HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

uživatelská recenze - Lovecká sezona - 2006

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

uživatelská recenze - Lovecká sezona - 2006

Příspěvekod derek v neděle 12. 4. 2009 10:10:26

Přišli se za mnou podívat kamarádi a co že to prý to Bluray , o kterém tak básním, vlastně je. Po malé přednášce o rozlišení a kapacitě, o formátech obrazu a zvuku jsem usoudil, že lepší než suchý řeči bude vidět rozdíl. A tak jsem sáhl po disku, který jakékoli pochybnosti o HD dokáže rozdrtit... Závěsy nás oddělili od světa, projektor vykouzlil obraz a po jednoduchém menu se spustil...

FILM

Do života Booga, domácího mazlíčka medvěda grizzlyho, vtrhne jako tsunami jednorohý upovídaný jelen Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži majitelky a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. A tak skončí medvěd a jelen uprostřed přírody s plánem, dostat se se zdravou kůží zpátky do garáže.

OBRAZ

Kamera sjíždí mezi stromy a zabírá domeček. Náhle zaostří a domek se vyloupne do neskutečných barev a ostrosti. Medvědí srst vlaje ve větru a vy můžete spočítat, kolik chlupů má grizzly. Animace má svůj styl a přestože mě osobně se moc nelíbí, vypadá na plátně dokonale. Co taky chcete zkazit převodem digidat, že ? Prostě tady je ten obraz briliantovej. Je to nááádherná pastva pro oči a tak prominete hloupoučký děj, kterej je stejně pro děti a ne pro vás. Pro vás je tady obraz...tedy Obraz ! Animáky mají tu obrovskou výhodu oproti jiným filmům, že v nich triky netahají za oči ( jako např v spidermanovi, kde jedou umělá auta bez řidičů a nad nima se houpe spidey .. jj, plátno je mrcha, je moc velký a tak je vidět všechno, na tv by jste neměli šanci ) a tak vás ten obraz prostě uchvátí bez jakýchkoliv rušivých elementů.

ještě jsem si vzpoměl...na tomhle disku se dá krásně zjistit, jak si vaše zobrazovadlo umí poradit s 1080/24p. Když vrtulník s Boogim míří přes hory do divočiny, nesmí nic poskočit. Pokud se tady začne obraz trhat, máte nejspíš TV se špatným pulldownem. Takže tenhle disk rozhodně beru jako refereční ve všech směrech a to je rozhodně plus.

V hodnocení http://www.avsforum.com/avs-vb/showthre ... 16#anchor0 má absolutní špičku a patří do kategorie 0 - referenční

ZVUK

Je to dětský film a tak nás bude zajímat dabing. Ten můžu pochválit. příjemně si s ním tvůrci vyhráli a pár hlášek vás rozhodně potěší. Kromě češtiny disk obsahuje i Ang a CZ titulky

BONUSY

Jsou neotitulkované, což je docela škoda, navíc kvalita některých mě přišla točená mobilem...každopádně koukněte na ně, protože je tam další dobrodružství Boogiho a Elliota.

Co říct závěrem ? Animáče rozhodně na BD patří. A co víc, okupují ty nejlepší místa v žebříčku kvality, takže pokud jste ještě žádný neviděli, udělejte si pod zástěrkou dětí, přítelkyně, manželky...radost a půjčte si třeba Loveckou sezónu - nebudete litovat.

Osobně se těším ( až, pokud vůbec ) u nás vyjde Wallace a Gromit : prokletí králíkodlaka !! - zatím nejlepší animák, který jsem viděl
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: uživatelská recenze - Lovecká sezona - 2006

Příspěvekod d.f.h v neděle 12. 4. 2009 11:05:07

Pěkná recenze, díky. Králíkodlaka bych si na Blu-ray taky nechal líbit :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: uživatelská recenze - Lovecká sezona - 2006

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:09:17

Taková starší normální pohádka se zvířatama.




CSFD - http://www.csfd.cz/film/197373-lovecka-sezona/
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron