HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Vaše domácí kina - fotografie

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod immortal v úterý 26. 2. 2008 19:44:22

PICT0780.JPG
Tady trosku z me zahradky
PICT0780.JPG (291.5 KiB) Zobrazeno 20744 krát
PICT0779.JPG
PICT0779.JPG (109.6 KiB) Zobrazeno 20738 krát
PICT0774.JPG
PICT0774.JPG (104.6 KiB) Zobrazeno 20735 krát
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod modista v úterý 26. 2. 2008 21:20:09

immortal: máš to pěkně, vkusně zařízené, chválím.
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod immortal v úterý 26. 2. 2008 23:01:29

modista píše:immortal: máš to pěkně, vkusně zařízené, chválím.



Hlavne me tiskove a medialni stredisko na posledni fotce (velka radost me zeny :D :D :D )
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v středa 27. 2. 2008 9:30:47

Pánove hezké,ale co ty kabely :o
Naposledy upravil martinhamr dne pondělí 3. 3. 2008 13:55:14, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod dan3742 v pondělí 3. 3. 2008 11:13:39

Dobrý den,tak přispívám také trochou do mlýna :lol:
Přílohy
Snímek 009.jpg
Snímek 009.jpg (146.01 KiB) Zobrazeno 20559 krát
Snímek 008.jpg
Snímek 008.jpg (152.28 KiB) Zobrazeno 20549 krát
Snímek 006.jpg
Snímek 006.jpg (139.25 KiB) Zobrazeno 20543 krát
dan3742
0+
0+
 
Příspěvky: 48
Registrován: pátek 29. 2. 2008 0:04:57
Bydliště: BOSKOVICE

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod lukasx v pondělí 3. 3. 2008 14:18:35

dan3742:

ahoj, muzu se zeptat proc je platno tak vysoko? Ja prave planuju zgruntu domaci kino v novostavbe, ale myslim si, ze platno by bylo prijemnejsi mnohem mnohem niz. Neboli z tohodle za krkem, kdyz clovek sedi?? Ja planuju mit spodek platna tak 30 cm nad podlahou (bude vysouvaci a zakryvat televizi).

Diky za zkusenost
lukasx
100+
100+
 
Příspěvky: 111
Registrován: středa 16. 1. 2008 21:20:41

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v pondělí 3. 3. 2008 14:23:35

dan3742 píše:Dobrý den,tak přispívám také trochou do mlýna :lol:

Dobře řešený prostor. Na co tě baví koukat víc - na tv nebo plátno? :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod dan3742 v úterý 4. 3. 2008 1:27:49

JIHORDA píše:
dan3742 píše:Dobrý den,tak přispívám také trochou do mlýna :lol:

Dobře řešený prostor. Na co tě baví koukat víc - na tv nebo plátno? :D

Na plátno si pouštím kvalitnější filmy a koncerty na telku ten většinový zbytek. :mrgreen: Ale můžu potvrdit že zážitek z plátna je fatastickej vřele doporučuji!Po tom si pustit tv je opravdu děs. :roll:
dan3742
0+
0+
 
Příspěvky: 48
Registrován: pátek 29. 2. 2008 0:04:57
Bydliště: BOSKOVICE

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod dan3742 v úterý 4. 3. 2008 1:37:30

lukasx píše:dan3742:

ahoj, muzu se zeptat proc je platno tak vysoko? Ja prave planuju zgruntu domaci kino v novostavbe, ale myslim si, ze platno by bylo prijemnejsi mnohem mnohem niz. Neboli z tohodle za krkem, kdyz clovek sedi?? Ja planuju mit spodek platna tak 30 cm nad podlahou (bude vysouvaci a zakryvat televizi).

Diky za zkusenost

Ahoj no ideální z mého pohledu by bylo to plátno dát o 30 až 40 čísel níž na úroven zesáku.Tak jsem to dřív měl ,když byla 82cm telka ted se to tam nevleze :!: Kompromis je kompromis.Za krkem nebolí,záleží jak jseš od toho daleko a já si většinou k tomu skorolehnu :D na elko.
dan3742
0+
0+
 
Příspěvky: 48
Registrován: pátek 29. 2. 2008 0:04:57
Bydliště: BOSKOVICE

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v neděle 9. 3. 2008 18:34:54

Tony píše:U mně to bude pár měsíců ještě trvat, ale komůrka už se tvoří ...

Tak trošku v barvách PANASONICu i Blu Raye ... :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jak pokračuje výstavba kinosálku?
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v neděle 9. 3. 2008 19:37:32

JIHORDA :

Dík za optání. Za pár dní dodám další fotky ... ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v čtvrtek 1. 5. 2008 16:30:25

Tak jsem se zase trochu posunul, tak tady je pár fotek ...

Chybí mi ještě centrální repro SB-PS800 a to ho mám ho objednané od 24.10.2007!!! :evil: Už ho sháním i v Rakousku ... Mezi repro SB-PF800 přijde plazma TH-50PZ800. Je fajn, že ještě není k dispozici, protože ta sedačka mě stála téměř tolik, co bude stát právě ta plazma ... :mrgreen: Později přijde do originálního stojanu pod plazmu BD přehrávač DMP-BD50, DVD rekordér DMR-EX88 a adekvátní receiver, až bude k dispozici ... :roll:
Ještě předělám dveře, pořídím nějaký ten "křak" do rohu a později na boční stěnu akvárium, když budou stát filmy na BD za h.v.o ... :mrgreen: Škoda, že barvy a detaily vypadají jinak, je to bohužel foceno s bleskem ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak, to je zatím vše a pokračování zase někdy příště ... :mrgreen: ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 1. 5. 2008 16:54:08

Mno, tak tomu říkám domácí kino, doslova :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v čtvrtek 1. 5. 2008 17:01:14

Tak to je BOMBA!!!! Jako výtvarník chválím celkové řešení, sladěnost prostoru, akcent na detail, výborné řešení!! Ach, kéž bych měl jednu místnost navíc!! Ty stěny jsou variopaint, nebo jaká technika? Pohodová, vzdušná, relaxační a skvěle vybavená místnost. Jako plátnař ale zahnidopichnu, že by tam velmi slušelo projekční plátno :D , ale každý máme ty svý priority :mrgreen: Dávám samé eminenter!!
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 1. 5. 2008 17:20:09

Tak to vypadá skvěle. I ten větrák na stropě. To mě vůbec nenapadlo. Místo toho jsem koupil přenosnou klimatizaci :)

S těma bednama budeš mít asi dost problémy. Vidím, že mají zdvojený bass. Ta místnost je na takové bedny dost malá a je možné že to bude při běžném poslechu dost přebasované. Tohle je tak na 35 a víc metrů čtverečních. Navíc ty bedny mají vzadu bassreflex, což vyžaduje alespoň metr odezdi. Bedny se ani nevybudí, o zadních nemluvě. Kolik má ta místnost ? Bedny mají jaký RMS výkon ? V tomhle opravdu někdy méně znamená více. Designově je to ale perfektně sladěné. ;)
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v čtvrtek 1. 5. 2008 18:48:25

d.f.h.

Znám mnohem lepší "kina", ale snažil jsem se v rámci svých možností ... :mrgreen:

JIHORDA

Ty stěny jsou seškrábané, poté jsem je umyl autohoubou a mýdlovou vodou, natáhl na ně tenkou vrstvu sádry Rigips na sádrokarton a pak to vše ručně vybrousil dohladka ... :twisted: Všude jsou použity hliníkové hrany. Na stropě je cca 1.100 vrutů, je snížený o 12 cm a je tam použitý 10 mm sádrokarton a cca 55 m kabelů k bodovkám ... Jsou zapojeny na dva okruhy a ventilátor je "přetaktovaný" na úplně pomalý chod bez rušení. V zadních miskách jsou aromatické svíčky ... Vyškubal jsem parkety, zahladil beton, vytvořil žlabky na kabely, položil Mirelon a plovoucí podlahu a na to 1 cm tlustý koberec s olištováním. Stěny mají kromě barvy Italskou nástřikovou omítku Bucciato. Je to stříkano kompresorem a pistolí. Jsou mírně strukturované, což zvuku taky trochu pomůže a vzhledově nejsou tolik okoukané ... :D Mám rád jednoduchost, funkčnost, čistotu a detail ... Asi tak, no ... ;)

Strukturovaná nátěrová hmota (Bucciato)
Jedná se o plastický silný strukturovaný nátěr na bázi akrylátových pryskyřic plněný křemičitým pískem. Je vhodný pro nátěry fasád i pro dekoraci v interiéru. Tento materiál je mikroporézní, matný, zrnitý a jeho dekorativní efekt je závislý na použitém nářadí. Vzhledem ke své poměrně velmi hrubé struktuře se dá použít i na podklady, které jsou poněkud hrubší a jejich případné menší nedostatky velmi dobře zamaskuje. Dá se také velmi dobře přetírat všemi druhy barev a odstínů. Je nezmýdelnitelný, odolný proti mechanickému opotřebení a také dobře omyvatelný. Pokud je použit v exteriéru je dokonale odolný proti povětrnostním vlivům. Při správné kombinaci s inter. doplňky vytváří dokonalou a trvanlivou dekoraci.

Krtek

Už jsem to tady vysvětloval v topicu s reprosoustavami (PANASONIC Repro), kde jsem představoval svůj subwoofer, tak si to tam znova přečti ... :roll: Ty repro jsem už párkrát prodával, taky jsem je měl nějakou dobu zapůjčeny doma právě na rozehrání a zjištění, jak se chovají v mém, relativně "malém" obývaku. Prodávám PANASONIC téměř 15 let, myslíš, že bych je jen kvůli tomu kupoval? Zase takový magor nejsem. Ty si vážně myslíš, že na ně budu čekat tolik měsíců a dám 52.000,- za čtyři sloupy, které mi budou basovat místo subwooferu? Tebe vážně museli asi "zpracovat" na nějakém tom školení u MAGNATu, jinak si neumím vysvětlit ty Tvé názory! Až budu mít sestavu komplet a rozehranou, tak můžeš dorazit na poslech ... Ach jo ... :(
Pamatuj si, že základ jsou vlastní uši, papír snese všechno!

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Sestava 3-pásmové, 6 repro, Bass-reflex
Basový reproduktor 8 cm, 4 x konický
Středový reproduktor 8 cm, konický
Výškový reproduktor 2,5 cm
Příkon (hudební) 200W
Příkon (DIN) 100W
Úroveň síly zvuku 83 dB/W (1m)
Frekvenční rozsah 40 Hz - 100 kHz (-16 dB)
Vstupní svorky reprosoustav pozlacené
Magneticky stíněno

ROZMĚRY / HMOTNOST

Šířka (mm) 270
Výška (mm) 1084
Hloubka (mm) 280
Hmotnost (kg) 13,5

Vidíš tam ten rozsah a těch -16dB?

Tady je ještě pár fotek, snad tam půjde vidět ta struktura toho nástřiku ... A ještě pár propojovacích kabelů a zpracování spojů pravé dýhy na bednách s několika vrstvami klavírního laku, ale tohle na fotce tak nevynikne ... ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jinak díky všem za komentáře ... ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 1. 5. 2008 20:04:26

Co se hned čertíš ? :o
A na tom školení Magnatu jsem byl dokonce 2x. Jinak bych je dnes už prodávat nemohl. Docela nuda, ale aspoň že občerstvení měli zadara :) Zajímala mne velikost místnosti protože od ní se odvíjí vše, a tu jsem se stejně nedozvěděl. :(
Vím že prodáváš Panasonic 15 let. Píšeš to v každém druhém topicu. Základ jsou sice vlastní uši, ale mě to připdne že vše podřizuješ jen značce Panasonic a designu. Za ty peníze se přece dají koupit mnohem lepší bedny a nejen od Magnatu, aby jsi neřekl že ho pořád propaguji. Jenže ty by zase neladili k sedačce. Proč pleteš basy subwooferu a sloupy dohromady ? Frekvence subwooferu je přece úplně jiná. Nato aby Ti sloupy nahradili i subwofer by museli stát min 1x tolik. Od Magnatu stojí takové sloupy něco kolem 90 tis. I já mám dnes úplně jinou sestavu, než jsem psal před dvěma měsíci, protože po rozehrátí dělala neplechu. A to už je třetí sestava. Dnes slouží v konferenční místnosti jedné firmy. Dokonce i subwoofer mám od včerejška jinej (výkonější) protože také nestíhal i když v pohodě měl.

Ale nebudeme z toho zase dělat flame...Je to pěkně sladěné a vypadá to hezky. Surroundy jsou sice z boku, ale to už je bohužel dáno prostorem. Ještě Ti tam chybí centr.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v čtvrtek 1. 5. 2008 23:20:07

Krtek píše:Co se hned čertíš ? :o
A na tom školení Magnatu jsem byl dokonce 2x. Jinak bych je dnes už prodávat nemohl. Docela nuda, ale aspoň že občerstvení měli zadara :) Zajímala mne velikost místnosti protože od ní se odvíjí vše, a tu jsem se stejně nedozvěděl. :(
Vím že prodáváš Panasonic 15 let. Píšeš to v každém druhém topicu. Základ jsou sice vlastní uši, ale mě to připdne že vše podřizuješ jen značce Panasonic a designu. Za ty peníze se přece dají koupit mnohem lepší bedny a nejen od Magnatu, aby jsi neřekl že ho pořád propaguji. Jenže ty by zase neladili k sedačce. Proč pleteš basy subwooferu a sloupy dohromady ? Frekvence subwooferu je přece úplně jiná. Nato aby Ti sloupy nahradili i subwofer by museli stát min 1x tolik. Od Magnatu stojí takové sloupy něco kolem 90 tis. I já mám dnes úplně jinou sestavu, než jsem psal před dvěma měsíci, protože po rozehrátí dělala neplechu. A to už je třetí sestava. Dnes slouží v konferenční místnosti jedné firmy. Dokonce i subwoofer mám od včerejška jinej (výkonější) protože také nestíhal i když v pohodě měl.

Ale nebudeme z toho zase dělat flame...Je to pěkně sladěné a vypadá to hezky. Surroundy jsou sice z boku, ale to už je bohužel dáno prostorem. Ještě Ti tam chybí centr.


Krtku, je mi vážně líto, že NEUMÍŠ číst! Hned první tučná věta v mém předešlém příspěvku tě odkazuje na můj topic se subwooferem, kde jsem vše kolem repro už vysvětloval, včetně velikosti mého obývaku!
Takže pro jistotu pro Tebe znova tady : viewtopic.php?f=17&t=132

Zmínkou o mém 15ti letém prodeji jsem jen narážel na to, že nejsem žáden trotl, který neví, co prodává ... A mimochodem, neprodávám pouze PANASONIC, byt' je to tak z 90% pravda.

Já nikde nepletu basy subwooferu a basy sloupu dohromady! Pochopitelně vím, že ty sloupy subbas nenahradí, ale bylo to rýpnutí do Tebe a Tvých připomínek. Na co asi potom mám ten subwoofer koupený, že? Stejně tak mě rozesmívá, že by ty sloupy měli být minimálně jeden metr ode zdi kvůli dvojitému basreflexu ... Ty už jsi je slyšel? Prostor samozřejmě potřebuji, ale nemusí to být jeden metr!

Ano, mé HD kino bude postaveno výhradně z komponentů PANASONIC od A až do Z. Ale ne jak píšeš kvůli designu nebo tomu, že tuhle značku prodávám, ale kvůli kvalitě, chápeme? Opravdu mě VELMI mrzí, že jsou stále lidi, kteří mají neústálé předsudky a odsuzují PANASONIC ohledně reprosoustav. A to jen na zakladě nějakých plastových bedýnek, které slyšeli u souseda nebo v Tescu, případně si o nich přečetli ve Stereo-Video! Tyhle názory, že za ty prachy je spousta jiných a LEPŠÍCH reprosoustav slýchávám hodně. Ale vždy se jen pousměju nad nevědomostí dotyčného a nijak to dál neřeším ... Jsou totiž lidi, které ani důkazem nepřesvědčíš ... A promiň, ale subwoofer mám doma od loňského Prosince a sedačku od minulé soboty. Napsat, že jsem si vybral repro kvůli "sladění" designu se sedačkou je opravdu směšné ... :roll:

Víš Krtku, já taky spoustu věci nevím a neznám a nikdy jsem je neviděl nebo neslyšel. Ale právě proto je taky nikdy nekritizuju a nevyjádřuju se k nim, pokud jsem s nimi nepřišel osobně do styku ... A v tom je mezi námi ten rozdíl. Ty se snažíš komentovat i to, co ti moc nejde a s čím nemáš osobní zkušenost. A to nejen u tohoto tématu. Ale takových lidí je tady ještě pár ... ;)

A ještě jeden důkaz, že 98% lidí na diskuzních forech neumí číst a reagují jen na poslední příspěvky, aniž by četli začátek je, že hned na úvod mého předminulého příspěvku jsem napsal toto :

Chybí mi ještě centrální repro SB-PS800 a to ho mám ho objednané od 24.10.2007!!! :evil: Už ho sháním i v Rakousku ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v pátek 2. 5. 2008 8:06:05

Fakt dobrý, až to dotáhneš, zas nafoť!
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v pátek 2. 5. 2008 8:35:53

Tony : je to pěkný a závidím ti že se takto můžeš realizovat... A teď vážně "nereju :!: ",ale doufám že plánuješ tu místnost ještě nějak upravit.Ten zvuk ti tam bude lítat ode zdi ke zdi.Bylo by ho potřeba něja rozbít.Já bych dal na zeď buď "piramidovej"molitan,nebo nějakou těžkou látku.Takhle si myslím že se bude velice odrážet.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v pátek 2. 5. 2008 9:03:00

JIHORDA

Ted' to chvílí potrvá ... Komponenty, které chci, ještě prakticky nejsou dostupné a taky musím doma "uklidnit" atmosféru nějakou tou dovolenou ... :mrgreen:

martinhamr

Beru každou rozumnou diskuzi, takže tohle jako rýpání neposuzuju ... Já už tuhle kombinaci relativně "holého" obývaku mám na této sestavě samozřejmě odzkoušenou a není s tím sebemenší problém, opravdu. Ony ty stěny nejsou hladké a ten členitý strop s tím "vybraním" taky udělá své, stejně tak nový koberec, který mám ještě o polovinu tlustší, než byl ten předešlý a ta sedačka se taky projeví ... Klidně přijed' a můžeš si zkusit třeba zatleskat, jestli náhodou nemám v obývaku problém "tělocvičny" ... :D Ne, ted' vážně, zatlumeno je to dost i když to tak nevypadá a to ještě přibudou nějaké ty květiny, samozřejmě stůl a na boční stěnu veliké akvárium ...
Dokonce jsem i "ladil" hodně hluboko subwooferem a zjišt'oval, jestli mi cokoliv třeba nerezonuje ... Navíc, receiver si automaticky podle mikrofonu místnost testnul a nastavil jak velikost, tak vzdálenost i dozvuk a při následném několikadenním pečlivém poslechu (pro mě hlavně ve stereu) vše sedělo, takže je to ok ... ;)

Jinak, s tou realizací už to bylo dávno v plánu a jsem rád, že jsem to takhle dotáhnul téměř do finále, i když nějaké ty "oběti" v podobě mé ženy (dovolena) to mělo ... :evil: Jenže tohle asi známe všichni, kdo jsme ženatí, že? :twisted: :mrgreen:
Naposledy upravil Tony dne pátek 2. 5. 2008 9:19:03, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v pátek 2. 5. 2008 9:10:11

Můžu totiž říci z vlasní zkušenosti že jsem byl v Praze u jednoho mého "osobního"prodejce,audio-video.Má udělanou poslechovou místnost ve sklepě.Stěny má polepené struktůrovaným molitanem,naprosté ticho.A ty samé reproduktory které hrají u mě doma když jsem slyšel tam,tak jsem byl v šoku!Proto bych já osobně vše podřídil zvuku,a krásu bych měl až na druhém místě.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v pátek 2. 5. 2008 9:16:09

martinhamr píše:Můžu totiž říci z vlasní zkušenosti že jsem byl v Praze u jednoho mého "osobního"prodejce,audio-video.Má udělanou poslechovou místnost ve sklepě.Stěny má polepené struktůrovaným molitanem,naprosté ticho.A ty samé reproduktory které hrají u mě doma když jsem slyšel tam,tak jsem byl v šoku!Proto bych já osobně vše podřídil zvuku,a krásu bych měl až na druhém místě.


Ono ani přílišné zatlumení není správné, s tím bych byl opatrný ... Není řečeno, že jemu to hrálo správně a Tobě špatně! Hodně taky dělá prostředí, denní, noční doba a psychické rozpoložení člověka v daný okamžik ... A taky napajení ze sítě je prevít! Faktorů, které přímo ovlivní ten pocit je opravdu mnoho. Vše už mnohokrát vyzkoušeno na vlastní uši i ve stejných místnostech a na stejných komponentech! ;)

Ale dost OT. Tohle je topic o něčem jiném ... :)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Dave v neděle 4. 5. 2008 19:52:30

heksa píše:taky prispeju troskou do fora


co je to za typ..?
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Tony v úterý 20. 5. 2008 20:54:08

Tak, poslední kousek do mé "repro mozaiky" dnes dorazil ... Centrální repro PANASONIC SB-PS800AE-M. Objednáno u PANASONICu 24.10.2007!!! :evil:

Zbytek komponentů (plazma TH-50PZ800 + podlahový stojan, BD přehrávač DMP-BD50 a příslušný "nový" receiver), jsou u nás zatím v nedohlednu, takže si ted' dám alespoň na chvíli pohov ... :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Takže to je zatím vše, pokračování zase někdy příště ... ;)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron