HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Nové HD kamery Panasonic

Natáčíme, neasi!

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod honza_k v čtvrtek 3. 7. 2008 12:07:01

Zdravím všechny. Tak mám už doma SD 9 a obraz je super. Mám dotaz na ostatní majitele této kamery. taky se vám ta kamera dost hřeje a nebo je u té mé něco špatné? Po asi hodině záznamu bez přerušení byla horká docela dost. Jinak po přepnutí obrazu z kamery zpět na naše tv vysílání(digitální),se mi udělalo špatně.Tak velkej je to rozdíl na FULL HD LCD LG 42 LY95
honza_k
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: úterý 27. 5. 2008 11:49:33

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 3. 7. 2008 14:25:54

tyhle panaky sou prima, ale co rikate na ty uplne novy s 3CMOS? ... to by mohlo bejt zajimavy. v profi uz se 3cmos u nekterejch kamerek pouzivaj (V-1cka), ale v amaterech je to premiera a vysledky by mohly bejt imo velice slusny ...
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod Krtek v pátek 4. 7. 2008 2:18:15

1. Panasonic má jedny z nejhorších kamer. Kdybych měl rozepisovat co všechno oproti konkurenci neumí, nebo umí špatně, bylo by to na celou stranu. Ostatně jsem tu dal i ukázku a příznivci Panasonicu kteří od nich kameru vživotě neviděli jí zpochybnili. Kamera nehřeje, ale přímo topí. Počkej až jí vezmeš někam k moři, kde je je 45 stupňů na slunci. Nebo až budeš kopírovat data do PC. Z toho se dlouhá životnost usuzovat nedá. Topí ale všechny podobné kamery.

2. Cmos je nová technologie. Čipy jsou mnohem levnější než CCD a také nemají takovou spotřebu energie. Nevýhodou je pouze to, že nemají takovou životnost jako CCD. Cmos ovládl kamery ať se nám to líbí nebo ne. Bohužel kvalita záznamu není srovnatelná s CCD. Bude ještě nějakou dobu trvat než to vychytají.
Samotnou kapitolou u Panasonicu jsou ty jejich 3 čipy. Tři čipy tam jsou, ale jelich velikost je tak malá, že má kamera s 1 velkým čipem paradoxně lepší obraz než ty jejich 3 čipy. Je to jen obchodní trik.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod Modena v neděle 6. 7. 2008 18:18:50

Krtek píše:1. Panasonic má jedny z nejhorších kamer.

Nemá cenu tohle komentovat, protože odpověď na tohle tvoje moudro je již v tvém podpisu . . . :mrgreen:

Krtek píše:Kamera nehřeje, ale přímo topí. Počkej až jí vezmeš někam k moři, kde je je 45 stupňů na slunci. Nebo až budeš kopírovat data do PC.

Tak jsem tam tu kameru měl a nic - žádná horentní teplota se nekoná ! ;)

Krtek píše:Samotnou kapitolou u Panasonicu jsou ty jejich 3 čipy. Tři čipy tam jsou, ale jelich velikost je tak malá, že má kamera s 1 velkým čipem paradoxně lepší obraz než ty jejich 3 čipy. Je to jen obchodní trik.

To není jen obchodní trik - ale tak blbej ostatně nejsi, abys to nevěděl, jen to zas hraješ ? Jde o to, že tříčip je osazován hlavně kvůli lepšímu a věrnějšímu podání barev, kdy je každý z čipů přiřazen základní barvě.
Faktem zůstává, že 3x520 000 nedá fullHD a víc jak polovina obrazu je u těchto kamerek "vymyšlená ! Nicméně to funguje a obrázky, které jsem přivezl z MonteNegra vypadají na plasmě velmi luxusně a o to myslím jde především - jak vypadá výsledek !!
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod honza_k v pondělí 7. 7. 2008 12:14:17

No já se původně neptal,jestli má panasonic nejhorší,nebo nejlepší kamery. Jistě se najde lepší kamera než SD 9,ale kvalita obrazu z ní mi naprosto vyhovuje a za tu cenu lepší asi neseženu. Zajímalo mě jen to ,jestli to zahřívání je normální u toho typu kamer a nebo jestli se jedná o nějaký problém u mé konkrétní kamery. Takže pokud mi odpoví někdo,kdo tuto kameru vlastní budu rád. O dohadování,jestli je lepší Mercedes,Audi nebo BMW opravdu nemám zájem.
honza_k
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: úterý 27. 5. 2008 11:49:33

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod Krtek v pondělí 7. 7. 2008 14:55:54

Modena píše:
Krtek píše:1. Panasonic má jedny z nejhorších kamer.

Nemá cenu tohle komentovat, protože odpověď na tohle tvoje moudro je již v tvém podpisu . . . :mrgreen:

Krtek píše:Kamera nehřeje, ale přímo topí. Počkej až jí vezmeš někam k moři, kde je je 45 stupňů na slunci. Nebo až budeš kopírovat data do PC.

Tak jsem tam tu kameru měl a nic - žádná horentní teplota se nekoná ! ;)

Krtek píše:Samotnou kapitolou u Panasonicu jsou ty jejich 3 čipy. Tři čipy tam jsou, ale jelich velikost je tak malá, že má kamera s 1 velkým čipem paradoxně lepší obraz než ty jejich 3 čipy. Je to jen obchodní trik.

To není jen obchodní trik - ale tak blbej ostatně nejsi, abys to nevěděl, jen to zas hraješ ? Jde o to, že tříčip je osazován hlavně kvůli lepšímu a věrnějšímu podání barev, kdy je každý z čipů přiřazen základní barvě.
Faktem zůstává, že 3x520 000 nedá fullHD a víc jak polovina obrazu je u těchto kamerek "vymyšlená ! Nicméně to funguje a obrázky, které jsem přivezl z MonteNegra vypadají na plasmě velmi luxusně a o to myslím jde především - jak vypadá výsledek !!



Taky Tě zdravím. 3 čipová technologie je snad každému jasná. Jde ale o velikost těch čipů. A v případě Panasonicu je to tak, že jeden velký zmůže víc než tři malé.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Prosím o nějaké pěkné záběry z HDC-SD9.

Příspěvekod KoprPe v pátek 26. 9. 2008 22:36:29

Zdravím všechny.. Vlastním už asi 3 roky Panasonic NV-GS180 a při pohledu na 1080p se mi zbíhají sliny. O HDC-SD9 mám veliký zájem. Na internetu dlouhé hodiny a dny hledám nějaký kvalitní videozáznam 1080p z SD9 a zatím se mi podařilo najít jen nějaké rozklepané záběry a ještě nesmyslné. Proto bych vám byl moc vděčnej kdyby se semnou někdo spojil přez ICQ (49035295) a trochu pokecal a nějaké pěkné záběry mi nějakým způsobem poslal. :)
KoprPe
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 26. 9. 2008 22:25:34

Re: Nové HD kamery Panasonic

Příspěvekod pepino10 v pátek 24. 10. 2008 20:32:01

Zdravim ,taky uvazuji o koupi HD kamery.Jeste presne nevim jakou,zatim u me vyhrava Sony CX11 ale tyhle nove kamery Panasonik se mi taky dost libi...A chtel jsem nekoho pozadat kdo ma nejaky kousek zaznamu z HD kamery a to jakekoli znacky a mohl by ho dat treba na Rapidshare abych videl kvalitu jakou nataci HD kamery..diky moc. :roll:
pepino10
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 24. 10. 2008 20:24:01

Předchozí

Zpět na Videokamery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron