HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Sony PlayStation 3 umí střihat video

Upoutávky na nové články magazínu HDmag.cz, jehož je toto fórum nedílnou součástí.
Pravidla fóra
Upoutávky na články z magazínu HDmag.cz jsou zde z pochopitelného důvodu - aby se o nich dozvědělo co nejvíce návštěvníků tohoto fóra. Pokud máte nějaký jiný zajímavý článek, šup s ním do Zajímavých článků a odkazů.

Sony PlayStation 3 umí střihat video

Příspěvekod d.f.h v pátek 9. 7. 2010 10:30:20

…tedy tak trochu, ve skutečnosti to není zas tak žhavé. „PéEsTrojka“ se sice s příchodem nového firmwaru střihat naučila, ale bohužel je dost vybíravá a ochotu pustit se do střihových změn videí má jen v málo případech. My jsme tuhle vychytávku narychlo vyzkoušeli a tak můžeme už teď říct: Buďte v klidu, žádná sláva se nekoná.

http://hdmag.cz/clanek/sony-playstation ... ihat-video
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Sony PlayStation 3 umí střihat video

Příspěvekod wasill v pátek 9. 7. 2010 11:14:45

Já jsem zkoušel několik záznamů z PlayTV a taky to nešlo – i se staršími soubory než firmware 3.40. Je to škoda. Reklamy my ani tolik nevadí, dají se snadno přeskákat díky náhledům vyvolaným čtverečkem, ale mám v PlayTV několik souborů větších než 4 GB (v podstatě cokoliv do má víc jak hodinu) a ty kvůli omezení FAT 32 u externích zařízení z PS 3 nedostanu. Podle mě je to tam hlavně kvůli kamerce PlayStation Eye a vlastním videím, zkusím si s tím pohrát a dám vědět.
TV Panasonic P42S10E, SONY Playstation 3, Reciever SONY STR K740P.

http://WWW.GAMEROCK.CZ - Stránka pro PS 3 hráče!
Uživatelský avatar
wasill
400+
400+
 
Příspěvky: 453
Registrován: pondělí 21. 7. 2008 21:43:45
Bydliště: Klecany


Zpět na HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron