HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Minority Report (recenze Blu-ray)

Upoutávky na nové články magazínu HDmag.cz, jehož je toto fórum nedílnou součástí.
Pravidla fóra
Upoutávky na články z magazínu HDmag.cz jsou zde z pochopitelného důvodu - aby se o nich dozvědělo co nejvíce návštěvníků tohoto fóra. Pokud máte nějaký jiný zajímavý článek, šup s ním do Zajímavých článků a odkazů.

Minority Report (recenze Blu-ray)

Příspěvekod d.f.h v středa 9. 6. 2010 17:21:23

Lucas postupně senilní, Coppola točí jeden těžkotonážní „art“ za druhým, Scorsese nahání pozlacené sošky a vlastně jen Steven Spielberg točí stále vyloženě pro radost. Pravda, někdy je té radosti více na režisérově straně, ovšem když vše zapadne na své místo, otiskne se na filmový pás (a pak na Blu-ray) novodobá klasika.

http://hdmag.cz/clanek/minority-report-recenze-blu-ray
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Minority Report (recenze Blu-ray)

Příspěvekod wasill v čtvrtek 10. 6. 2010 13:45:40

Minority Report jsem viděl několikrát a vizuální stránka se mi vždy moc líbila. Už jsem to jednou u podobného tématu psal, ale doporučuji si přečíst původní povídku od P.K.Dicka. Ta je trochu o něčem jiném a je podle mě škoda, že se Spielberg pouze inspiroval.

Ohledně konce Války světů - scénárista David Koepp se na toto téma vyjádřil v tom, smyslu, že v chtěli zůstat věrni knižní předloze od H.G. Wellese. Ta je ale ve skutečnosti taky trochu o něčem jiném :-)
TV Panasonic P42S10E, SONY Playstation 3, Reciever SONY STR K740P.

http://WWW.GAMEROCK.CZ - Stránka pro PS 3 hráče!
Uživatelský avatar
wasill
400+
400+
 
Příspěvky: 453
Registrován: pondělí 21. 7. 2008 21:43:45
Bydliště: Klecany

Re: Minority Report (recenze Blu-ray)

Příspěvekod Nick007 v čtvrtek 10. 6. 2010 14:38:55

Na George mi pls nešahej!!! :D
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron