HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PS 3 hlavne ako BR prehrávač?

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

PS 3 hlavne ako BR prehrávač?

Příspěvekod Jony v pondělí 5. 5. 2008 20:47:45

Ahojte,


Rád by som sa vo vseobecnosti dozvedel, ci sa vyplati kupit si PS 3 ako BR prehravac. Presiel som nejake fora , nasiel som si nejake informacie, nieje to zlý napad.
Nemam ale doteraz uplne jasno v niektorych veciach , na ktore by mi mohol nejaky dobrak odpovedat :) .
1) ma PS 3 uz podporu vsetkych formatov? Na HDMI vystupe staci kodovany bitstream / o cca tri mesiace kupim reciver + bedne /
2) niejake to audio potrebujem aj na analogu / docasne pripojenie / , takze co vie rozkodovat a poslat von analogovo ?
3) analogovo dava von iba stereo, ze, alebo ma nebodaj analogovy 5.1 vystup? / to by bola parada /
4) podporuje aj profil 1.1? Zda sa mi, ze niekde som zahliadol, ze uz dokonca 2.0 vdaka pripojeniu k sieti, tak si niesom isty.
5) podporuje 24 snimkov progrsivne v 1080p za sekundu ?
6) oplati sa cakat na BD 30tku? Popravde, bol som rozhodnuty pre nu, ale nikde mi niesu schopni povedat kedy vobec bude a v PS 3 ke by som mal hernu konzolu, pripojenie na net , mozny celkom schopny buduci upgrade, a ten pristroj myslim ma celkom schopny dizajn a v obyvacke aj zapadne. + su aj dielkove ovladace ako na hry a ako aj na multimedia / BR Player a pod. /

Tak. Keby toto vsetko mala, piste skor, preco si ju nekupit. :mrgreen:
Dakujem vopred za ohlasy, Jano
Jony
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 16:15:05

Re: PS 3 hlavne ako BR prehrávač?

Příspěvekod st39.6 v pondělí 5. 5. 2008 21:31:28

1) ma podporu vsech formatu, ale nebitstreamuje, posila v lpcm
2) analogem z pristroje nedostanes nic. nabizi se akorat opt.out, pres ktery nedostanes ani HD video ani HD audio (nevejdou se)
3) viz nahore (pres opt. dostanes ven max. dva kanaly v pcm)
4) podporuje aj 1.1 aj 2.0
5)ano
6) kdyz uz cekat, tak vyssi model nez tricitku. uz se tu nekde myslim rikalo, ze je, takze sehnat by ji problem bejt nemel, ale i SA "kinari" by ti asi doporucili novejsi model, nez tricitku (ale to by sis musel vazne pockat...). zalezi, co od toho ches. jestli jen prehravac bez 2.0 (ted nevim, jestli pan ma 1.1) tak pana. taky bacha na hluk, psko dela mrdnik :lol: (ale neni to zadna katastrofa, neco jako nakoplej notebook;))
zdejsi panasonaci a SAckari ti urcite najdou spousty vyhod u pana, my, ps fanboys, zase spousty u pska .... fakt zalezi, co vsechno od toho ocekavas
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: PS 3 hlavne ako BR prehrávač?

Příspěvekod Jony v pondělí 5. 5. 2008 21:44:21

st39.6 : Dakujem za obsirnu odpoved. No ono v Cesku uz ho máte/ BD30tku/ ale ne SVK este nic. A popravde neviem, lebo ceske shopy moc nepoznam a tak ani neviem, ci by mi tu 30tku poslali na SVK.
No kedze chcem dekodovat v recieveri a bitstream je pre mna dolezity , tak to radsej este pockam, uvidime ako sa to vyvinie, mno ale zatial je to zufale :roll:
Jony
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 16:15:05

Re: PS 3 hlavne ako BR prehrávač?

Příspěvekod Tony v pondělí 5. 5. 2008 21:46:10

Jak napsal st39.6, záleží, co od toho očekáváš. Pokud chceš pařit, není co řešit. Pokud chceš mít klid a "komponentový" design, tak stolní BD přehrávač ... This is your choice ... ;)

PANASONIC BD30 je v prodeji za oficiálních cenu 12.995,- a má profil 1.1 ...
PANASONIC BD50 bude v Německu v 6. měsíci za 599 euro a později by měl být i u nás. Má samozřejmě profil 2.0 ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron