HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Nové audio k Tv

Budí vaše sestava sousedy ze sna, případně jim vůbec nedá spát? Povězte nám o tom!

Re: Nové audio k Tv

Příspěvekod Spyke v pátek 1. 7. 2011 19:55:13

Ahoj mám problém se sestavou Logitech Z-5500. Po nějaké době začal jeden ze repraku bzuček a divně hrát. Dávám to na reklamaci ale zajímá je jiný problém a to je ten, že při zapojení repráků, basak po celou dobu trochu bzučí. Jde to slyšet jen když hudba nehraje ale když jdu spát tak jde to slyšet a musím vždy to vypojit ze zásuvky. Chtěl bych se zeptat jestli je to na reklamaci anebo je to normální. Děkuji
Spyke
0+
0+
 
Příspěvky: 16
Registrován: středa 30. 3. 2011 20:08:18

Re: Nové audio k Tv

Příspěvekod Nick007 v pátek 1. 7. 2011 21:15:50

To by asi neměl. Pokud to není šumění při vysoké hlasitosti (a to není u basáku, ale u satelitních repro), tak to nejspíš bzučí napájecí trafo. A to by nemělo, obzvlášť u takhle drahých PC repro. Dělá ti to od začátku nebo až teď? Říkáš, že musíš vypojit ze zásuvky, to to dělá i při vypnutých repro (mají klasický vypínač na kablíku, ne?)?

Můj subwoofer u Creative Gigaworks S750 je naprosto nehlučný (když nehraje :-D ), ze satelitů jde lehounký šum při hodně vysoké hlasitosti, pokud nehrají.

Když repro nepotřebuju, tak je vypnuté (vypínačem na centrálním kabelovém ovladači, na subwooferu vypínač nevypínám, ten je vhodný asi jen při přepravě). Díky tomu mi taky krásně fungují už 6 let (zatímco mnoha jiným majitelům už dávno odešly).
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Předchozí

Zpět na Reprosoustavy a reproduktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků