HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Budí vaše sestava sousedy ze sna, případně jim vůbec nedá spát? Povězte nám o tom!

Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Příspěvekod st39.6 v pondělí 18. 8. 2008 17:32:28

mam vicemene vybrano, designove se mi strasne moc libej a at sem cetl jakykoliv recenze, tak hodnotily vicemene plnym hodnocenim (coz ale beru s rezervou, pac vim, jak se to v podobnejch pripadech ma, bedny by musely bejt totalni srajdy aby dostaly alespon trochu spatny...)
Kazdopadne by me stejne zajimalo, jestli nekdo z vas ma zkusenosti s jakejmakoliv modelama Moraunt-Short, nebo o nich alespon slysel? O Heco a podobnejch clovek slysi porad, ale o MS sem jakziv neslysel, dokud sem na ne v jednom britskym shopu nenarazil (za uzasnou cenu, proti cesky i s postovnym nebe a dudy :D ). Tak bych si rad udelal obrazek o tom, jestli se znackou ma nekdo dobry/spatny zkusenosti? ...

diky 8-)

(ps.: stale sem clovek preferujici video nad audiem, tak me neproklinejte, ze nebudu high-endovej jako vy;))
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Příspěvekod martinhamr v pondělí 18. 8. 2008 18:41:03

Přeci nebudeš kupovat repro podle recenze,nebo "jedna pani povídala" .Jdi poslouchej a poslouchej a poslouchej,jinak to nejde udělat... :)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Příspěvekod st39.6 v pondělí 18. 8. 2008 18:54:37

poslouchat budu, to se neboj. nic to ale nemeni na tom, ze chci slyset taky uzivatelsky nazory :P
snazim se dostat do kontaktu s prazskou pobockou, ktera je ma na starost ... ale zatim bez vysledku :(
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Příspěvekod Krtek v pondělí 18. 8. 2008 20:31:39

st39.6 píše:poslouchat budu, to se neboj. nic to ale nemeni na tom, ze chci slyset taky uzivatelsky nazory :P
snazim se dostat do kontaktu s prazskou pobockou, ktera je ma na starost ... ale zatim bez vysledku :(


Problém je v tom, že ty bedny nemají nikde vystavený abys je mohl poslechnout. Alespoň u nás na moravě určitě ne.
Proč nesáhneš po ověřené renomované značce ? Nebo taky vybíráš jen podle designu ?

Neber si to nějak špatně, ale nejde mi do hlavy proč vlastně vybíráš bedny, když ještě nemáš receiver. Přitom receiver je srdce systému a vše ostatní se v podstatě podřizuje jemu. Proto se u něj nevyplatí šetřit. Zvuk bude takový, jako je nejslabší článek celého řetězce a receiver je tím nejdůležitějším článkem. Nejdřív kup receiver a k němu kvalitativně odpovídající bedny.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Mordaunt-Short: zkusenosti/nazory?

Příspěvekod Fox v úterý 19. 8. 2008 9:21:17

I když jsi psal, že bude u tebe převažovat video nad audiem, tak nevím, jestli to audio víceméně řešíš právě pro zvuk z BD nebo tě zajímá i klasický audio poslech.Určitě bych souhlasil s názorem, že bedny je třeba vždycky poslechnout a to už s příslušným receiverem a úplně nejlépe doma-v místnosti, kde budeš poslouchat, páč akustika je sviňa a mám spousty zkušeností, jak může super sestava hrající v jedné místnosti, hrát v druhé podstatně hůř :) Nicméně abych se vrátil k těm bednám-znám je velice dobře, jěště před dvěma lety jsem je měl na krámě.Ve stejné cenové kategorii od značek Jamo,Magnat,Kef byly jasně vítězi.Nevím sice co posloucháš za muziku, ale jak regálovky, tak sloupy hrají velice hezky, příjemně, jsou trošku více soft, takže jedině pokud bys poslouchal převážně rock/metal, tak tam bych volil jinak(můj případ-nakonec jsem vybral JM lab :) ) ale akustická hudba, jazz, popík, el. muzika hrají good.Další výhoda beden je, že si hodně dobře rozumí s víceméně všemy kvalitními receivery-testováno na Onkyo,Marantz,Yamaha,Sony, což se o jiných značkách beden zase tak dobře říct nedá.Ono je to těžký něco za někoho vybrat, protože každej slyší trochu jinak a libí se mu jinej zvuk.Co je ale jistý, že koupí této značky určitě neprohloupíš a pro mě osobně tyhle bedny byly jako druhý alternativní řešení.
Moje Blu-ray kolekce a výbava:viz odkaz
Uživatelský avatar
Fox
100+
100+
 
Příspěvky: 178
Registrován: sobota 16. 2. 2008 13:45:24
Bydliště: Přerov


Zpět na Reprosoustavy a reproduktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron