HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Reciever k PS3

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

Reciever k PS3

Příspěvekod Dave v čtvrtek 3. 7. 2008 18:05:37

Koukám Dane že si nenahodil link na nové receivery Sony o kterých píšeš na webu.
Zaujal mě model STR-DG820..http://hdmag.cz/clanek/nove-av-receiver ... -str-dg520.
Píšeš cituji: pro maximální využití domácího kina současnosti

* Dekódování HD audia: Dolby True HD, DTS-HD Master Audio a osmikanálové lineární PCM

mám tomu rozumět že pokud bych měl PS3 a k tomu tento receiver tak na tom přehraju všechny součastně dostupné HD zvukové formáty přes PS3.. :roll: ..?

Jinak ta cena je opravdu vynikající..400 dolarů, to je bomba. Pak se ještě bude později prodávat STR-DG920 která má navíc ( pokud dobře koukám ) pouze podporu Deep Color, xvColor a stát bude 600 dolarů. To mi připadá jako nesmysl nebo je to tak dobrá funkce..?
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Reciever k PS3

Příspěvekod Krtek v pátek 4. 7. 2008 2:11:35

Nevím jak jsou na tom tyhle nové modely. Řada DG nestála za nic. U Sony bych bral pouze řadu DA a vyšší. Pokud nemáš tolik peněz, šel bych raději do Onkya. To bude za ty stejné peníze mnohem lepší. Sony dělá špičkové modely, ale i naprostý základ. Tohle je ten základ, akorát do toho nacpali DH decodery a nový design.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník