HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

dvdobchod.cz

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

dvdobchod.cz

Příspěvekod Pennywise v úterý 14. 12. 2010 11:41:42

Zdravím všechny,
je to už tři dny zpět, co jsem si na stránkách dvdobchod.cz objednal zboží v hodnotě přes 2000kč, celkem 4 tituly na blu-ray z nichž dva měli dostupnost do 3-15 dnů.
Tak jsem tedy čekal, že jako každý normální obchod, Vám na druhý den napíše, jaká je situace se zbožím, a hlavně s těmi dvěma filmy, které nejsou skladem.

Druhý den: Žádné zprávy o mojí objednávce jsem se nedočkal! Tak jsem se rozhodl jim napsat, navíc jsem teda ještě k emailu připsal, že bych měl zájem o další filmy, ale ať mi tentokrát napíši, zda by mi je byli schopni včas dodat, jelikož, opět jeden z filmů nebyl skladem (dodání 3-15dnů).

Do večera jsem se opět žádné odpovědi nedočkal, a tak jsem napsal zprávu znovu, tentokrát přímo přes jejich stránky. No a co myslíte? Dnes se koukám opět žádná odezva to už je třetí den.

Dost silně uvažuji, že jim napíšu znovu a tentokráte ať mi mou objednávku stornují, poněvadž jak jistě sami uznáte moc času do vánoc nezbývá a já bych nerad čekal na to jak mi pánové/dámy z dvdobchod.cz odepíši kolem 20.12. že mi odešlou jen část zboží apod. Bohužel proti tomu jsou skvěle pojištění (poplatek za storno 300kč).

Tak se chci Vás zeptat, máte s tímto shopem nějaké zkušenosti popř. se stornováním objednávky?
Pennywise
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: pátek 5. 11. 2010 14:55:52

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod martinhamr v úterý 14. 12. 2010 12:50:49

Z DVD obchodem mám ohledně komunikace taky špatné zkušenosti.Nikdo neodepisuje,nereaguje. A to jsem jim tam nechal již nějakých detítek tisíc. :x Když jsem chtěl nějakou symbolickou slevu,nebo dáreček jako slušný zákazník ,NIC !!!!! Doporučuji se ohlednout po jiném eshopu!
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod Pennywise v úterý 14. 12. 2010 13:00:35

martinhamr píše:Z DVD obchodem mám ohledně komunikace taky špatné zkušenosti.Nikdo neodepisuje,nereaguje. A to jsem jim tam nechal již nějakých detítek tisíc. :x Když jsem chtěl nějakou symbolickou slevu,nebo dáreček jako slušný zákazník ,NIC !!!!! Doporučuji se ohlednout po jiném eshopu!


díky za reakci, tak vidím, že nejsem sám. Já chápu, že je období, kdy toho můžou mít moc, ale vždycky existuje nějaká míra, která by se neměla překročit, takže si myslím že do 3 dnů na email v pohodě odpovědět můžou. Jde vidět, že komunikace se zákazníkem jim neříká vůbec nic, smutné...Tohle by se v zahraničí nestalo.
Pennywise
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: pátek 5. 11. 2010 14:55:52

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod d.f.h v úterý 14. 12. 2010 13:53:07

Mno, po pravdě řečeno týden před Vánocemi se se mnou nebaví žádný e-shop, Alzu nevyjímaje. Snad jen Amazon, ale to je trochu jiná liga. Zajděte se občas podívat třeba na poštu nebo do depa PPL a dojde vám, že to fakt není žádná sranda :? Nechci nikoho omlouvat, ale DVDobchod.cz jsme si jako partnera HDmag.cz nevybrali jen tak náhodou...
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod modista v úterý 14. 12. 2010 15:57:15

Nekomunikace přes mail se zákazníkem, je prostě neomluvitelná v jakémkoliv čase - už na ně také kašlu, nelíbí se mi u nich víc věcí.. plní katalog věcmi které vůbec nemají potvrzené, zkrátka střílejí od boku a ještě lákají na předobjednávku.
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod Pennywise v úterý 14. 12. 2010 16:30:53

Tak po třech dnech, se konečně změnil stav objednávky - na připravováno k expedici. Můžu to chápat, tak, že už všechny mnou objednané filmy mají "u sebe" a chystají se mi je odeslat?
Jinak pro příště si taky rozmyslím, jestli od nich něco budu chtít. Já chápu, že je toho teďka zkrátka moc, ale taky dělám v obchodě a na emaily a nespočet dotazů zkrátka odpovídat MUSÍME!!!
Pennywise
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: pátek 5. 11. 2010 14:55:52

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod martinhamr v úterý 14. 12. 2010 17:35:13

d.f.h píše:Mno, po pravdě řečeno týden před Vánocemi se se mnou nebaví žádný e-shop, Alzu nevyjímaje. Snad jen Amazon, ale to je trochu jiná liga. Zajděte se občas podívat třeba na poštu nebo do depa PPL a dojde vám, že to fakt není žádná sranda :? Nechci nikoho omlouvat, ale DVDobchod.cz jsme si jako partnera HDmag.cz nevybrali jen tak náhodou...


Dane,chápu že chlebodárce nebudeš hanět. Ale nekomunikace s tímto eshopem,proběhla dávno před vánoci.
A sám mám eshop a komunikuji co mi síly stačí. Takže neexistuje pro toto výmluva.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: dvdobchod.cz

Příspěvekod d.f.h v úterý 14. 12. 2010 17:49:53

martinhamr píše:
d.f.h píše:Mno, po pravdě řečeno týden před Vánocemi se se mnou nebaví žádný e-shop, Alzu nevyjímaje. Snad jen Amazon, ale to je trochu jiná liga. Zajděte se občas podívat třeba na poštu nebo do depa PPL a dojde vám, že to fakt není žádná sranda :? Nechci nikoho omlouvat, ale DVDobchod.cz jsme si jako partnera HDmag.cz nevybrali jen tak náhodou...


Dane,chápu že chlebodárce nebudeš hanět. Ale nekomunikace s tímto eshopem,proběhla dávno před vánoci.
A sám mám eshop a komunikuji co mi síly stačí. Takže neexistuje pro toto výmluva.

Tak on to můj "chlebodárce" už skoro rok není, neboť jak jistě všichni víte, od 1. ledna 2010 už HDmag.cz není mým osobním projektem ;) Jen jsem si prostě na dvdobchod.cz nemohl nikdy stěžovat - a to i když jsem na něm nakupoval ještě docela nezávisle.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha


Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron