním scanováním, případně s vyšším rozlišením, jeho kvalitu dále zlepšuje korektor časové základny (TBC) a systém Faroudja True Life Enhancer pro plynulejší a přirozenější pohyb obrazu. Jeho parametry (jako je jas, kontrast, saturace barev či potlačení šumu) lze pak v hojné míře nastavovat. Úpravy probíhají v digitální podobě, pro převod slouží 216MHz/12bit konvertory. Procesor tedy z jakéhokoliv videosignálu vytěží maximum a v ryzí podobě ho pošle zobrazovači.Ta 247 tohle nemá... a ještě zdroj : http://www.excelia-hifi.cz/harman-kardon-avr.html
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v pondělí 28. 1. 2008 15:32:45

Krtek píše:Modena:
Nevím jestli jsem dobře pochopil co píšeš, ale 7.1 zvuk lze posílat pouze po HDMI, nikoliv analogem.


Né, samozřejmě si to opět nepochopil ! U playeru s dekodéry to jde tak i tak, u playeru bez dekodérů to jde pouze po HDMI do AV receiveru, ovšem pouze v případě, že player podporuje poslat ten konkrétní komprimát jako digistream - já vím, je to malinko zmatek, ale co naděláš ! :mrgreen:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v pondělí 28. 1. 2008 15:44:44

olda píše:šel bych na tohle AVR 347 ,už jen pro toto :Špičkový videoprocesor DCDi Faroudja dokáže nejen vzájemně konvertovat kompozitní video, S-video a komponentní videosignály, takže můžete k receiveru připojit např. kompozitním videem videorekordér, komponentním DVD přehrávač, S-videem satelitní přijímač - a receiver pak spojit přes komponentní výstup s projektorem, vše bude dokonale fungovat, ale především nabízí převod na signál s progresivním scanováním, případně s vyšším rozlišením, jeho kvalitu dále zlepšuje korektor časové základny (TBC) a systém Faroudja True Life Enhancer pro plynulejší a přirozenější pohyb obrazu.

Nechci brzdit Tvoje nadšení, ale koukal jsem se na něj na věru důvěryhodných stránkách AV land a být Tebou, chladil bych nadšení. To toroidní trafo je hnus a konektorová výbava out of time ! Až si ty do HD přežvejkaný signály budeš chtít pustit na fullHD panelu a zjistíš, že polovinu BD kotoučků nepřehraješ vůbec a druhou trhaně, nadšení Tě natotata přejde . . . :mrgreen:

P.S. DCDi Faroudja není ani nejlepší, natožpak špičkový procesor - Ten je bezpochyby REON ! Faroudju dnes cpou např. Korejci a Číňani už i do mikrovlnek a asi i praček, nebo co ! :D
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 16:06:40

Modena píše:
olda píše:šel bych na tohle AVR 347 ,už jen pro toto :Špičkový videoprocesor DCDi Faroudja dokáže nejen vzájemně konvertovat kompozitní video, S-video a komponentní videosignály, takže můžete k receiveru připojit např. kompozitním videem videorekordér, komponentním DVD přehrávač, S-videem satelitní přijímač - a receiver pak spojit přes komponentní výstup s projektorem, vše bude dokonale fungovat, ale především nabízí převod na signál s progresivním scanováním, případně s vyšším rozlišením, jeho kvalitu dále zlepšuje korektor časové základny (TBC) a systém Faroudja True Life Enhancer pro plynulejší a přirozenější pohyb obrazu.

Nechci brzdit Tvoje nadšení, ale koukal jsem se na něj na věru důvěryhodných stránkách AV land a být Tebou, chladil bych nadšení. To toroidní trafo je hnus a konektorová výbava out of time ! Až si ty do HD přežvejkaný signály budeš chtít pustit na fullHD panelu a zjistíš, že polovinu BD kotoučků nepřehraješ vůbec a druhou trhaně, nadšení Tě natotata přejde . . . :mrgreen:

P.S. DCDi Faroudja není ani nejlepší, natožpak špičkový procesor - Ten je bezpochyby REON ! Faroudju dnes cpou např. Korejci a Číňani už i do mikrovlnek a asi i praček, nebo co ! :D

no Faroudju jsem měl v Samsungu 935 a byl jsem v celku s obrázkem spokojenej , 1080i.
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v pondělí 28. 1. 2008 17:00:02

navíc si myslím,že na tyhle konverze bohatě stačí 1080i ,raději takhle než trhaně ...to máš pravdu ,vždyt Panasonic 100 používá tu samou Faroudju a nikde jsem o žádných problémech zatím nečet .
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Modena v pondělí 28. 1. 2008 19:02:03

olda píše:vždyt Panasonic 100 používá tu samou Faroudju a nikde jsem o žádných problémech zatím nečet .

Jestli myslíš Panasonic projektor, tak nezapomeň, že už je to 4 roky starej výrobek a od té doby se do výroby enginů jako deinterlator a upscaler pustil pomálu každej (málokdo úspěšně - viz. SONY, Panasonic, Samsung, LG atd.) a některé špičkové naopak díky tomuto tlaku dost slevnily - viz např. ten REON, který je dnes osazován do receiverů ONKYO v cenové kategorii rund um 1000 éček ! :D
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Harman Kardon

Příspěvekod Krtek v pondělí 28. 1. 2008 23:38:08

olda píše:tak pánové ,kdopak si tady dovolí vůbec pochybovat o značce HK ???Myslím.že je to zdaleka nejlepší kup k poslechu jak domácího kina ,tak sterea ... HK je prostě něco jako BMW ,či Mercedes v testech patří mezi to nejlepší ,co lze vůbec dostupně pořídit ,nebavím se ted zrovna o tomhle ,mne třeba děsně láká tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... AL-29.html no,není to nádhera ?? no a kdyby byl svobodný :-) tak by šlo domu tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... R-745.html + tohle http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-pr ... don-dvd-47 ,joo kam se hrabou ostatní :-)) po zvukové stránce si myslím to nej.co můžete mít , jo a nezapomente ,že výkon je udávan v 8 W / Ω . tak a ted doufám bude pořádný flame :-)


To je tedy pěknej výkřik do tmy. Zase jedna bába povídala. Vsadím se, že jsi ty modely ani neviděl, natož slyšel. Harman bude určitě dobrej minimálně stejně jako konkurenční výrobky v této kategorii a ceně. Žádný zázrak se tady nekoná. Já mám Sony STR-DA5300ES který u nás stojí 40 tis. Když dám s vypnutým playerem volume doprava na maximum, není slyšet vůbec žádný šum a nepoznáš že je receiver vůbec zapnutej. Zkus si to u svého receiveru, co Ti poleze z beden. Měl jsem ho i rozmontovanej, a to byl pohled pro bohy. Většina kabelů byli dokonale stíněné a dokonce i s feritovými jádry. To už o něčem svědčí. Dekodery to má všechny, HDMI to má 6x. Nevím co víc chtít víc a opravdu mne nenapadá, v čem by mohl být ten Harman lepší.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v úterý 29. 1. 2008 7:14:30

Krtek píše:
olda píše:tak pánové ,kdopak si tady dovolí vůbec pochybovat o značce HK ???Myslím.že je to zdaleka nejlepší kup k poslechu jak domácího kina ,tak sterea ... HK je prostě něco jako BMW ,či Mercedes v testech patří mezi to nejlepší ,co lze vůbec dostupně pořídit ,nebavím se ted zrovna o tomhle ,mne třeba děsně láká tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... AL-29.html no,není to nádhera ?? no a kdyby byl svobodný :-) tak by šlo domu tohle http://www.audiovision.cz/Harman-Kardon ... R-745.html + tohle http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-pr ... don-dvd-47 ,joo kam se hrabou ostatní :-)) po zvukové stránce si myslím to nej.co můžete mít , jo a nezapomente ,že výkon je udávan v 8 W / Ω . tak a ted doufám bude pořádný flame :-)


To je tedy pěknej výkřik do tmy. Zase jedna bába povídala. Vsadím se, že jsi ty modely ani neviděl, natož slyšel. Harman bude určitě dobrej minimálně stejně jako konkurenční výrobky v této kategorii a ceně. Žádný zázrak se tady nekoná. Já mám Sony STR-DA5300ES který u nás stojí 40 tis. Když dám s vypnutým playerem volume doprava na maximum, není slyšet vůbec žádný šum a nepoznáš že je receiver vůbec zapnutej. Zkus si to u svého receiveru, co Ti poleze z beden. Měl jsem ho i rozmontovanej, a to byl pohled pro bohy. Většina kabelů byli dokonale stíněné a dokonce i s feritovými jádry. To už o něčem svědčí. Dekodery to má všechny, HDMI to má 6x. Nevím co víc chtít víc a opravdu mne nenapadá, v čem by mohl být ten Harman lepší.

No já ho slyšel ,ne právě tento model ale vycházím z toho co jsem čet a mám dost kamarádů v Rakousku co jim tato značka něco říká a krtku ,Sony bych vážně za HK neměnil ,to je věc osobní ,nic jiného ,navíc si to asi špatně čet ,páč píši ...patří mezi to nejlepší ,co lze vůbec dostupně pořídit .... t j. ne nejlepší ale mezi řadu kde neuděláte po této stránce chybu ,nechápu tedy tvůj výrok o výkřiku ale sony teda neee .. mi tat sestavička HK přišla jako dost zajimavá i když nemá nové dekodéry ale to dnes suplují BD přehrávače a navíc ta cena taky není špatná a je to prostě krásný kousek ...můžu tě ovšem popíchnout :-) a napíši ,že k mým malým amerikáským bedýnkám by nějaký soňák ani nesměl přičichnout :-))))))
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod olda v úterý 29. 1. 2008 7:58:00

jinak tím ,že ten tvůj Sony tě vyšel ,nebo res. stojí u nás přes čtyřicet se moc neoháněj , kousek od tebe ,pokud seš kousek od Brna výjde tak trochu přes třicet ,co jsem se koukal na německé testy ,tak je hodnocený 1,5 což jsou i HK 745 a 7300 na příklad ,,,ale znáš testy :-) je pravdou ,že jejich cena je někde jinde ..ceny u nás se prostě nedaj vůbec brát v potaz ,hlavně čím je výrobek dražší u nás ,tím víc je lacinější v německu , v rakousku ...já sám má zes. Poineer a bedny bose ,nediv se tedy , mému výroku o Sony :-) ale ted vážně , to co píši myslím neutrálně a zrovna ta sestavička HK mi nepřišla vůbec špatná ,vzhledem k cene a kvalitě...
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Harman Kardon

Příspěvekod martinhamr v úterý 29. 1. 2008 10:00:43

Tak jsem si nějak nevšimnul,že se zavádí nové pravidlo.Čím dražší výrobek,tím lepší :!: :o Obecně se něco dá usoudit podle ceny,ta ale není směrodatná...
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Další

Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron