HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 20:48:14

Něco od kolegů z HDTVblogu:
http://www.hdtvblog.cz/novinky/stereo-v ... ray-filmem

Taky máte radost? :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Dave v čtvrtek 17. 1. 2008 20:53:07

d.f.h píše:Něco od kolegů z HDTVblogu:
http://www.hdtvblog.cz/novinky/stereo-v ... ray-filmem

Taky máte radost? :-)


.. super.. :lol: . Ještě to mít doma v čem přehrát.. :evil:

Tipne si někdo co bude další film..? Nebo to už někdo ví..?
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 1. 2008 20:54:34

tak to je totalni bomba!!
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 21:00:03

Konečně jsme zase jednou v něčem první, tohle nám budou ještě nějaký čas všechny okolní státy závidět.
Mno, další film... Já si myslím, že to bude zase něco ne úplně nového, ale celkem kvalitního. Nějaké sci-fi? Nebo - a to by bylo hodně zajímavé - český film?
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 1. 2008 21:42:15

bheeee, ja ceskej film neciiiiii
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 21:51:54

st39.6 píše:bheeee, ja ceskej film neciiiiii

Pár by se jich našlo, které by mě potěšily.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 22:38:33

Moc bych zatím nejásal.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 22:45:14

Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.

Pročpak?
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Tony v čtvrtek 17. 1. 2008 22:48:46

Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.


Souhlasím. Opravdu kvalitních filmů ze "stánků" je poskrovnu a technická úroveň těchto DVD je většinou mizerná! U BD filmů to nebude jiné ... :|
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 22:50:24

Tony píše:
Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.


Souhlasím. Opravdu kvalitních filmů ze "stánků" je poskrovnu a technická úroveň těchto DVD je většinou mizerná! U BD filmů to nebude jiné ... :|

Ale to přece nevadí. Pamatujete si na první čtveřici DVD, se kterými před lety S&V odstartovalo vydávání přílohových disků? Technicky příšerné, ale dodnes je mám doma. Prostě jsem je musel mít, DVD u časopisu bylo něco nevídaného :-).
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 22:53:36

d.f.h píše:
Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.

Pročpak?


Myslím, že to budou spíš neznámé a neatraktivní filmy. Já třeba o tom Kozorohu 1 nikdy neslišel. Koupil jsem si to jako 90 % lidí ze zvědavosti. I když na csfd to má vysoké hodnocení. Otázkou je, jak dlouho bude lidi bavit kupovat tyhle filmy. Kozoroh 1 se vyprodal a i já měl problém ho vůbes sehnat. Bylo to ale hlavně ze zvědavosti lidí, jak jsem psal. Pochybuji že tam budou někdy alespoň trošku známé filmy, protože žádný distributor není nadšený z toho, když má vydávat svoje filmy za pár korun někde v časopise.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 22:55:33

Krtek píše:
d.f.h píše:
Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.

Pročpak?

Myslím, že to budou spíš neznámé a neatraktivní filmy. Já třeba o tom Kozorohu 1 nikdy neslišel.

Vážně ne? :o To se celkem divím.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Tony v čtvrtek 17. 1. 2008 23:03:17

d.f.h píše:
Tony píše:
Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.


Souhlasím. Opravdu kvalitních filmů ze "stánků" je poskrovnu a technická úroveň těchto DVD je většinou mizerná! U BD filmů to nebude jiné ... :|

Ale to přece nevadí. Pamatujete si na první čtveřici DVD, se kterými před lety S&V odstartovalo vydávání přílohových disků? Technicky příšerné, ale dodnes je mám doma. Prostě jsem je musel mít, DVD u časopisu bylo něco nevídaného :-).


No, on je hlavně problém v tom, že drtivá většina lidí, co se někde mohla seznámit s BD, tak zatím nikde pořádně neviděla opravdu špičkové obrazové možnosti BD formátu! Ted' myslím kvalitu titulu, které zatím byli k dispozici. Přes dvacet let starý Terminátor je sice kultovní a pohodový film, ale obraz už na něm logicky nikdy nebude to, co třeba bude k vidění na BD discích, na kterých budou nové filmy z roku 2006 nebo 2007 ... Ano, toho Terminátora už asi nikdy v lepší kvalitě mít nebudu, ale pokud ho někdo bude srovnávat s klasickým DVD, tak ho formát BD moc nepřesvědčí ... A pokud budou tyto formáty takto domršené, tak spotřebitel nebude mít důvod k přechodu od svého "obyčejného" DVD k něčemu lepšímu!
Naposledy upravil Tony dne čtvrtek 17. 1. 2008 23:05:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 1. 2008 23:04:35

Tony píše:No, on je hlavně problém v tom, že drtivá většina lidí, co se někde mohla seznámit s BD, tak zatím nikde pořádně neviděla opravdu špičkové obrazové možnosti BD formátu! Ted' myslím kvalitu titulu, které zatím byli k dispozici. Přes dvacet let starý Terminator je sice kultovní a pohodový film, ale obraz na něm nikdy nebude to, co třeba bude k vidění na BD discích, na kterých budou nové filmy z roku 2006 nebo 2007 ... Ano, toho Terminátora už asi nikdy v lepší kvalitě mít nebudu, ale pokud ho někdo bude srovnávat s klasickým DVD, tak ho formát BD moc nepřesvědčí ... A pokud budou tyto formáty takto domršené, tak spotřebitel nebude mít důvod k přechodu od svého "obyčejného" DVD k něčemu lepšímu!

To je pravda. Tak to holt těm spotřebitelům budeme muset nejdřív vysvětlit, no! :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 23:09:59

Vážně ne? :o To se celkem divím.[/quote]

Vážně. Znám Kubrikovu Vesmírnou odisseu, i od Hymse Druhou vesmírnou odysseu, ale o tomhle jeho díle jsem nikdy neslišel.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 23:12:56

Kód: Vybrat vše
No, on je hlavně problém v tom, že drtivá většina lidí, co se někde mohla seznámit s BD, tak zatím nikde pořádně neviděla opravdu špičkové obrazové možnosti BD formátu! Ted' myslím kvalitu titulu, které zatím byli k dispozici. Přes dvacet let starý Terminátor je sice kultovní a pohodový film, ale obraz už na něm logicky nikdy nebude to, co třeba bude k vidění na BD discích, na kterých budou nové filmy z roku 2006 nebo 2007 ... Ano, toho Terminátora už asi nikdy v lepší kvalitě mít nebudu, ale pokud ho někdo bude srovnávat s klasickým DVD, tak ho formát BD moc nepřesvědčí ... A pokud budou tyto formáty takto domršené, tak spotřebitel nebude mít důvod k přechodu od svého "obyčejného" DVD k něčemu lepšímu


Neříkej dvakrát. Všechno je to o penězích. Podívej se, jak dopadl remaster Hvězdných válek, nebo Spielbergových Čelistí na DVD. Dovedu si představit, že na BR by to byla také špička. Filmová technika se za tu dobu zase tak moc nezměnila. Jde spíš o stáří toho materiálu, a tyhle filmy dokázali, že když se chce, tak všechno jde.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 1. 2008 23:14:17

Krtek píše:
d.f.h píše:
Krtek píše:Moc bych zatím nejásal.

Pročpak?

žádný distributor není nadšený z toho, když má vydávat svoje filmy za pár korun někde v časopise.


presne naopak - vetsina distributoru by zabijela jen proto, aby se do priloh dostala. proc myslis ze je dneska priloha pomalu i u toaletaku? prilohy jim vydelaj vic, nez klasicky dvd.
u bd to logicky plati nekolikanasobne. vsadil bych se, ze kozoroha se dohromady prodalo vic, nez vsech ostatnich ceskejch bd :lol:
jiste, neni to zadny velky mnozstvi, ale ten film by se jinak neprodal ani nahodou (ani na dvd, na kterym vysel soubezne). nemysli si - jak sv tak brickbox na tom trhnou slusny prachy.
neznamy tituly? ... mozna pro laiky. nic to ale nemeni na tom, ze ty filmy sou kvalitni. a transfer v ramci moznosti taky (kozoroh trpel spatnym zdrojem, ale transfer a encoding byl velice solidni). bude se to prodavat a bude to vydelavat. a ja sem sv vdecnej za to, ze se takhle zenou do rozsirovani formatu
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Tony v čtvrtek 17. 1. 2008 23:24:48

Krtek píše:
Kód: Vybrat vše
No, on je hlavně problém v tom, že drtivá většina lidí, co se někde mohla seznámit s BD, tak zatím nikde pořádně neviděla opravdu špičkové obrazové možnosti BD formátu! Ted' myslím kvalitu titulu, které zatím byli k dispozici. Přes dvacet let starý Terminátor je sice kultovní a pohodový film, ale obraz už na něm logicky nikdy nebude to, co třeba bude k vidění na BD discích, na kterých budou nové filmy z roku 2006 nebo 2007 ... Ano, toho Terminátora už asi nikdy v lepší kvalitě mít nebudu, ale pokud ho někdo bude srovnávat s klasickým DVD, tak ho formát BD moc nepřesvědčí ... A pokud budou tyto formáty takto domršené, tak spotřebitel nebude mít důvod k přechodu od svého "obyčejného" DVD k něčemu lepšímu


Neříkej dvakrát. Všechno je to o penězích. Podívej se, jak dopadl remaster Hvězdných válek, nebo Spielbergových Čelistí na DVD. Dovedu si představit, že na BR by to byla také špička. Filmová technika se za tu dobu zase tak moc nezměnila. Jde spíš o stáří toho materiálu, a tyhle filmy dokázali, že když se chce, tak všechno jde.


No ano, je to o penězích! Takže si nedělejme naději, že za 300,- si ve stánku koupíme pecku na BD! Mám doma Terminátora 2. na DVD v luxusní dvoudiskové o 20 minut delší verzi. Koupil jsem ji asi před dvěma roky za pro mě výborných 499,- ... Nedávno si ho tchán ve stejné kvalitě, ale v jednodiskové verzi koupil ve stánku za snad 48,- ...
OK. Ale loni na Vánoce přijel kámoš po roce z USA, dovezl si hafo filmů i player a měl i toho "stejného" Terminátora ...
Jenže už když jsem se u něj díval, tak se mi nezdal a tak jsem si ho vzal domů a obraz byl úplně někde jinde! Made in USA! Ten můj i ten tchánův "originál" - vylisováno v POLSKU! Pro Českou a Slovenskou republiku ... Takže prachy, prachy a zase prachy!
Naposledy upravil Tony dne čtvrtek 17. 1. 2008 23:26:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 23:26:33

Bohužel je to přesně naopak. Nadšení z časopisů jsou snad jen ti, co nemohou svoje béčkové a podprůměrné filmy prodat (Intersonic, Vapet, Mido a podobně) Jenže rozhodující slovo na našem trhu má Bonton, který má v tomto směru 90% podíl na trhu. A tady je nejspíš kámen úrazu, protože Bonton je závislý distributor a drtivou většinu disků nakupuje přímo v USA. Většina filmových studií totiž v žádném případě nepřipustí, aby se jejich filmy lisovali jinde, než u nich. Takže v tomto směru je Bonton pouze další prodejce a já myslím, že ceny děch DVD z USA v tak minimálním množství jaké Bonton objednává (dohromady s polským distributorem napůl) nejsou tak nízké, aby se ty disky mohli prodávat v trafikách a časopisech. Jediné co Bonton pustil do frafik a časopisů jsou filmy společnosti Carolco (Rambo, Cliffhanger, Terminátor 2 atd) Tyhle filmy se lisovali u nás v Brickboxu. Carolco totiž nerozdejchalo kasovní propadák Ostrova hrdlořezů a krachlo. Jinak by to také nepovolili. Takže asi tak.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 23:31:05

Tony píše:
Krtek píše:
Kód: Vybrat vše
No, on je hlavně problém v tom, že drtivá většina lidí, co se někde mohla seznámit s BD, tak zatím nikde pořádně neviděla opravdu špičkové obrazové možnosti BD formátu! Ted' myslím kvalitu titulu, které zatím byli k dispozici. Přes dvacet let starý Terminátor je sice kultovní a pohodový film, ale obraz už na něm logicky nikdy nebude to, co třeba bude k vidění na BD discích, na kterých budou nové filmy z roku 2006 nebo 2007 ... Ano, toho Terminátora už asi nikdy v lepší kvalitě mít nebudu, ale pokud ho někdo bude srovnávat s klasickým DVD, tak ho formát BD moc nepřesvědčí ... A pokud budou tyto formáty takto domršené, tak spotřebitel nebude mít důvod k přechodu od svého "obyčejného" DVD k něčemu lepšímu


Neříkej dvakrát. Všechno je to o penězích. Podívej se, jak dopadl remaster Hvězdných válek, nebo Spielbergových Čelistí na DVD. Dovedu si představit, že na BR by to byla také špička. Filmová technika se za tu dobu zase tak moc nezměnila. Jde spíš o stáří toho materiálu, a tyhle filmy dokázali, že když se chce, tak všechno jde.


No ano, je to o penězích! Takže si nedělejme naději, že za 300,- si ve stánku koupíme pecku na BD! Mám doma Terminátora 2. na DVD v luxusní dvoudiskové o 20 minut delší verzi. Koupil jsem ji asi před dvěma roky za pro mě výborných 499,- ... Nedávno si ho tchán ve stejné kvalitě, ale v jednodiskové verzi koupil ve stánku za snad 48,- ...
OK. Ale loni na Vánoce přijel kámoš po roce z USA, dovezl si hafo filmů i player a měl i toho "stejného" Terminátora ...
Jenže už když jsem se u něj díval, tak se mi nezdal a tak jsem si ho vzal domů a obraz byl úplně někde jinde! Made in USA! Ten můj i ten tchánův "originál" - vylisováno v POLSKU! Pro Českou a Slovenskou republiku ... Takže prachy, prachy a zase prachy!


Já mám tu dvoudiskovou verzi také. Terminátor se lisoval u nás. V tom bych ale problém neviděl. Největší průser je v tom, že disk se pyšní THX certifikátem a kvalita obrazu tomu vůbec neodpovídá. Jde o to, že ten film vyšel v USA 2x. Po druhé s THX ve špičkové kvalitě. U nás vyšla jen ta horší kvalita a logo THX tam zůstalo i ve filmu. Kdyby to Lucas viděl, tak ho škrábne :mrgreen:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Tony v čtvrtek 17. 1. 2008 23:35:10

Krtek :

Přesně, Lucase by odvezli! Ta kvalita US verze byla vážně někde jinde a kámoš mi s úsměvem na rtu řekl, že si ho koupil ve Wallmartu za 11.99,- USD ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 1. 2008 23:36:19

krtek > nehodlam se o tom s tebou hadat. ja si to narozdil od tebe a tvyho "ja si myslim" necucam z palce. sam do jednoho z prilohovejch casopisu obcas pisu a muj kamos v jednom z nich dela sefredaktora (navic spolu delame jeste v jiny redakci). v prilohach se protacej nejvetsi penize. zvlast novinovejch, samozrejme. to jaky filmy distributor filmy pusti bejva obcas vazany smlouvama, ale vetsinou je to jedno. samozrejme, ze u casopisu nebude pan prstenu :roll: , ale pro distributory je priloha ohromnej vydelek. ted sice mluvim hlavne o novinach, ale i u casaku se tech dvd proda nekolikanasobne vic, nez by se prodalo v obycejny distribuci. ty filmy se nijak zvlast nelisujou, sou to skladovy dvdcka (samozrejme obcas je to naopak). tak prestan vymejslet nejaky konspiracni teorie.
a aby sme se vratili zpet k tematu, pointa zustava stejna - samozrejme, ze to budou asi postarsi filmy, ale nebudou to zadny sracky. sv a bb dokazali, ze na to technologie maj a de jim to, nevidim jedinej duvod proc bych nad dalsimi kusy mel zanevrit.
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 17. 1. 2008 23:50:26

st39.6 píše:krtek > nehodlam se o tom s tebou hadat. ja si to narozdil od tebe a tvyho "ja si myslim" necucam z palce. sam do jednoho z prilohovejch casopisu obcas pisu a muj kamos v jednom z nich dela sefredaktora (navic spolu delame jeste v jiny redakci). v prilohach se protacej nejvetsi penize. zvlast novinovejch, samozrejme. to jaky filmy distributor filmy pusti bejva obcas vazany smlouvama, ale vetsinou je to jedno. samozrejme, ze u casopisu nebude pan prstenu :roll: , ale pro distributory je priloha ohromnej vydelek. ted sice mluvim hlavne o novinach, ale i u casaku se tech dvd proda nekolikanasobne vic, nez by se prodalo v obycejny distribuci. ty filmy se nijak zvlast nelisujou, sou to skladovy dvdcka (samozrejme obcas je to naopak). tak prestan vymejslet nejaky konspiracni teorie.
a aby sme se vratili zpet k tematu, pointa zustava stejna - samozrejme, ze to budou asi postarsi filmy, ale nebudou to zadny sracky. sv a bb dokazali, ze na to technologie maj a de jim to, nevidim jedinej duvod proc bych nad dalsimi kusy mel zanevrit.


Gratuluji. Tak to jsme na jedné lodi. Já totiž také píšu do časopisu. Konkrétně asi 2 roky posílám recenze do Premiere. Do čeho píšeš Ty ? Víš ono je trošku rozdíl, když v příloze vyjde naprosto neznámý film, u kterého stojí práva jen několik stovek dolarů. O tom to je. A takový kšeft to v těch časopisech zase není. Proto Blesk a jemu podobní prodávají své přílohy i samostatně. Jinak by jim s přílohou totiž klesla prodejnost. Bulváru je na trhu dost i bez přílohy.
K těm DVD. Většina filmů se lisuje znovu často za účelem vydání v časopise. Konkrétně TV Duel všechny filmy ořezává na DVD5. Většina ostatních DVD se lisuje znovu hlavně proto, že je na nich reklama na jejich časopis, ve kterém to vyšlo. Třeba DVD ze stereo video mají před menu svoji reklamu.
Nemusíš souhlasit s tím co píšu, ale taková je prostě realita. Ber můj názor jako názor člověka, který sám filmy natáčí už více než 12 let a více než polovinu toho nechává také lisovat.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod olda v pátek 18. 1. 2008 9:31:57

Takže to shrnu ,já taky píšu do časopisů :-) a taky prodávám filmy a taky půjčuji filmy a nevím co ještě a taky ..:-) a ted ,chápu to dobře ,že je ta příloha jednou za čtvrt roku ?? tj. 4 BD filmy za rok ?? Taky tu přílohu mohli dělat alespon ob měsíc :-) a nějakej plánek co by mohlo vyjít by nebyl ??
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Stereo & Video pravidelně s Blu-ray filmem

Příspěvekod busines1 v pátek 18. 1. 2008 12:14:13

nikdo teda nevi,jaky film bude nasledovat?Chvalim postup Sterea,aspon nekdo jevi zajem.
busines1
 

Další

Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron