HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PlayStation 4 bez blu-ray? Ale kdeže…

Upoutávky na nové články webu HDTVblog.cz, jehož obsah s tímto diskusním fórem přímo koresponduje.

Moderátor: honza

Pravidla fóra
Upoutávky na články webu HDTVblog.cz jsou zde z pochopitelného důvodu - aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí a samozřejmě i vyhledávačů. Pokud máte nějaký jiný zajímavý článek, šup s ním do Zajímavých článků a odkazů.

PlayStation 4 bez blu-ray? Ale kdeže…

Příspěvekod honza v středa 17. 9. 2008 11:51:43

V magazínu CNET vyšel zajímavý sloupek Dona Reisingera na téma “proč PlayStation 4 nebude mít blu-ray”. Zamýšlí se v něm nad budoucností formátu a obsahuje svůj názor na to, že následovník PlayStation 3 (což je velmi pravděpodobně PlayStation 4:) jej mít nebude. “Pro mě je blu-ray něco jako ve své době LaserDisc. Není ani zdaleka tak užitečné jako DVD, které se snaží nahradit, a budoucnost přichází tak rychle, že možná nebude mít čas se v průmyslu uchytit předtím, než se HD downloady stanou běžné,” píše Reisinger.

http://www.hdtvblog.cz/novinky/playstation-4-bez-blu-ray-ale-kdeze
honza
200+
200+
 
Příspěvky: 298
Registrován: středa 19. 12. 2007 18:08:10
Bydliště: Brno

Re: PlayStation 4 bez blu-ray? Ale kdeže…

Příspěvekod Nick007 v středa 17. 9. 2008 13:43:00

Otázka je, čím by BR chtěli vlastně nahradit? Větší kapacity už jsou celkem k ničemu. A přechod k netočícím se médiím, si myslím, chvíli ještě potrvá. Placka je placka :)
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: PlayStation 4 bez blu-ray? Ale kdeže…

Příspěvekod Fox v středa 17. 9. 2008 15:34:49

Nick007 píše:Otázka je, čím by BR chtěli vlastně nahradit? Větší kapacity už jsou celkem k ničemu. A přechod k netočícím se médiím, si myslím, chvíli ještě potrvá. Placka je placka :)


Jj, já si třeba nedokážu představit, že bych si už potom nikdy nekupoval hry nebo filmy jak do teď na placce v klasických krabičkách :( Má to přece svoje kouzlo a né jen nějakej soubor na HDD :evil: :)
Moje Blu-ray kolekce a výbava:viz odkaz
Uživatelský avatar
Fox
100+
100+
 
Příspěvky: 178
Registrován: sobota 16. 2. 2008 13:45:24
Bydliště: Přerov

Re: PlayStation 4 bez blu-ray? Ale kdeže…

Příspěvekod martinhamr v středa 17. 9. 2008 16:19:36

Řečem že se to má zanedlouho zase přehoupnout dál moc nevěřím.Na to aby to bylo podobné laserdiku,tak se tomu věnuje a vyrábí již několikátou generaci Blu Ray přehrávače nějak příliš mnoho renomovaných firem. Don Reisinger se dělám zajímavým vizionářem,ale Sony si ohlídá své zisky,o tom jsem přesvědčen.Minimálně 5 let to vydrží.To zase prorokuju já. ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5


Zpět na HDTVblog.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron