Stránka 1 z 1

ISF/THX kalibrace PDP/LCD/projektoru

PříspěvekNapsal: středa 28. 4. 2010 22:55:41
od tombik
Tak jsem tu přibyl nový a hned mám dotázek. Nevíte někdo kde sehnat v ČR někoho schopného seřídit zobrazovač a řetězec vůbec podle ISF nebo THX norem?

Osobně používám režim optimum a myslím že tím lehce plýtvám potenciálem svého zobrazovače. I když je to obraz celkem příjemný a blbiny jako přizpůsobení jasu okolnímu osvětlení a tak jsou pro sledování běžné TV velice praktické.

Takže, uvažoval tu už někdo o tom pozvat si nějakého profesionála a ví vůbec někdo o někom takovém v ČR?

Re: ISF/THX kalibrace PDP/LCD/projektoru

PříspěvekNapsal: sobota 8. 5. 2010 15:37:50
od johnym
mAJSTROV CO SA VEDIA NAPICHNUT NA SERVICE MENU ZOBRAZOVACA A NIECO PRENASTAVIT JE URCITE DOST, ALE CI MA NIEKTO NA sk/cz AJ isf CERTIFIKACIU TO NEVIEM, POCHYBUJEM.

Re: ISF/THX kalibrace PDP/LCD/projektoru

PříspěvekNapsal: pátek 18. 6. 2010 20:34:22
od tombik
mno, tak napojit se a neco prenastavit je hezke. Ale aby to bylo co k cemu :-(

Skoda na sluzby tohoto druhu si asi jeste nejaky cas pockame

Re: ISF/THX kalibrace PDP/LCD/projektoru

PříspěvekNapsal: pátek 25. 6. 2010 1:28:34
od radimfog
nemyslím, že by ISF kalibrace měla být takový problém? Prodejci projektorů by snad měli mít někoho s certifikací, tak třeba se zeptat tam? Osobně nemám zkušenost (protože DLP, BenQ W1000), ale rád bych věděl, jak dopadls.

Re: ISF/THX kalibrace PDP/LCD/projektoru

PříspěvekNapsal: pátek 25. 6. 2010 10:45:23
od tombik
No vzhledem k tomu ze mi jde o Pioneer Kuro PDP 5090. Tak asi nijak nedopadnu, nebot Basys sice mel prislibeny od pioneeru skoleni pro ISP kalibraci. Ale nakonec prestaly ty plasmy delat driv nez k tomu doslo, takze nikoho nemaji. Jakous takous kalibraci delal muj prodejce ale pouze v menu kam muzu sam, takze to je sice fain, ale mohl bych si to udelat i sam. Heh