HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PS3 z USA?

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

PS3 z USA?

Příspěvekod Filas v středa 13. 2. 2008 23:39:17

Co říkáte PS3 dovezené z USA, mohl by tam být nějaký problém při provozu (např jiné regiony nebo něco takového)? Našel jsem totiž zajímavou nabídku, viz.:http://ostatni-elektronika-foto.sbazar.cz/playstation-3-cenova-bomba-60gb-dovoz-usa-zlin-o1296088.html
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

Re: PS3 z USA?

Příspěvekod Domxxx v čtvrtek 14. 2. 2008 1:09:09

Filas píše:Co říkáte PS3 dovezené z USA, mohl by tam být nějaký problém při provozu (např jiné regiony nebo něco takového)? Našel jsem totiž zajímavou nabídku, viz.:http://ostatni-elektronika-foto.sbazar.cz/playstation-3-cenova-bomba-60gb-dovoz-usa-zlin-o1296088.html


Možná by chtělo nebýt líný přečíst si pár příspěvků z tohoto fora. Bude určitě problém s napájením. určitě síťová vidlice,ale to je to nejmenší. Napětí by snad neměl být podle informací problém, s ani frekvence. NTSC a PAL - tam to bude možná chtít vhodnou TV, ale to nevím přesně. Určitě ale bude blokování regiony, takže na tom nepojedou evropský DVD (takže ty přepálit bez regionu, práce navíc, nemluvě o nákladech) a evropský Blu ray (ale není jich moc co nejdou), hry už snad regiony nemají. Z čeho bych ale měl určitě strach je záruka. V bazaru ti ji slíbí kdekdo, ale kde ho pak budeš honit. A že by úspora byla zas tak velká?

Hezký večer

Domxxx
Uživatelský avatar
Domxxx
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 12. 1. 2008 2:25:13

Re: PS3 z USA?

Příspěvekod HD-Junkie v čtvrtek 14. 2. 2008 3:43:11

Na to pozor ! na PS3 dovezené z USA nejdou Filmy koupené v evropě, protože mají jiné kódování regionu, naopak hry jdou všechny jak PAL tak i NTSC to mam odskoušené. Radši přidat a koupit někde v obchodě se zárukou Palovku aby jsi to měl jak na hry tak na filmy. Pokud ji chceš pouze na hry tak můžeš USA verzy a nebo kupovat filmy z USA.
Uživatelský avatar
HD-Junkie
50+
50+
 
Příspěvky: 91
Registrován: pátek 11. 1. 2008 18:01:54
Bydliště: Praha 4

Re: PS3 z USA?

Příspěvekod Filas v čtvrtek 14. 2. 2008 10:12:56

Domxxx píše:
Filas píše:Co říkáte PS3 dovezené z USA, mohl by tam být nějaký problém při provozu (např jiné regiony nebo něco takového)? Našel jsem totiž zajímavou nabídku, viz.:http://ostatni-elektronika-foto.sbazar.cz/playstation-3-cenova-bomba-60gb-dovoz-usa-zlin-o1296088.html


Možná by chtělo nebýt líný přečíst si pár příspěvků z tohoto fora. Bude určitě problém s napájením. určitě síťová vidlice,ale to je to nejmenší. Napětí by snad neměl být podle informací problém, s ani frekvence. NTSC a PAL - tam to bude možná chtít vhodnou TV, ale to nevím přesně. Určitě ale bude blokování regiony, takže na tom nepojedou evropský DVD (takže ty přepálit bez regionu, práce navíc, nemluvě o nákladech) a evropský Blu ray (ale není jich moc co nejdou), hry už snad regiony nemají. Z čeho bych ale měl určitě strach je záruka. V bazaru ti ji slíbí kdekdo, ale kde ho pak budeš honit. A že by úspora byla zas tak velká?

Hezký večer

Domxxx

Tohle fórum mám už přečtený několikrát :) . Napájení je to nejmenší i norma PAL/NTSC spíš mi šlo i o ty regiony. Ale díky za rady.
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

Re: PS3 z USA?

Příspěvekod lzw v středa 20. 2. 2008 15:20:49

Pokud si spočítáč na kolik přijde PS3 v USA, připočteš DPH pak zjistíš že se prodává ze stejnou cenu jako u nás (399 USD x 9999 CZK), byť v usa s jednou hrou zdarma, alespoň 40 GB verze. myslím že mírně vyšší cena (resp absence bonusové hry) je vyvážena dvouletou evropskou zárukou+ bezproblémovým provozem.

Horší je to už s neořezanou variantou tj 80GB v USA - u nás se neprodává v USA 499USD proti 60GB od 13500CZK, a to ještě jen doprodej protože neořezaná verze se do Evropy v současné době vůbec nedodává.
TV Full HD Samsung LE37M87, Sony Playstation 3 80GB, HT-SF1300 základní vybavení pro pokročilé gaučaře ;-)
lzw
0+
0+
 
Příspěvky: 46
Registrován: sobota 5. 1. 2008 19:49:09
Bydliště: Brno

Re: PS3 z USA?

Příspěvekod Filas v středa 20. 2. 2008 15:29:03

Už to mám vyřešený, koupil jsem včera EU verzi 60 GB.
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron