HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Jak nakupovas prez PS store

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod PaKo v čtvrtek 22. 5. 2008 8:33:58

dobry den, nevite nekdo pls, jak mam nakupovat prez PS Store, uz sem zkousel milion veci, vcetne imaginarnich adres atd, a nikdy se mi nepodarilo nic koupit :cry: , tak jestli nekdo vite, tak sem dejte prosim nejaky strucny navod jak na to, pac ja uz sem s toho pekne zoufalej. diky
PaKo
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtvrtek 22. 5. 2008 8:30:12

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 22. 5. 2008 11:24:32

No já nevím, návod asi neposkytnu, protože jsem neměl žádné problémy, prostě jsem se zaregistroval, přihlásil, přidal si kreditku a začal nakupovat... Kde přesně něco nejde?
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod Fox v neděle 28. 9. 2008 21:50:36

d.f.h píše:No já nevím, návod asi neposkytnu, protože jsem neměl žádné problémy, prostě jsem se zaregistroval, přihlásil, přidal si kreditku a začal nakupovat... Kde přesně něco nejde?


Mám problém s tou kreditkou, chtěl jsem si totiž něco koupit ale pořád mi ji systém nechce vzít :( Nevím ale proč, když mám u GEMoney udělanou spec. kreditku na placení přes net a doposud nebyl nikde problém.Četl jsem jen, že Mastercard nefunguje na US Storu a já zrovna mám Mastercard, jenže mě to nepustí ani v CZ ani v angl. Storu, kam se každej bezproblémově dostal.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Díky moc za info
Moje Blu-ray kolekce a výbava:viz odkaz
Uživatelský avatar
Fox
100+
100+
 
Příspěvky: 178
Registrován: sobota 16. 2. 2008 13:45:24
Bydliště: Přerov

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod pancir v středa 1. 7. 2009 15:05:34

a kde jsi si pridal kreditku a jak jsi postupoval pri nakupu
pancir
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 1. 7. 2009 15:03:35

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod martinhamr v středa 1. 7. 2009 22:13:38

Fox píše:
d.f.h píše:No já nevím, návod asi neposkytnu, protože jsem neměl žádné problémy, prostě jsem se zaregistroval, přihlásil, přidal si kreditku a začal nakupovat... Kde přesně něco nejde?


Mám problém s tou kreditkou, chtěl jsem si totiž něco koupit ale pořád mi ji systém nechce vzít :( Nevím ale proč, když mám u GEMoney udělanou spec. kreditku na placení přes net a doposud nebyl nikde problém.Četl jsem jen, že Mastercard nefunguje na US Storu a já zrovna mám Mastercard, jenže mě to nepustí ani v CZ ani v angl. Storu, kam se každej bezproblémově dostal.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Díky moc za info


A máte internetovou kartu ,nebo běžnou platební kartu? Toť otázka...
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod videofan v čtvrtek 1. 10. 2009 13:31:30

Také nejsem schopen na PS store zaregistrovat kreditku - problém je v tom, že nejsem schopen zadat písmena s diakritikou v názvu (= jméno majitele).
videofan
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: středa 20. 5. 2009 13:21:45

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod martinhamr v čtvrtek 1. 10. 2009 13:48:56

videofan píše:Také nejsem schopen na PS store zaregistrovat kreditku - problém je v tom, že nejsem schopen zadat písmena s diakritikou v názvu (= jméno majitele).


Píše se to bez háčků a čárek. Případně si zavolej do banky,rádi ti poraděj ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod videofan v čtvrtek 1. 10. 2009 13:57:54

martinhamr píše:
videofan píše:Také nejsem schopen na PS store zaregistrovat kreditku - problém je v tom, že nejsem schopen zadat písmena s diakritikou v názvu (= jméno majitele).


Píše se to bez háčků a čárek. Případně si zavolej do banky,rádi ti poraděj ;)


Bez háčků a čárek jsem to samozřejmě zkoušel a kartu to nevzalo, přitom je to karta, kterou mám speciálně na NET, např. pro Paypal, kde funguje v pohodě. Možná to bude něčím jiným, ale jisté je, že na kartách mám jméno s diakritikou a v PS3 to nelze zadat.
videofan
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: středa 20. 5. 2009 13:21:45

Re: Jak nakupovas prez PS store

Příspěvekod Nick007 v čtvrtek 1. 10. 2009 14:30:46

videofan píše:Bez háčků a čárek jsem to samozřejmě zkoušel a kartu to nevzalo, přitom je to karta, kterou mám speciálně na NET, např. pro Paypal, kde funguje v pohodě. Možná to bude něčím jiným, ale jisté je, že na kartách mám jméno s diakritikou a v PS3 to nelze zadat.


Když jsem před pár lety nakupoval v USA u Allposters.com, tak jsem měl taky problém s diakritikou u karty ve své adrese. Bez háčků a čárek to nepřijali, s háčkama a čárkami taky ne, tak jsem nakonec zkusil a od té doby používám bez háčků a s čárkami ;-) Nevím ale jestli na PS3 jdou psát aspoň písmena s čárkou.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron