HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

doprava z eshopu

Pokud dotaz nepatří ke konkrétní zobrazovací technologii, pak patří sem. Zde je také místo pro různá srovnání a polemiky mezi LCD, PDP a tak dále.

doprava z eshopu

Příspěvekod fwefw v středa 25. 2. 2009 2:53:48

Zdravim,
chci si objednat televizi a jelikož je poměrně nevýhodná možnost osobního odběru, tak musím využít služeb profesionálního přepravce. Z eshopů, kde ji ještě mají to většinou zajišťuje Top Trans. Z výňatku o službách této firmy na webu - PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak poškozená. V žádném případě nepodepisovat řidiči přepravní list před důkladnou kontrolou zboží, a to i pod obalem!. Před samotnou kontrolou zboží pod obalem je zákazník povinen napsat řidiči do přepravního listu reálný stav obalu, a to i v případě, že je nepoškozen. V případě poškození spotřebiče je nutné s řidičem sepsat škodní protokol a pro další reklamační řízení je nutné dochovat i obal, tedy OBAL NEVYHAZUJTE. Pro urychlení dalšího postupu doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou linku 841 800 800. Na reklamace mechanického poškození výrobku po podpisu přepravního listu bez výhrad nebude brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce.

To si tam mám na ulici rozbalit a zkontrolovat televizi, zdali není nějak poškozená ? :roll: Protože, kdybych to následně zjistil doma, tak mi to logicky neuznají, alespoň podle výše zmíněné informace. Pokud tomu ale tak bude, mohu ji do 14 dní vrátit, ale to by mi asi mechanické poškození neuznali, co ? :shock:
fwefw
0+
0+
 
Příspěvky: 12
Registrován: neděle 21. 12. 2008 18:33:14

Re: doprava z eshopu

Příspěvekod Hawkeye v středa 25. 2. 2009 12:45:13

Co se týče nakupování Tv přes e-obchod, tak přidám svou osobní zkušenost. Začátkem prosince jsem jako dárek pro někoho z rodiny koupil na jednom nejmenovém internetovém obchodě (prý tom největším) LCD telku Samsung, HD ready, 82 cm, cena kolem 12 tis.. Doma jsem zjistil, že v každém režimu (analog, video, DVB-T) je v dolní části obrazovky hnusný zelený pruh.

Obratem jsem jim to poštou odeslal, že chci vrátit peníze, víc jak měsíc je bombardoval emaily, kdy se reklamace vyřídí, pořád odpovídali, že neví, pak najednou poslali Tv zpět, prý je opravená, trval jsem na vrácení peněz, vymlouvali se na vše možné, až teprve před pár týdny poslali dobropis, podepsaný jsem ji ho vrátil zpět a dnes, tedy po dvou měsících od zakoupení, přišli peníze na účet.

Z nakupování TV či jiné drahé elektroniky přes net jsem vyléčený :-)
Hawkeye
100+
100+
 
Příspěvky: 142
Registrován: sobota 15. 3. 2008 0:40:18
Bydliště: České Budějovice

Re: doprava z eshopu

Příspěvekod Nick007 v středa 25. 2. 2009 13:03:41

Občas člověk narazí na seriózní jednání, to je fakt. Mě se osvědčilo v tom případě zajet si tam osobně a nenechat se odbýt.

Já jsem kupoval plazmu Panasonic TH-42PZ80E loni v létě a poslali mi TH-42PX80E, ještě štěstí, že jsem to přebíral já, mamka by si toho ani náhodou nevšimla... Hezky se projela zase zpátky. Nechá se to celkem pochopit, krabice se liší jen jedním písmenem, ale cena byla o 10.000,- jinde.

Tuhle kontrolu zboží pod obalem vidím prvně, to je docela podraz na zákazníka. Co jsem zatím měl zkušenost, tak se měl zkontrolovat obal a do 2 (3) dnů od přijetí případně ohlásit poškozené zboží.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: doprava z eshopu

Příspěvekod Nick007 v středa 25. 2. 2009 15:06:03

Juta: Takhle to dělá třeba Mall.cz, mít na výběr, tak to budu taky preferovat, obzvlášť když to je zanedbatelný k ceně zboží.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: doprava z eshopu

Příspěvekod fwefw v středa 25. 2. 2009 17:14:28

Nick007 píše:Juta: Takhle to dělá třeba Mall.cz, mít na výběr, tak to budu taky preferovat, obzvlášť když to je zanedbatelný k ceně zboží.


O něm jsem uvažoval, ale tohle mě odradilo http://obchody.heureka.cz/mall-cz/recenze/. Jinak objednávám PANASONIC TH-50PZ80EA, tak snad bude SD v pohodě :)
fwefw
0+
0+
 
Příspěvky: 12
Registrován: neděle 21. 12. 2008 18:33:14

Re: doprava z eshopu

Příspěvekod ruuud21 v pátek 27. 2. 2009 22:04:54

ono s tým mall.cz je to ťažké. Ja som u nich tiež parkrát nakupoval a bolo to tak 50:50 čo sa týka mojej spokojnosti a nespokojnosti. Nemôžem povedať, že už nikdy viac, ale ani nebudem robiť samé dobré referencie :)
http://www.FLUKY.eu - změna každý den.
Ty ještě nejsi fluky?
ruuud21
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: pátek 27. 2. 2009 21:53:11


Zpět na Obecné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron