HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Pomoc-Subwoofer-k HARMAN/KARDON HKTS11

Budí vaše sestava sousedy ze sna, případně jim vůbec nedá spát? Povězte nám o tom!

Pomoc-Subwoofer-k HARMAN/KARDON HKTS11

Příspěvekod lubos.karban v sobota 16. 1. 2010 21:07:27

Zdravím všechny příznivce dobrého obrazu a zvuku,prosím o radu,na zadní straně Sub je přepínač -filter nevím do jaké polohy mám ten přepínač dát jestli -on nebo off,také nevím k čemu tento přepínač slouží kdyby mi někdo poradil,zatím jsem ho dal do polohy off jelikož když je v poloze on tak se mi při každém přepnutí AVR ozývají v zadních repro rány,tak že nevím co je dobře ,dále tam ja přepínač power on mode nevím do jaké polohy mám dát tento přepínač je tam poloha on nebo auto mám to zatím v poloze auto a ještě tam je jeden přepínač phase nevím do jaké polohy mám dát tento přepínač je tam poloha
reverse nebo normal zatím ho mám v poloze normal ale nevím co je dobře kdyby mi někdo poradil budu moc rád,díky moc hezký den přeje Luboš
lubos.karban
50+
50+
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtvrtek 29. 1. 2009 12:43:07

Re: Pomoc-Subwoofer-k HARMAN/KARDON HKTS11

Příspěvekod Nick007 v neděle 17. 1. 2010 3:30:59

ad filter, nevím co to znamená...

ad power on mode: to by mělo znamenat, že pokud subwoofer zjistí na vstupu signál, tak se sám zapne a není potřeba ho zapínat manuálně tlačítkem (takhle to funguje u mé Yamahy).

ad phase: obvykle je doporučována poloha reverse, ale záleží to čistě na tobě a umístění subu v místnosti. vyzkoušej oboje a co ti bude líp znít, to nastav :)

sakra, když přijde člověk z hospody, tak se mu ty písmenka tak hrozně pletou :D
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na Reprosoustavy a reproduktory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron