HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Zlatý střed v Modré?

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod Lichtenberg v středa 6. 2. 2008 19:38:50

Možná se to tu již řešilo, akčoliv jsem podobné téma nenašel, ale chci si do svého nového bytu koupit Blu-Ray přehrávač a vyhodil konečně ten dosluhující na DVD. Nejsem zase takovej fanda, abych investoval desítky tisíc a proto se ptám, který přehrávač by si měl koupit fanda filmů, který by rád okusil Blu-Ray. Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.
Lichtenberg
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: středa 6. 2. 2008 18:53:41

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod d.f.h v středa 6. 2. 2008 19:44:59

Lichtenberg píše:Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.

Podporu českých titulků u čeho, u Blu-ray? Samozřejmě, to nezáleží na přehrávači.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod oko v středa 6. 2. 2008 23:00:05

Lichtenberg píše:Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.


no jestli jsis to trochu nepomíchal. PS3 má vlastnosti BR přehrávače, ale pokud jde o titulky u přehrávání DivX souborů, tak to zatím neumí (neumí žádné titulky). Zrovna přemýšlím jak nejjednodušeji přidat k filmu do obrazu titulky.
oko
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 21:59:02

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod Návštěvník v čtvrtek 7. 2. 2008 0:03:57

oko píše:
Lichtenberg píše:Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.


no jestli jsis to trochu nepomíchal. PS3 má vlastnosti BR přehrávače, ale pokud jde o titulky u přehrávání DivX souborů, tak to zatím neumí (neumí žádné titulky). Zrovna přemýšlím jak nejjednodušeji přidat k filmu do obrazu titulky.
O to mi právě šlo. Ale import titulků do filmu by měl být snadný, měl jsem na to kdysi v počítači nějakej prográmek.
Návštěvník
 

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod HDlover v čtvrtek 7. 2. 2008 0:57:45

Návštěvník píše:
oko píše:
Lichtenberg píše:Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.


no jestli jsis to trochu nepomíchal. PS3 má vlastnosti BR přehrávače, ale pokud jde o titulky u přehrávání DivX souborů, tak to zatím neumí (neumí žádné titulky). Zrovna přemýšlím jak nejjednodušeji přidat k filmu do obrazu titulky.
O to mi právě šlo. Ale import titulků do filmu by měl být snadný, měl jsem na to kdysi v počítači nějakej prográmek.

Ze by Virtualdub? :)
<Uwe Boll> I wanna shoot World Of Warcraft

<Paul Sams> We will not sell the movie rights, not to you... especially not to you.

<Uwe Boll> I wanna shoot GTA

<Rockstar> ???
Uživatelský avatar
HDlover
100+
100+
 
Příspěvky: 103
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:43:19

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod Lichtenberg v čtvrtek 7. 2. 2008 15:55:00

VirtualDub :)
Lichtenberg
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: středa 6. 2. 2008 18:53:41

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod JIHORDA v pátek 7. 3. 2008 7:19:32

Lichtenberg píše:Možná se to tu již řešilo, akčoliv jsem podobné téma nenašel, ale chci si do svého nového bytu koupit Blu-Ray přehrávač a vyhodil konečně ten dosluhující na DVD. Nejsem zase takovej fanda, abych investoval desítky tisíc a proto se ptám, který přehrávač by si měl koupit fanda filmů, který by rád okusil Blu-Ray. Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.

Ještě nezapomeň, že oproti proklamované tichosti vydává PS3 tak po čtvrt hodince hluk podobný slušný klimatizaci. Ale pokud ho máš dál od sebe, nejlépe nějak "za rohem", podstatně hluk eliminuješ. Nelze ho mít na vyvýšeným místě, to jsi jak na letišti. Jinak na PS3 nedám dopustit, je to bezkonkurenčně nejrychlwjší BR přehrávač. BD načteno za pár vteřin, nikdy nezlobí. A budou pořád upgrady.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod Capo v pátek 7. 3. 2008 9:42:11

JIHORDA píše:
Lichtenberg píše:Možná se to tu již řešilo, akčoliv jsem podobné téma nenašel, ale chci si do svého nového bytu koupit Blu-Ray přehrávač a vyhodil konečně ten dosluhující na DVD. Nejsem zase takovej fanda, abych investoval desítky tisíc a proto se ptám, který přehrávač by si měl koupit fanda filmů, který by rád okusil Blu-Ray. Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.

Ještě nezapomeň, že oproti proklamované tichosti vydává PS3 tak po čtvrt hodince hluk podobný slušný klimatizaci. Ale pokud ho máš dál od sebe, nejlépe nějak "za rohem", podstatně hluk eliminuješ. Nelze ho mít na vyvýšeným místě, to jsi jak na letišti. Jinak na PS3 nedám dopustit, je to bezkonkurenčně nejrychlwjší BR přehrávač. BD načteno za pár vteřin, nikdy nezlobí. A budou pořád upgrady.


Asi vim jakej hluk myslíš, mě se to teda až takhle zhluční tak po několika hodinách hraní v kuse, ale teda stojí to fakt za to :D zas ale lepší takhle hučet, než nehučet a přehřát se, viz Xbox360 :D
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod st39.6 v pátek 7. 3. 2008 10:05:36

ted si vem, ze to takhle huci pri tricetiprocentni zatezi. az budou ty 4D hry, tak to utrhne podlahu :D
u me v obyvaku to slyset neni skoro vubec, uvidim az se prestehuje do pokoje
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod JIHORDA v pátek 7. 3. 2008 15:25:30

Capo píše:
JIHORDA píše:
Lichtenberg píše:Možná se to tu již řešilo, akčoliv jsem podobné téma nenašel, ale chci si do svého nového bytu koupit Blu-Ray přehrávač a vyhodil konečně ten dosluhující na DVD. Nejsem zase takovej fanda, abych investoval desítky tisíc a proto se ptám, který přehrávač by si měl koupit fanda filmů, který by rád okusil Blu-Ray. Vyplatí se ten levný (Samsung BD P1400) nebo raději dát o něco více do Play-Stationu 3? Nabízí ta konzole podporu českých titulků? Díky.

Ještě nezapomeň, že oproti proklamované tichosti vydává PS3 tak po čtvrt hodince hluk podobný slušný klimatizaci. Ale pokud ho máš dál od sebe, nejlépe nějak "za rohem", podstatně hluk eliminuješ. Nelze ho mít na vyvýšeným místě, to jsi jak na letišti. Jinak na PS3 nedám dopustit, je to bezkonkurenčně nejrychlwjší BR přehrávač. BD načteno za pár vteřin, nikdy nezlobí. A budou pořád upgrady.


Asi vim jakej hluk myslíš, mě se to teda až takhle zhluční tak po několika hodinách hraní v kuse, ale teda stojí to fakt za to :D zas ale lepší takhle hučet, než nehučet a přehřát se, viz Xbox360 :D

Nevím jak je to z hrama, to mě nějak nechce chytit, ale při přehrávání BD se už :lol: PS3 vzteká po slabý čtvrthodince.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod d.f.h v pátek 7. 3. 2008 15:28:54

JIHORDA píše:Nevím jak je to z hrama, to mě nějak nechce chytit, ale při přehrávání BD se už :lol: PS3 vzteká po slabý čtvrthodince.

Potvrzuji. A to mám 40 GB verzi, která by měla méně topit a tímpádem i méně chladit... :x
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlatý střed v Modré?

Příspěvekod st39.6 v pátek 7. 3. 2008 17:48:54

mozna min topi prave proto, ze vic chladi :D
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron