HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

ČT1 HD - satelit

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

ČT1 HD - satelit

Příspěvekod martinhamr v úterý 27. 10. 2009 15:26:03

Tak jsem včéra po sledování Startreku na BD ;) ,přepnul na ČT1 HD na satelitu.Dávali tam Krvavý Příliv s Gene Hackmanem a Danzelem Waschingtonem. Musím říct že obraz byl vážně pěknej!!! Ač jsem ten film viděl xkrát v SD tak na tohle jsem se rád podíval. Chválím ČT že za ty naše poplatky taky něco dělaj.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: ČT1 HD - satelit

Příspěvekod shark v čtvrtek 29. 10. 2009 10:27:40

uplne to nesouvisi s CT1, ale musim se podelit o svoji zkusenost s NOVA sport HD. casem planuju prejit na satelit a myslel jsem, ze si poridim i placene HD kanaly.

ale po tom, co jsem videl v datartu nova sport hd, tak si teda vubec nejsem jist jestli se to vyplati.
byla tam rada cca 10 televizi, na kterych bezel zminenej kanal. nejakej zavod motorek nebo co.ale kdyby jste videli ten obraz, tak by jste tomu neverili. bylo to fak dost strasny. pripominalo mi to sd signal na hd televizi.

fakt jsem nekolikrat koukal znovu na logo jestli je to opravdu HD. i samotne logo nebylo nic moc. televize mely nejmin 40" a vice, a vsechny byly minimalne hd ready, lcd minimalne 3 znacek.

nevim, ze by nejaka chyba pri ladeni ? to se mi uplne nezda, obraz byl jinak bez sumu atd...mozna to byla nahoda a zrovna tohle pousteli v nizkem rozliseni, ale to co jsem videl me teda opravdu odradilo od uvah na HD kanaly. ale jak ty pises, CT1 bylo v pohode. takze mozna jsem mel jenom smulu... :shock:
shark
50+
50+
 
Příspěvky: 82
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 13:18:00

Re: ČT1 HD - satelit

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 29. 10. 2009 10:32:33

Ja jsem chvili uvazoval, ze si do loznice koupim TV, ale po tom, co jsem si obesel nekolik prodejen a videl u vsech TV same naprosto mizerne obrazy, tak jsem usoudil, ze asi bude rozumejsi mit projektor i v loznici...
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: ČT1 HD - satelit

Příspěvekod Stilet v čtvrtek 29. 10. 2009 13:29:37

shark píše:uplne to nesouvisi s CT1, ale musim se podelit o svoji zkusenost s NOVA sport HD. casem planuju prejit na satelit a myslel jsem, ze si poridim i placene HD kanaly.

ale po tom, co jsem videl v datartu nova sport hd, tak si teda vubec nejsem jist jestli se to vyplati.
byla tam rada cca 10 televizi, na kterych bezel zminenej kanal. nejakej zavod motorek nebo co.ale kdyby jste videli ten obraz, tak by jste tomu neverili. bylo to fak dost strasny. pripominalo mi to sd signal na hd televizi.

fakt jsem nekolikrat koukal znovu na logo jestli je to opravdu HD. i samotne logo nebylo nic moc. televize mely nejmin 40" a vice, a vsechny byly minimalne hd ready, lcd minimalne 3 znacek.

nevim, ze by nejaka chyba pri ladeni ? to se mi uplne nezda, obraz byl jinak bez sumu atd...mozna to byla nahoda a zrovna tohle pousteli v nizkem rozliseni, ale to co jsem videl me teda opravdu odradilo od uvah na HD kanaly. ale jak ty pises, CT1 bylo v pohode. takze mozna jsem mel jenom smulu... :shock:

Měl jsi opravdu smůlu,protože nedělní live folbalové přenosy "Premier League" jsou parádní - předpokládám,že z Anglie to Nova sport HD táhá v rozlišení,tak jak oni sledují na svých HD kanálech - to ostatní můžou z SD upsalingovat. (nař.motorky o kterých píšeš)
Uživatelský avatar
Stilet
200+
200+
 
Příspěvky: 258
Registrován: neděle 7. 12. 2008 16:31:49
Bydliště: Praha-Východ

Re: ČT1 HD - satelit

Příspěvekod alibababa v čtvrtek 29. 10. 2009 15:15:15

ano, muzu potvrdit, premier league je uzasna, pak taky F1, i NHL je na dobry urovni...
alibababa
100+
100+
 
Příspěvky: 135
Registrován: úterý 2. 9. 2008 9:43:29


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron