HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Kino? No thx...

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Kino? No thx...

Příspěvekod Capo v středa 30. 1. 2008 21:55:10

Tak jsem byl po dlouhé době v kině na filmu "Cloverfield", a sice teda ozvučení bezchybný, to jako jo, ale ten obraz :D :mrgreen: :lol: :) kam se to hrabe na naše plazmy hoši :)...a to nemyslim jenom ostrost, ale taky podání barev, zobrazení černé atd.....čekal jsem, že z toho kina vyjdu teda víc rozpoloženej, ale i tak to byl slušnej nářez docela, jenom mi občas vadila až moc roztěkaná kamera (pro hnidopichy vím, že amatérská), kdy si člověk chce určitej záběr vychutnat, ale prostě to nejde :) a taky trošku nudnější začátek, jinak ale nemám výtek....
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod d.f.h v středa 30. 1. 2008 22:37:54

Capo píše:Tak jsem byl po dlouhé době v kině na filmu "Cloverfield", a sice teda ozvučení bezchybný, to jako jo, ale ten obraz :D :mrgreen: :lol: :) kam se to hrabe na naše plazmy hoši :)...a to nemyslim jenom ostrost, ale taky podání barev, zobrazení černé atd.....čekal jsem, že z toho kina vyjdu teda víc rozpoloženej, ale i tak to byl slušnej nářez docela, jenom mi občas vadila až moc roztěkaná kamera (pro hnidopichy vím, že amatérská), kdy si člověk chce určitej záběr vychutnat, ale prostě to nejde :) a taky trošku nudnější začátek, jinak ale nemám výtek....

Cloverfield mě dost zaujal, když vypustili první teaser. To je ale teda tak dávno, že jsem se pak na ten film úplně přestal těšit :-). Ale věřím, že je to OK. Hodnocení tomu zatím odpovídají. Btw. hodnotíme teda film, nebo kinovybavení?
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Capo v středa 30. 1. 2008 22:42:22

d.f.h píše:
Capo píše:Tak jsem byl po dlouhé době v kině na filmu "Cloverfield", a sice teda ozvučení bezchybný, to jako jo, ale ten obraz :D :mrgreen: :lol: :) kam se to hrabe na naše plazmy hoši :)...a to nemyslim jenom ostrost, ale taky podání barev, zobrazení černé atd.....čekal jsem, že z toho kina vyjdu teda víc rozpoloženej, ale i tak to byl slušnej nářez docela, jenom mi občas vadila až moc roztěkaná kamera (pro hnidopichy vím, že amatérská), kdy si člověk chce určitej záběr vychutnat, ale prostě to nejde :) a taky trošku nudnější začátek, jinak ale nemám výtek....

Cloverfield mě dost zaujal, když vypustili první teaser. To je ale teda tak dávno, že jsem se pak na ten film úplně přestal těšit :-). Ale věřím, že je to OK. Hodnocení tomu zatím odpovídají. Btw. hodnotíme teda film, nebo kinovybavení?


Já nevim, obojí i guess :D ...né já chtěl timhle prostě jenom vyjádřit pocity z kina no :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Krtek v středa 30. 1. 2008 22:49:49

Zase to tolik nepřeháněj. Kino je kino. A co se barev týče, tak to snad nemůžeš myslet vážně. Mě připadne špatnej hlavně zvuk. Jezdím do multikina Palace Cinemas v Brně a na kvalitní domácí sestavu to nemá ani náhodou. Dynamika je absolutně v háji, prostorovost vůbec žádná a o nějakých zvukových efektech v jednotlivých kanálech si můžeš nechat jen zdát ... :roll: Připadne mi to, jako by to všechno hrálo jen mono i když jsou bedny všude kolem...
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Capo v středa 30. 1. 2008 23:18:05

Krtek píše:Zase to tolik nepřeháněj. Kino je kino. A co se barev týče, tak to snad nemůžeš myslet vážně. Mě připadne špatnej hlavně zvuk. Jezdím do multikina Palace Cinemas v Brně a na kvalitní domácí sestavu to nemá ani náhodou. Dynamika je absolutně v háji, prostorovost vůbec žádná a o nějakých zvukových efektech v jednotlivých kanálech si můžeš nechat jen zdát ... :roll: Připadne mi to, jako by to všechno hrálo jen mono i když jsou bedny všude kolem...


No tak já mám doma zatim jenom Geniusy 5.1 "Home Theatre" :D takže mi ten zvuk v kině přijde famózní :), ale s obrazem to myslim naprosto vážně, ale ty doma ještě nemáš plazmu, takže to nepochopíš dokud neuvidíš :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod martinhamr v čtvrtek 31. 1. 2008 9:48:36

Mě na kině vadí že to strašně řvéééééééééééééééééééééé :x Z těch znělek a zvukových efektů si fakt na prdel nesednu,ale možná mládež to má ráda :)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Modena v čtvrtek 31. 1. 2008 17:37:49

Byl jsem v kině asi před 2 roky, pánovi přede mnou smrdělo z huby a paní za mnou se kvůli tělesným pachům zlila ňákou hrůzou z drogerie ! Fakt moc hezkej zážitek ! Děkuji - nechci ! :evil: :evil: :evil:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 31. 1. 2008 18:25:22

jak se ti prosimte povedlo pricichnout k hube pana, co sedel pred tebou? :D

ad barvy a cerna > to nebude tak kinem jako zaznamem jako takovym

na tom, ze si zabery nevychutnas, je postavenej celej Cloverfield. Rika se tomu napeti :D, ikdyz tady v dost jiny forme ;)
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 31. 1. 2008 18:57:57

Já chodím s mladou do kina asi 4x do měsíce. Píšu pro jeden filmový časopis z vlastní iniciativy bez nároku na honorář, a oni mi za to pořád posílají volňásky do Palace Cinemas, různý parfémy, DVD, občas i Whiskey, nebo hodinky...Prostě takový ty věci, co dostanou od sponzorů co mají v tom časopise reklamy. Něco dají jako ceny do soutěží, něco pošlou mě a zbytek si nejspíš rozeberou sami :D .. Nějaký volňásky i rozdám, protože nemám čas pořád sedět v kině. Palace Cinemas má v Brně multikino se 16 kinosály. V každém hrají něco jiného takže je pořád z čeho vybírat. Když hrají nějakej animák, tak tam nechám děcko a mám 2 hodiny čas na nákupy.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Don v čtvrtek 31. 1. 2008 19:09:32

Krtek píše:Zase to tolik nepřeháněj. Kino je kino. A co se barev týče, tak to snad nemůžeš myslet vážně. Mě připadne špatnej hlavně zvuk. Jezdím do multikina Palace Cinemas v Brně a na kvalitní domácí sestavu to nemá ani náhodou. Dynamika je absolutně v háji, prostorovost vůbec žádná a o nějakých zvukových efektech v jednotlivých kanálech si můžeš nechat jen zdát ... :roll: Připadne mi to, jako by to všechno hrálo jen mono i když jsou bedny všude kolem...


Hmm, to jsi asi hodně náročný divák + posluchač zárověň. :).

No co dodat, ti co mají doma průměrné (LCD, 5.1 repro , BD player,..)vybavení se prostě do kina přijdou pokochat obrazem a zvukem. Pro ty ostatní jsou to vyhozené peníze...

//edit: oprava chyb
Naposledy upravil Don dne čtvrtek 31. 1. 2008 23:29:06, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Don
100+
100+
 
Příspěvky: 193
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 22:05:54
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Modena v čtvrtek 31. 1. 2008 21:32:20

Don píše:No co dodat, ti co mají doma průměrné (LCD, 5.1 repro , BD player,..)vybavení se prostě do kana přijdou pokochat obrazem a zvukem. Pro ty ostatní jsou to vvyhozené peníze...

jj . . . Líp bych to neřekl a jen dodám, že lidi smrděj a doma je mi dobře ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod PauliTM v středa 5. 3. 2008 16:49:44

Počkete si na 4K kina. Bude to něco jako rozdíl mezi SD a FullHD. Zmizí rozmazanost vlivem třepaní promítačky a budeme si moct vychutnat detajly.
Ale než se u nás oběví první 4K kina tak to ještě chvilku potrvá. http://trendspotter.bloguje.cz/592043-d ... i-kino.php
PauliTM
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 5. 3. 2008 16:39:18

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod JIHORDA v středa 5. 3. 2008 17:15:14

Zapřel jsem se a šel se podívat do kina na Potra z čistě studijních důvodů. Jelikož jsem před tím nebyl asi 5 let v kině, zapoměl jsem jak ten obraz ve skutečnosti vypadá. Měl jsem strach, že po shlédnutí kinoobrazu vyhodím svůj projektor pro nedostatek krásy. Už ale při první minutě bylo po obavách, anžto se ani o barvách, ani o černé, ani o zvuku nedalo hovořit. Jen o ekvivalentu kontrastu asi tak 400:1 a vybledlém obraze. A o kraválu, ne zvuku. Kamenné kino se pro mě osobně stalo už jen nostalgickou vzpomínkou na léta bolševismu v českých zemích, kdy film v kině byl jedním z mála úniků před realitou. V dnešní době pokročilé digitalizace, potažmo BD, se kino opravdu přestává chytat, až na velikost plátna.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Capo v středa 5. 3. 2008 19:48:01

JIHORDA píše:Zapřel jsem se a šel se podívat do kina na Potra z čistě studijních důvodů. Jelikož jsem před tím nebyl asi 5 let v kině, zapoměl jsem jak ten obraz ve skutečnosti vypadá. Měl jsem strach, že po shlédnutí kinoobrazu vyhodím svůj projektor pro nedostatek krásy. Už ale při první minutě bylo po obavách, anžto se ani o barvách, ani o černé, ani o zvuku nedalo hovořit. Jen o ekvivalentu kontrastu asi tak 400:1 a vybledlém obraze. A o kraválu, ne zvuku. Kamenné kino se pro mě osobně stalo už jen nostalgickou vzpomínkou na léta bolševismu v českých zemích, kdy film v kině byl jedním z mála úniků před realitou. V dnešní době pokročilé digitalizace, potažmo BD, se kino opravdu přestává chytat, až na velikost plátna.


Definitely :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod JIHORDA v úterý 18. 3. 2008 20:29:47

Ravenhorn píše:S Váma nesouhlasím.

Co se týče hlasitosti, tak to já tuze rád. Mě to příjde akorát.

To jo, ale ve většině kin je to jenom kravál, bez známek prostorovýho zvuku. Všechno se slejvá. Když jsem byl na Lotrovi, tak když letěli na košťatech a kulminovala hudba, myslel jsem že vrhnu. Zvuk jako z filmu pro pamětníky.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod st39.6 v úterý 18. 3. 2008 20:37:47

ja mel krasnej zazitek na Jumperovi. Nemam tuseni, co to bylo, imo vysvicena lampa, jinak si to nedovedu vysvetlit. obraz byl prapodivne tmavej, nemel skoro zadnej kontrast a vybledly barvy. bylo to jak koukat skrz svarecsky brejle s barevnym filtrem. ve vysledku nebylo skoro nic videt. zvlast v nocnich scenach nebylo videt lautr nic - jako ze tma. strasne me to nastvalo, pac sem si pripadal jak kdybych mel docasnej sedej zakal .... za stovku :x
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Capo v středa 19. 3. 2008 0:57:09

st39.6 píše:ja mel krasnej zazitek na Jumperovi. Nemam tuseni, co to bylo, imo vysvicena lampa, jinak si to nedovedu vysvetlit. obraz byl prapodivne tmavej, nemel skoro zadnej kontrast a vybledly barvy. bylo to jak koukat skrz svarecsky brejle s barevnym filtrem. ve vysledku nebylo skoro nic videt. zvlast v nocnich scenach nebylo videt lautr nic - jako ze tma. strasne me to nastvalo, pac sem si pripadal jak kdybych mel docasnej sedej zakal .... za stovku :x


hehe, taky dobrý :))
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Krtek v středa 19. 3. 2008 11:22:33

Já chodím do kina pravidelně 2x týdně do Palace Cinemas v Brně. Dostávám zdarma lístky na předpremiéry. Když mi to nevyjde, tak ty lístky někomu dám. Je to tam super, akorát o nějakém prostorovém zvuku nelze ani hovořit. Dynamika a akustika je ale dobrá. Dřív jsem byl několikrát ve Vyškově. Tam je nové kino. Akustika je příšerná, asi jako v tělocvičně. Zato je tam ale opravdu slišet vše a efekty z ostatních kanálů bezvadně vyniknou, takže co se prostoru týče, je to super.
Absolutně nejhorší kino je u nás ve Slavkově. Tam jsem byl naposled na Master Commander. Vyjel jsem brzy, abych sehnal lístky. U pokladny jsem však byl první a bylo mi oznámeno, že musí přijít ještě min. 14 lidí. Pod 15 lidí žeprý nehrajou. Nakonec nás přišlo celkem asi 18. Prostorovost geniální. Z levé bedny zvuk chrastěl, z prava hučel ventilátor, jako zadní surroundy byl slišet hukot promítaček. Nejlepší ale bylo to, že promítač který má asi 80 let vždycky pustí kotouč, tak nějak to podle svých dioptrií zaostří a odejde do vedlejšího kiosku na pivo. V našem případě si bohužel popletl kotouč, takže jsme koukali na film od poloviny. Když jsem pro něj došel a oznámil mu, že film jede špatně, byl už trošku našrot. Přesto mne ujistil, že dá vše dopořádku. Ten blbec byl ožralej a přehlédl číslo filmu. (film je vždy na několika kotoučích) Nakonec to tedy pustil jak měl a také pustil znovu i tu část, kterou jsme viděli. Takže asi po čtyřech hodinách projekce jsem konečně viděl Master Commander a víckrát mne tam už nikdo nedostane.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod Krtek v středa 19. 3. 2008 12:55:02

Přitom je to moc pěkný kino. Je tam dokonce i opona a ta už se dnes jen tak nevidí. Stačilo by, kdyby to neprovozovalo město, ale někdo na soukromo. Jenže všichni víme, jak to s těma kinama je. Na netu jsou ty filmy dřív než mají u nás premiéru a všichni čekají jen nato, až ten film někdo sejme v kině z plátna a přepíše titulky.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod pavelz v středa 19. 3. 2008 14:51:00

Já byl v posledních letech v kině v Praze na černém mostě a byl jsem z toho dost zklamaný. I když jsem byl v různých sálech (je jich tam asi 8) tak pokaždé byl obraz rozmazaný až běda a ten kravál byl místy nesnesitelný. Jak tady někdo poznamenal tak do prostorovosti to mělo hodně daleko a bylo to spíš jak mono. Já si prostě film mnohem více vychutnám doma na LCDčku.
Ještě bych si dovolil nostalgickou poznámku. Za totáče můj otec chodil promítat do kina na menším městě, takže jsem tam často chodil s ním a musím řící, že tenkrát ten obraz byl mnohem lepší a promítači dbali na správné zaostření a hladinu zvuku.
LCD Samsung LE40R71B; DVD Panasonic DVD-RA61, Panasonic DVD-S52; Receiver ONKYO TX-DS595; Repro: front Dantax Octava 30, center Dantax C10, surr. Dantax Ocatava 10, sub. Jamo E6SUB
pavelz
0+
0+
 
Příspěvky: 33
Registrován: středa 16. 1. 2008 12:59:10

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod st39.6 v středa 19. 3. 2008 16:52:04

tak zrovna na cernak chodim obcas s brachou na animaky a nemuzu si stezovat. technika vzdycky bezva. zato lidi....
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod JIHORDA v čtvrtek 20. 3. 2008 7:34:53

Ravenhorn píše:Joj "byl na Lotrovi a přitom mluvit o košťatech OMG. Buď jsi si spletl P s L nebo mi něco za ty mnohačetná shlédnutí LOTRA uniklo vždy to, že by Frodo létal na koštěti? :lol:

Nejojuj, tak senilní ještě nejsem. Potr - Lotr - Trotl, Prostě odnože názvu. :twisted:
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod derek v neděle 6. 4. 2008 17:18:09

co se týče Olympie v Brně a klidně i Špalíčku...je to dost hrůza :( kino je už jen o velkém obrazu. zvuk je tragický ( až na ultrabasy, ty s váma vibrujou ještě hodinu potom ), prostorovost žádná ( jako by to hrálo mono ) ... a to ani nemluvím o lidech, kteří tam jí, šustí, srkají, povídají si, mobilujou... zlatý domácí kino :) plátno, zvuk 5,1 doopravdy, žádní rušitelé, co může být lepšího ??

p.s. popcorn zvládne mikrovlnka :)
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Kino? No thx...

Příspěvekod JIHORDA v pondělí 7. 4. 2008 7:13:02

derek píše:co se týče Olympie v Brně a klidně i Špalíčku...je to dost hrůza :( kino je už jen o velkém obrazu. zvuk je tragický ( až na ultrabasy, ty s váma vibrujou ještě hodinu potom ), prostorovost žádná ( jako by to hrálo mono ) ... a to ani nemluvím o lidech, kteří tam jí, šustí, srkají, povídají si, mobilujou... zlatý domácí kino :) plátno, zvuk 5,1 doopravdy, žádní rušitelé, co může být lepšího ??

p.s. popcorn zvládne mikrovlnka :)

Zlatá slova :mrgreen: Ale přetržení celuloidu v promítačce má taky svý kouzlo :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron