HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

neexistující multi přehrávač

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

neexistující multi přehrávač

Příspěvekod johane19 v pondělí 11. 4. 2011 10:04:05

nevíte někdo o přehrávači který by dokázal vše následující, nepřijde mi toho tolik, ale přes dlouhodobé hledání jsem nic nenašel.

přehrávač CD/DVD /případně blue ray/
možnost přehrávání audio/video z USB
internetové rádio /přes wifi, nebo kabelem/
fm tuner
pokud by byl i interní hard disk s možností nahrávání tv a radio programů bude to ideální
možnost připojení reprosoustavy pokud už není součástí /nechci posouchat rádio z tv/

Existuje něco takového???
johane19
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pondělí 11. 4. 2011 9:53:29

Re: neexistující multi přehrávač

Příspěvekod Nick007 v pondělí 11. 4. 2011 11:12:03

A kolik by takový přehrávač měl stát? Nejlíp 2 tisíce, ne?

Něco takového asi určitě neexistuje, protože půlka z těch věcí je záležitostí receiveru (rádio, zesilovač pasivních repro) a kdyby byly integrované v přehrávači, byl by o 5-10 tisíc dražší a nikdo by si ho nekoupil. Třeba i takový Dune BD Prime 3.0 za 7,5 tisíce má jen internetové rádio a nemá zesilovací obvody pro repro.

Pokud máte aktivní repro, tak stačí vyvést zvuk z přehrávače stereo jackem/cinchem, ale zas nemá rádio. To je ale často už v té all-in-one sestavě.

Možnosti jak to vidím já
1) zvlášť receiver, zvlášť přehrávač, zvlášť pasivní repro - drahá záležitost kvůli dražším repro
2) aktivní repro nebo all-in-one včetně blu-ray přehrávače a zvlášť levný media player - do 10 tisíc se určitě nechá sehnat
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron