HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Hlava mi to nebere

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Hlava mi to nebere

Příspěvekod JuraS. v sobota 1. 8. 2009 16:54:09

To bude asi tím vedem...hlava se mi vaří a napadají mě divné myšlenky...jak to, že cestou dooost dobrýho kabelu scart není možně dávat Full HD z bd nebo ze satelitu a televize nova i čt vysílá hd kanál vzduchem a mě jde do televize cestou jakési vykotlané krabičky ve zdi co drží jen silou vůle a do ní jsem zapojil vlastnoručně dělaný (konektory jsem tam dával já) standartní 15 ti metrový koax..tak tím by to šlo a scartem se zlatými kontakty a profi kabely ne ????
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Re: Hlava mi to nebere

Příspěvekod d.f.h v sobota 1. 8. 2009 18:36:56

Tak na tohle bohužel nedokážu stručně odpovědět jinak, než že to prostě fakt nejde :-)

TOSLINKem taky neprotáhneš HD audio. Každý "kabel" má své maximum, přes které jít nelze.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Hlava mi to nebere

Příspěvekod Nick007 v sobota 1. 8. 2009 19:48:39

JuraS: Nad některými věcmi nemá cenu vůbec přemýšlet, taky netrávíš odpoledne uvažováním o tom, že lidské tělo je jeden velký generátor elektřiny ;-)

S těma kabelama to tak je kvůli standardům, kabel je dělanej na určitou maximální rychlost, což platí i pro analog, a vyšší nelze zaručit. Přístroj o těch standardech ví a proto ani nic jinýho nedovolí.

Jestli se fakt hodně nudíš, tak Wikipedia je tvůj přítel a dokáže ti odpovědět, když se správně zeptáš ;)
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Hlava mi to nebere

Příspěvekod JuraS. v sobota 1. 8. 2009 21:11:21

nenudím se...hned ráno jsem jel si nechat nařezat lamino na stůl pod akvarium..protože jsem spíš na přemýšlení a ne na ruční práce tak jsem měl jen načrtnutý nákres..samo, že jsem se ustřelil a musel jsem se vracet zpět abych napravil chybu..tu jsem opravil tak, že jsem to totálně dodrbal a pro další desku tentokrát správnou jsem raději jel do jinýho obchodu..původně jsem myslel, že dnes jen nalepím hrany, a namaluji si dírky..houby..nemýt toho, že mi před chvilkou klekla baterka v šroubováku tak ho mám skoro hotový...jsem slaměný vdovec..manželka s jednou holkou odletěla dnes v noci k moři a druhá je kdoví kde..ani mobil nebere...takže se fakt tak moc nenudím...
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron