HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Musím se pochlubit

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Musím se pochlubit

Příspěvekod JuraS. v neděle 4. 10. 2009 10:39:24

Prostě musím...kdyby se mě někdo zeptal která kapela mi nejvíce přirostla k srdci bez zaváhání bych odpověděl . "ABBA". Stejně tak by odpověděla i manželka. Film Abba ve filmu jsem znal z české televize a měl jsem ho i natočený na videokazetě. Kde ta skončila to nevím ale stejně už video nevlastním..nedávno mě napadlo podívat se po tomto filmu na dvd. Nenadchlo mě, že existuje ale pouze bez české podpory. To není nic pro mě a už vůbec pro manželku..na torrentech jsem však našel tento film v mkv grabnutý z dvd s perfektním obrazem a zvukem. České titulky jsem našel na netu také a časování odpovídalo tomuto souboru..bezva..co ale dál...přece nebudeme sedět u dvacítky monitoru když máme televizi jak kráva..kabel natažený do tv nemám..musel by mít tak 15-20 metrů..nápad byl vyrobit dvd...na pomoc jsem vzal "free mkv video2dvd" kterým jsem vykuchal z mkv všechny titulky a film v mpeg2..tento soft mi pořádný film neudělal, nedokázal jsem přidat české titulky..vzal jsem tedy jiný "ConvertXtodvd"..do toho jsem už jen natáhl mpeg soubor a soubor s českými titulky..moc jsem si nehrál s nastavením disku a soft vyplivl co měl přednastavené...dvd jsem vypálil a šup s ním do BD..
BD si s ním nějak neporadil, zvuk šel ale obraz zamrzl po pár sekundách...pustil jsem ho tedy v DVD a ejhle...obraz jako víno, zvuk krystalicky čistý, titulky české, žádný zádrhel při přehrávání a obraz...??? prostě špička..záběry na tváře abby při koncertu v detailu...prostě bezva....
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20

Re: Musím se pochlubit

Příspěvekod derek v neděle 4. 10. 2009 11:56:57

no vidíš...teď asi už jen milion kopií a budeš v balíku :mrgreen:

ale fakt je, že film je moc hezkej a rozhodně doporučuju...je to prostě letní romantický výplach, s dokonalou muzikou :)
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron