HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 5. týden 2008

Upoutávky na nové články magazínu HDmag.cz, jehož je toto fórum nedílnou součástí.
Pravidla fóra
Upoutávky na články z magazínu HDmag.cz jsou zde z pochopitelného důvodu - aby se o nich dozvědělo co nejvíce návštěvníků tohoto fóra. Pokud máte nějaký jiný zajímavý článek, šup s ním do Zajímavých článků a odkazů.

Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 5. týden 2008

Příspěvekod d.f.h v úterý 29. 1. 2008 15:10:11

Pravidelný úterní přehled Blu-ray a HD DVD titulů, vycházejících v zahraničí. Tentokrát si můžeme vybrat z několika koncertních záznamů, první sezóny zajímavého seriálu a najde se i nějaký ten více či méně kvalitní film. A jako třešnička na dortu Život Briana!

http://hdmag.cz/clanek/blu-ray-a-hd-dvd ... tyden-2008
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 5. týden 2008

Příspěvekod Capo v úterý 29. 1. 2008 16:15:50

Jooo tak život Briana to jistí, to je masakr :))...ale docela mě zklamalo Meaning of Life, jež jsem viděl nedávno, oproti Brianovi dost slabý....
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 5. týden 2008

Příspěvekod d.f.h v úterý 29. 1. 2008 16:44:28

Capo píše:Jooo tak život Briana to jistí, to je masakr :))...ale docela mě zklamalo Meaning of Life, jež jsem viděl nedávno, oproti Brianovi dost slabý....

Já mám tedy Smysl života asi nejraději. Nevím, prostě mám od Pythonů raději poskládané kratší scénky, než čistokrevné celovečerní filmy.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Blu-ray a HD DVD filmy ve světě - 5. týden 2008

Příspěvekod Capo v úterý 29. 1. 2008 17:33:06

d.f.h píše:
Capo píše:Jooo tak život Briana to jistí, to je masakr :))...ale docela mě zklamalo Meaning of Life, jež jsem viděl nedávno, oproti Brianovi dost slabý....

Já mám tedy Smysl života asi nejraději. Nevím, prostě mám od Pythonů raději poskládané kratší scénky, než čistokrevné celovečerní filmy.


Life of Brian mě ani tak nelákal námětem/příběhem, jako tim vysokým hodnocením, tak jsem se jednou odhodlal a čim víc se blížil konec filmu, tim větší jsem měl křeče smíchu, to byla nehoráznost, jak já se tehdy chlámal :)) takže to prostě musim mít a pak si to pustim ještě jednou.....u Meaning of Life jsem se sice pousmíval, ale křeče se nekonaly, ale každýmu se líbí něco jinýho no :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno


Zpět na HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron