HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

sestava Yamaha NS-777/333/444

Budí vaše sestava sousedy ze sna, případně jim vůbec nedá spát? Povězte nám o tom!

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod BLAyEn v středa 6. 8. 2008 1:18:07

dalfi píše:... asi to Yamaha s tema bednama po poslednich uspesich mysli vazne. mozna budou muset hifisti zmenit nazor. ;)


Kdo by co menil? On je tu snad jeste nekdo krome Krtka kdo si mysli ze Yamaha co se beden tyce patri k nejhorsim? :D Yamaha prave podle me ve stredni tride patri k nejlepsim akorat ze driv byla dost draha ale poslednich par let se jim podarilo ceny srazit (asi tema rulickama od toaletaku misto bassreflexu? :D ) tak ze vetsina jejich vyrobku ma perfektni pomer kvalita zvuku/cena. Ja se pamatuju jak jsem pred x lety kupoval DVD-S520 asi za 8000,- a to byl myslim nejnizsi model, asi pred rokem jsem za zhruba stejnou cenu koupil novou DVD-S1700 coz byl 2. nejlepsi model a je po zvukovy i obrazovy strance vynikajici.
BLAyEn
50+
50+
 
Příspěvky: 60
Registrován: sobota 2. 8. 2008 6:02:18

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Shimi v čtvrtek 7. 8. 2008 16:08:52

když jsem tuto diskusi začínal tak jsem uvažoval o Yamahach, ted se mi ovšem naskytla jina možnost , koupit tuto sestavu

AC reciever Yamaha RX-V 563 B
a k tomu AQ Kentaur 613/276/122/413
to cele za 32 990Kč

tyto bedny jsem ještě neslyšel, tak chci znát váš nazor jesli se to k sobě hodí, popřípadě jestli se tato sestava hodí do 28m pokoje, cena se mi zdá ve srovnání s netem slušná.
Padlo tady spoustu rozporuplnych nazorů na AQ, tak jsem na rozpacích. :?
Shimi
0+
0+
 
Příspěvky: 6
Registrován: středa 16. 7. 2008 11:44:24

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod dalfi v čtvrtek 7. 8. 2008 17:28:04

zdravím Shimi. ten reciver je řekl bych zvukově stejně jako 663, jen ochuzen o nějaké dekodéry, pár DSP režimů a jiných drobných vychytávek. ale předpokládám, že pro zvuk jako takový nepodstatných. já jen můžu říct, že jsem slyšel ty Kentaury 612 (což je vlastně starší typ předchůdce 613ky. oproti nové verzi má uspořádání D´Appolito) a prozatím to byla nejlépe hrající kombinace reciveru a beden.kupodivu také nejlevnější!!! nevím jak je to možné, ale "mnohem" dražší kombinace nehrály tak dobře. vyvážený zvuk. detailní, čistý, neagresivní výšky ale při tom pěkně příjemně "zvonivé", basů akorát (teda pro mě. ti co poslouchají tuc tuc je budou asi postrádat), dobrá prostorovost, zkrátka zatím to nejlepší a za tu cenu určitě uspokojující. nevím ale do jaké míry výsledný zvuk dokáže ovlivnit cd přehrávač a kabely (v mém případě jsem to přehrával na Denonu, kabely si nepamatuju). takže určitě bych se toho nebál. řekl bych, že je to sázka na jistotu. teda ještě jednou upozorňuji - PRO MĚ!!! ty máš úplně jiné uši a můžeš tak mít úplně jiné pojetí dobrého zvuku. pro upřesnění co jsem na tom poslouchal: Dire Straits - Dire Straits, Eric Clapton - Unplugged, Kings of Convenience - Riot in An Empty Street, Vlasta Redl - o kolo zpět
Naposledy upravil dalfi dne úterý 19. 8. 2008 14:18:22, celkově upraveno 1
dalfi
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: středa 30. 7. 2008 18:50:37

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v neděle 10. 8. 2008 13:10:49

Tak od pátka intenzivně testuju hudbu i filmy na Yamaha NS-777+C444+333 a YST-SW 800 (který se mi povedlo supervýhodně sehnat a nebavilo mě už čekat na *údajně* konec srpna na YST-SW 515). Musím říct, že hrajou fantasticky. Zvuk domácího kina je bezkonkurenční, byl jsem naprosto ohromen. A u hudby jsem nezaznamenal taky žádné problémy (ani s výškami). Nevím, možná to je tím, že nemám absolutní sluch... A jsem za to neskonale rád :) Řadu EF můžu jen doporučit. V pondělí zapojím sloupy bi-ampingově, tak jsem sám zvědav.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod dalfi v neděle 10. 8. 2008 17:37:47

už jsem myslel, že se nepochlubíš, nebo že jsi zapomněl. a nezabralo ti to celý byt ta sestava??? jak velkou to máš místnost?? ty 777čky jsou docela krávy, ne? o zvuku na domácí kino jsem snad ani nepochyboval, ale co to stereo? říkáš výšky dobrý. ty 777 mají (podle katalogu) udávané rozpětí 30 Hz - 35 kHz a 525ky 35 Hz - 50 kHz tak nevím. každopádně jsem to s nima risknul a když tak je vrátím a pak to tu napíšu. tak pilně testuj. :mrgreen: David
dalfi
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: středa 30. 7. 2008 18:50:37

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v neděle 10. 8. 2008 19:01:14

Já bych napsal už dřív, bohužel jsem až do pátku čekal na 6m reprokabelu, který je tak akorát k předním bednám a centru, zbylých 20m přijde až zítra, takže jsem neměl možnost testnout 5.1, pouze 3.1. Ale to na kvalitě zvuku vůbec neubírá, v 5.1 to bude už jen lepší :) Btw zjistil jsem, že nejneoblíbenější činnost je odřezávání izolace kabelů a jejich zapojování do receiveru :D
Celý byt mi to nezabralo, bydlíme v rodinném domě a já si zabral obyvák s tím, že ho upravím k obrazu svému. Velikost místnosti je cca 28 m2 a nic není přebasované, ty repro tam padnou jak ulité (myslím, že ten basák by byl schopnej vyvolat i zemětřesení, ještě že nemusím brát ohledy na sousedy ;) )
777ky jsou velký, to je pravda, ale jsem za to rád, hlavně ta výška 110cm se mi líbí. Ten rozdíl oproti 525 je jen pár centimetrů... Zadní bedny mám na 80cm stojanech Norstone Stylum 3. Taky záleží jakou barvu bys radši, na té piano black se dost usazuje prach, na třešňových 525 nebude vůbec vidět. A 525 černá není lesklá, to je taky o něčem jiném.
Vzhledem k tomu, že z 90% na tom budu koukat na filmy, tak mi nějaká malá chybička při podání hudby nevadí, co jsem zatím poslouchal celé odpoledne napříč žánry, tak jsem ale žádné vady nezaznamenal, my jsme prostě asi k sobě předurčeni :)
Ohledně těch rozsahů u 777 a 525... Nedělal bych z toho velkou vědu, myslím, že to nehraje tak velkou roli. Na kino mezi nimi nebude velký rozdíl, u poslechu hudby už nejspíš jo, 525ky mají věrnější podání, ale říkám, každému sedne něco jiného. Při koukání na film si myslím, že člověk nepozná rozdíl mezi 777 a 525... Pak samozřejmě záleží taky na receiveru, Yamaha určitě k Yamaze.
Které tedy budeš zkoušet? Pokud na to máš finance, tak být tebou jdu do řady 525 včetně subwooferu. Já jsem vypláznul včetně tv, receiveru a všeho ostatního 90.000 Kč, takže jsem se nemohl tolik rozšoupnout.
Vzhledem k nedostupnosti basáku YST-SW 515 v černé barvě a jeho údajném ukončení výroby, jsem šel do 2,5 roku starého YST-SW 800, který byl vlajkovou lodí Yamahy a jeho recenze jsou úplně úžasné. Ten kluk ho měl v paneláku a nemohl ho vůbec používat, takže basák je úplně bez chybičky jako novej, jsem nadšenej. 800 W špičkovej výkon, to je dělo :D Za 10.000 Kč prostě super koupě.
Fotky sem dám zítra, dneska už tam je trošku tma.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod dalfi v úterý 19. 8. 2008 13:09:22

Nicku, tak kde jsou ty slibované fotky??? a kam se poděl Krtek? už se vrátil z dovči? doufám, že jsme ho tou Yamahou neznechutili.
dalfi
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: středa 30. 7. 2008 18:50:37

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v úterý 19. 8. 2008 15:16:17

dalfi píše:Nicku, tak kde jsou ty slibované fotky??? a kam se poděl Krtek? už se vrátil z dovči? doufám, že jsme ho tou Yamahou neznechutili.


Měl jsem málo času, filmy a narozeniny a už nebyl čas sednout k pc. Takže jsem to až dneska nafotil do topicu "Vaše domácí kina":
http://1080p.cz/viewtopic.php?f=29&t=102&p=9938#p9938
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Krtek v úterý 19. 8. 2008 16:28:58

dalfi píše:Nicku, tak kde jsou ty slibované fotky??? a kam se poděl Krtek? už se vrátil z dovči? doufám, že jsme ho tou Yamahou neznechutili.


Jsem doma už od pátku a nikdo mne Yamahou neznechutil. Já psal jen svoje postřehy k bednám, které jsem buď prodal, a nebo alespoň měl možnost slyšet. Občas mi ale připadne, že tady se vybírají bedny jen podle počtu repráků, designu a nebo nutně od stejného výrobce ostatních komponentů, který již uživatel doma má bez ohledu na kvalitu a cenu.
K tomu už nemám co říct, takže jen čtu co kdo píše.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod dalfi v úterý 19. 8. 2008 18:58:55

sorry Krtku, ty si to vždycky strašně bereš. já jsem pomalu jediný, který tě tady brání. naprosto tě chápu a rozumím. ale ty zkus taky pochopit, že tahle diskuse má název "Yamaha", takže nemůžeš čekat, že se tu budou rozebírat Magnaty, Heca nebo jiné. alespoň já to tak chápu. měly by tu být zkušenosti a názory na Yamahu případně přímé srovnání třeba s již výše zmíněnými bednami. ale opravdu konkrétní porovnání.reálné. tzn.stejná místnost, stejné vstupní komponenty (včetně cd kterou míní testující převážně poslouchat), jen měnit bedny a říct tyhle mi zněly tak a tak, tyhle se mi zdály takové a makové a ty jsou na rozdíl od tamtěch tak tak znějící a mám z nich dojem, že....bla bla bla. zkrátka tak jak jsi třeba psal ty o několika značkách. ono je fajn, když někdo napíše tohle je super, ale jak bylo mnohokrát řečeno, každý má jiné uši a tak to super třeba pro mě nemusí být super třeba pro Izstvána Vinetua a naopak. objektivní může být třeba kvalita zpracování kde asi každý pozná, že je to úplný šunt nebo slušná práce, ale poslech už asi bude subjektivní záležitostí. a také stojím za tebou, že taky je to ve velké míře otázka peněz. na druhou stranu není nikde psáno, že třeba mému uchu (ať neberu do huby někoho jiného) nebude lahodit bedna za co já vím 20tis víc než bedna za půl mega. mezi náma si nejsem ani jistý, jestli bych třeba poznal rozdíl. :mrgreen: ale to je celkem jedno. zkrátka opět ti musím dávat za pravdu (teda pokud jsi to psal nebo něco podobného ty :D ): bedny se kupují ušima a ne podle parametrů, katalogů či testů. je to samozřejmě jisté vodítko a může to být zůžení nábídky na dnešním mega trhu. jen chci dodat, že kupovat se má podle vlastních tzn. posluchačových uší. pokud založíš nějaké diskusní fórum třeba na ty Heca, moc rád si o nich přečtu. a věř mi, že budu moc rád. a zde to platí taky.teda ta moje myšlenka: Heca jsem poslouchal s tím a tím zesákem s tím a s tím cd přehrávačem, a poslouchal jsem na něm tu a tu hudbu v takové a v takové místnosti a musím říct, že když jsem to samé poslouchal třeba s "Yamahama", tak to nebylo tak čisté, s dobrou lokalizací nástrojů v prostoru, .....bla bla bla.se závěrem: Heca můžu vřele doporučit, protože oproti těm a těm byly mnohem vyrovnanější, smyčce zněly živě, autenticky, bla bla bla.
doufám, že jsem to napsal pochopitelně a doufám, že mi rozumíš. snad jsem tím vyjádřil, co jsem chtěl. takže Krtku: dej se do testování. myslím, že tím takovým neznalým joudům jako jsem já pomůžeš nejvíc. alespoň pokud můžu mluvit za sebe. doufám, že jsem žádného joudu kromě sebe neurazil :lol:
dalfi
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: středa 30. 7. 2008 18:50:37

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Krtek v úterý 19. 8. 2008 19:24:47

dalfi:

sorry Krtku, ty si to vždycky strašně bereš. já jsem pomalu jediný, který tě tady brání

No mě bránit nemusíš. Píšu jen o tom s čím jsem měl co dočinění a umím to i zdůvodnit, proč je můj názor zrovna takový. Jestliže někdo trvá na něčem jiném, je to jeho věc.

diskuse má název "Yamaha", takže nemůžeš čekat, že se tu budou rozebírat Magnaty, Heca nebo jiné

Asi jsi mě špatně pochopil. Já vím, že se tu řeší Yamaha a svůj názor jsem už napsal a tím to končilo. Nebudu někomu vnucovat něco jiného, je to každého věc jak se rozhodne. Můžeš mít za stejný prachy normální kino, a nebo taky úplně jiné kino s naprosto úchvatným zvukem.
Ty jsi se ale ptal : kam se poděl Krtek? už se vrátil z dovči? doufám, že jsme ho tou Yamahou neznechutili.
Tak jsem Ti odpověděl. Jinak bych do tohoto vlákna už nepsal, protože bych se jen opakoval.

bedny se kupují ušima a ne podle parametrů, katalogů či testů.

To je pravda, jenže ne každý má to štěstí že má v okolí svého bydliště nějaké dobře zásobené hi-fi studio kde se ty bedny dají poslechnout. Těch je v republice opravdu jen pár. Takže Ti nakonec zbydou jen tři věci. Spolehnout se na parametry, které o výrobku lecos napoví, kouknout na testy v časopisech a nebo dát na rady uživatelů, což je docela těžké když se tu čas od času objeví "třepající pytlík" se svými poznámkami nad zlato. :roll:

takže Krtku: dej se do testování

Nemám už co testovat. Svoje kino jsem krom TV (na kterou čekám už 6 týdnů) vyřešil. Testoval jsem hlavně věci, které si u mě objednali zákazníci. Ne proto, že bych zrovna tohle chtěl, ale jen ze zvědavosti jak to hraje. Když jsem uvažoval o své vlastní audio sestavě a hlavně o receiveru, byl jsem si ho prohlédnout a poslechnout až v Ostravě, což je ode mě přes 200 km. Objel jsem všechny hi-fi studia v okruhu 100 km široko daleko abych poslechl co se dalo a také jak hrají i jiné bedny než prodávám. A zjistil jsem, že vybrat repro aby nenadělalo více škody než užitku je docela věda.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v úterý 19. 8. 2008 19:39:11

Po týdnu intenzivního používání EF série od Yamahy muho říct, že zvuk je fenomenální a jsem absolutně šťastný, že jsem je koupil. Pro ucho hifisty nemusí být nic moc, ale já nenašel žádný nedostatek, který by mi vadil. Tak asi tak moje dosavadní zkušenost...
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Modena v sobota 23. 8. 2008 16:39:13

Nick007 píše:Po týdnu intenzivního používání EF série od Yamahy muho říct, že zvuk je fenomenální a jsem absolutně šťastný, že jsem je koupil. Pro ucho hifisty nemusí být nic moc, ale já nenašel žádný nedostatek, který by mi vadil. Tak asi tak moje dosavadní zkušenost...


Ať Ti slouží ! Byl to určitě dobrý kauf ! 8-)
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Modena v sobota 23. 8. 2008 16:47:44

Krtek píše: a nebo dát na rady uživatelů, což je docela těžké když se tu čas od času objeví "třepající pytlík" se svými poznámkami nad zlato. :roll:


Jestli jsi myslel mě, dubová hlavo, tak jsem zde asi jediný, kdo tě několikrát chytil při tvých lžíš a výmyslech, takže brzdi.
Nejsme tady, abychom se neustále všichni vytahovali co máme doma a hlavně kolik nás to stálo peněz ! Na to tady máme tebe, že ? :mrgreen:

Je fajn, že jsi fanda do HomeVidea, ale abys tady krmil všechny svými naskutečnými bláboly, na to jsem já osobně háklivej ! Do všeho krafeš, všude jsi byl dvakrát, někde i třikrát, všechno víš líp !

Takových odborníků, co někde pochytí cizí slovo a začnou machrovat (a přitom ví prd, jak to funguje), těch je plný net ! :evil:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Krtek v sobota 23. 8. 2008 17:32:07

Modena píše:
Krtek píše: a nebo dát na rady uživatelů, což je docela těžké když se tu čas od času objeví "třepající pytlík" se svými poznámkami nad zlato. :roll:


Jestli jsi myslel mě, dubová hlavo, tak jsem zde asi jediný, kdo tě několikrát chytil při tvých lžíš a výmyslech, takže brzdi.
Nejsme tady, abychom se neustále všichni vytahovali co máme doma a hlavně kolik nás to stálo peněz ! Na to tady máme tebe, že ? :mrgreen:

Je fajn, že jsi fanda do HomeVidea, ale abys tady krmil všechny svými naskutečnými bláboly, na to jsem já osobně háklivej ! Do všeho krafeš, všude jsi byl dvakrát, někde i třikrát, všechno víš líp !

Takových odborníků, co někde pochytí cizí slovo a začnou machrovat (a přitom ví prd, jak to funguje), těch je plný net ! :evil:


Myslím, že tohle už jsi psal.
Já píšu pouze k věcem, se kterými jsem měl osobní zkušenost. Zkus to taky někdy ;) Zatím jen opisuješ to co je na netu, ale skutečnost je mnohdy úplně jiná. A pokud považuješ moje tvrzení za lživé oproti tomu co píše výrobce jen aby prodal, pak je to Tvůj problém.

V některých vláknech zde na příspěvek ode mě nenarazíš jednoduše proto, že se o danou problematiku nezajímám.. Tyhle fóra jsou o výměně názorů a zkušeností a jestliže jsem svými zkušenostmi a poznatky pomohl alespoň jednomu při výběru toho svého kina, pak považuji svoje příspěvky za přínosné.
U Tvých příspěvků si nejsem jistý. Samé osočování a informační hodnota nulová.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Modena v sobota 23. 8. 2008 18:03:26

Krtek píše:V některých vláknech zde na příspěvek ode mě nenarazíš jednoduše proto, že se o danou problematiku nezajímám.. Tyhle fóra jsou o výměně názorů a zkušeností a jestliže jsem svými zkušenostmi a poznatky pomohl alespoň jednomu při výběru toho svého kina, pak považuji svoje příspěvky za přínosné.
U Tebe si nejsem jistý. Samé osočování a informační hodnota nulová.

Tak to jsme na tom podobně, také píšu jen tam, o čem si myslím, že vím a co mě navíc i zajímá - spíš čtu, než píšu, to sis možná všiml ! Tak to je první rozdíl ! Když nevím, mlčím ! Na rozdíl od tebe !
Také si netroufám hodnotit kvalitu svých příspěvků sám - od toho jsou jiní. Koukám ale - ty se nestydíš, co ? :mrgreen:
U tvých zkušenností a poznatků si nejsem vůbec jistý, protože to bys napřed tomu co píšeš musel rozumět ! Naopak tvoje vyčteninky z netu zde zavdali první flame, pokud se nemílím a nebylo to se mnou ! A to tvoje neustálé vytahování ? A to je tvůj problém ! ;)
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod J.F.M. v pátek 12. 9. 2008 6:10:26

Nick007 píše:Po týdnu intenzivního používání EF série od Yamahy muho říct, že zvuk je fenomenální a jsem absolutně šťastný, že jsem je koupil. Pro ucho hifisty nemusí být nic moc, ale já nenašel žádný nedostatek, který by mi vadil. Tak asi tak moje dosavadní zkušenost...


Mohu jen plně souhlasit.Jen vymením subwoofer 215 za 315.Chtěl jsem se zeptat Nicka007 zda zahořoval repráky?
Bude li chtít pošlu mu mp3 na zahoření.
J.F.M.
50+
50+
 
Příspěvky: 87
Registrován: úterý 19. 8. 2008 19:40:42
Bydliště: Jižní čechy

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v pátek 12. 9. 2008 13:51:03

J.F.M. píše:Chtěl jsem se zeptat Nicka007 zda zahořoval repráky? Bude li chtít pošlu mu mp3 na zahoření.


Nezahořoval jsem žádným spešl signálem, podle mě to je zbytečnost a poslouchat se to nedá :D Hudba stačí.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod J.F.M. v neděle 21. 9. 2008 8:46:13

Nick007 píše:
J.F.M. píše:Chtěl jsem se zeptat Nicka007 zda zahořoval repráky? Bude li chtít pošlu mu mp3 na zahoření.


Nezahořoval jsem žádným spešl signálem, podle mě to je zbytečnost a poslouchat se to nedá :D Hudba stačí.

Nemusíš ten spešl signál poslouchat, stačí jen zapnout a jít na vycházku :)
J.F.M.
50+
50+
 
Příspěvky: 87
Registrován: úterý 19. 8. 2008 19:40:42
Bydliště: Jižní čechy

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod ander v pondělí 19. 10. 2009 15:33:02

Caute, tak som nasiel tuto rok staru diskusiu a som velmi rad, pretoze sa riesil ten isty problem ako mam ja teraz, a sice ist do tej yamahy ns777 alebo nie. Vytvoril som si nejaky obraz a rozhodol som sa, ze to risknem, ale potom som nasiel jedny repro - ARS 330-50 http://www.bsacoustic.sk/index.php?page=6&itm=1582 a rad by som sa spytal vas znalych, ktoru sustavu by ste odporucili, resp. ktora z nich by bola pre vas mensie zlo :) . Som laik, pocuvam elektronicku hudbu, izba 6x4, rozpocet 500eur. Dakujem.
ander
0+
0+
 
Příspěvky: 17
Registrován: neděle 18. 10. 2009 23:41:14

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v pondělí 19. 10. 2009 15:48:06

Ach, to už to je rok? To uteklo...

Ty repro ARS jsem neslyšel, ale za výše uvedeným si stojím a NS-777 můžu doporučit. Pokud se ale bojíš častého utírání prachu a leštění, tak do NS-777 nechoď, já bych příště už šel radši do dřevěných. Po hudební stránce si myslím, že v této cenové kategorii jsou plně konkurenceschopné a hrají velmi dobře.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod ander v pondělí 19. 10. 2009 16:00:01

Dik za odpoved, dufam ze sa ozve niekto, kto s tymi ARS mal uz nejake skusenosti... Inak, tento zosik mam doma http://www.rhsound.sk/sk/sp-850ql_zosilnovace.rhd.410.htm, myslis, ze by sa dal pouzit alebo treba k tomu nejaky receiver? Planujem iba stereo, mozno neskor 2.1.
ander
0+
0+
 
Příspěvky: 17
Registrován: neděle 18. 10. 2009 23:41:14

Re: sestava Yamaha NS-777/333/444

Příspěvekod Nick007 v pondělí 19. 10. 2009 16:16:50

Výkonu má ten zesík až až. Podle mě není důvod kupovat receiver, když chceš stereo.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Předchozí

Zpět na Reprosoustavy a reproduktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron