HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Připojení PSP

Pokud dotaz nepatří ke konkrétní zobrazovací technologii, pak patří sem. Zde je také místo pro různá srovnání a polemiky mezi LCD, PDP a tak dále.

Připojení PSP

Příspěvekod 90robb v úterý 16. 12. 2008 18:47:57

Ahoj...
ani nevím jestli sem tahle otázka patří, ale k věci. Koupil jsem si komponentní kabel na připojení PSP k televizi. Má pět konektorů, ale moje televize má jen tři. Tím pádem když připojím tři kabely do TV, dva ještě zbývají a obraz je černobílý. Chtěl bych se tak zeptat jestli je možný připojit PSP tímhle komponentním kabelem místo k TV (která ma jen 3 výstupy) do mého DVD (které má pět vstupů, přímo pro komponentní kabel), a prostřednictvím DVD mít PSP připojeno k televizi.. Doufám, že sem to napsal trochu pochopitelně.. díky za odpověd :D
90robb
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: úterý 16. 12. 2008 18:38:02

Re: Připojení PSP

Příspěvekod Hawkeye v středa 17. 12. 2008 8:46:57

Zkoušel jsi ten komponentní kabel k TV připojit tak, že zelenou koncovku zapojíš do žluté zdířky, modrou do bílé a červenou do červené?
Mám takhle komponentním kabelem připojený sat. přijímač k Tv a funguje to, ale samozřejmě nevím, zda to bude fungovat u PSP. Mohl bys sem pak napsat, jak jsi to vyřešil? Uvažuju totiž o koupi PSP 3000 :-)
Hawkeye
100+
100+
 
Příspěvky: 142
Registrován: sobota 15. 3. 2008 0:40:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Připojení PSP

Příspěvekod 90robb v středa 17. 12. 2008 23:52:49

Díky za nápad.. zkoušel jsem to jak jsi řikal, ale bohužel je obraz furt černobílej :? ... Tak nevím.. Na netu jsem ale viděl nějakou redukci nebo co, která ti jakoby spojí ty tři video kabely do jednoho (jakoby do toho žlutýho)... a pak už by to mělo valit. Mimochodem jsem zjistil až tedka, že komponentní kabel je jenom pro HD televize, takže kdybych nebyl idiot a nejdřív si zjistil k čemu to je, než to koupím, tak bych neměl tenhle problém.

P.S. PSP mám dva týdny a je to v poho... už nemá tak velkou hmotnost jak jeho předchůdci a display je taky lepší... Teď už jenom čekám až hackeři prolomí ochranu, abych tam mohl mít víc her :)
90robb
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: úterý 16. 12. 2008 18:38:02

Re: Připojení PSP

Příspěvekod Hawkeye v čtvrtek 18. 12. 2008 8:04:45

Aha, tak to je dobré vědět, že u PSP to nefunguje, v prodeji by ale myslím měl být i kompozitní kabel.

Uvažuju o PSPčku hlavně jako o přehrávači filmů mp čtyřek a DVD, ale trochu váhám kvůli tomu displeji, kde se prý v rychlejších scénách objevují čáry. Jeden říká, že je to hrůza, druhý zase, že pokud potom člověk vyloženě nepátrá, tak si toho téměř ani nevšimne.

Jak je to na tvém přístroji?
Hawkeye
100+
100+
 
Příspěvky: 142
Registrován: sobota 15. 3. 2008 0:40:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Připojení PSP

Příspěvekod 90robb v pátek 19. 12. 2008 2:11:32

Jj, ten kompozitní jsem si měl koupit.

No s displayem je to tak, že sice nějaký čárky jsou.. ale já osobně to poznal akorat když sem hrál FIFU. Způsobuje to prý přechod ze tmy do světla při rychlejch pohybech.. takže si toho všimneš akorát když třeba v té FiFĚ přeběhneš s fotbalistou ze stínu do světla. Ale myslím si, že kdyby mně o tom nikdo neřekl, nejspíš si toho nevšimnu. Když koukám na Přátelé nebo nějaký seriály, tak se tam nic podobnýho neobjevuje. Jednou z mála věcí co mi na PSP vadí je ale hlasitost... Ikdyž mám mp3 puštěnou na max, zdá se mně, že hraje celkem potichu. Možná to je ale sluchátkama...
90robb
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: úterý 16. 12. 2008 18:38:02


Zpět na Obecné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron