HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

uživatelská recenze - Terminator 4 - 2009

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

uživatelská recenze - Terminator 4 - 2009

Příspěvekod derek v sobota 16. 1. 2010 19:36:18

Bathory skončilo, Kněžna asi úpirkou nebyla, takže by to chtělo trochu krve, přesné střelby a tuny robotů ! a legenda vedle Bathory je Terminator ! Tohle prostě známe všichni ! Překvapivá jednička, Fantastická dvojka, Legrační, nicméně s cool závěrem trojka a teď je tady....

... FILM...

Na tohle jsem se těšil. Říkal jsem si, tohle bude jízda a taky že jo... jak lze zabít legendu snadno a rychle ? Stačí si pustit T4... Po necelých 10 minutách jsem usoudil, že tohle NENÍ terminátor. Nerespektuje T svět, nerespektuje předchozí díl, nerespektuje logiku a smrtící hrozbu... Vážně nechci spoilerovat, ale... "závěrečná výměna srdce na parkovišti" ??? tohle prostě byla sračka. Tomu filmu se stalo to nejhorší, co se může stát, začnete to komentovat.... a herci ? no, já nevím, ale sympatičtí mě nebyli ( snad kromě té pilotky ), strach jsem o ně neměl, nebyl důvod - prostě Vás nezaujmou....a co tam proboha dělala ta pošahaná holčička - to se musela splnit nějaká kvota pro školy ????

...OBRAZ...

jj, je pěkný. Není dech beroucí, ale to není vina přepisu, to je vina filmu... Těšil jsem se na arnolda, ale takhle gumovej ksicht nemá ani ve skutečnosti :mrgreen:

...ZVUK...

výbuch, střelba, mluvení....výbuch střelba, mluvení...jde na tom něco zkazit ? nejde a podle toho to vypadá. Zvuk je v pohodě ( jenže...nemáte strach o hrdiny, páč vás nebaví a tak je to s celým světem, nějak to prostě není ono ) a ani mi nějak zvlášť nevadil dabing, tomuhle filmu by totiž nepomohla ani svěcená...Nicméně, technicky je vše OK a ten zvuk je jak břitva

...BONUSY...

Disk byl z půjčovny, a popravdě jsem ani neměl chuť pítrat po bonusech. Byl jsem rád, že už je to za mnou. Osobně bych tam dal jen jedinej bonus - " jak se stát masochistou snadno a rychle "

...ZÁVĚR...

Ten disk je udělanej dobře a pokud se Vám film líbil, tak proč ne. Ostudu rozhodně neudělá, ale že by to byl trhák, tak to taky ne...je to prostě solidně odvedená technická práce. A film ? Děkuji, nechci podle mě má terminátor 3 díly !!!!!!!!!
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: uživatelská recenze - Terminator 4 - 2009

Příspěvekod th0ca v pondělí 19. 4. 2010 10:18:17

Videt, ze autora recence ctyrka moc neokouzlila =))
Vcera sem ji videl na BD a... startujici titulky s hudbou jsou proste megamasakr. Ten zvuk je tak bezvadne cistej a rve srdce (na dvd to tak neznelo, nevim proc..) no a ... to je cely. Hhh po shlednuti filmu sem si musel pustit trailer nr4. Abych si spravil naladu. Nevim, ale v kine to melo jeste jakztakz koule, ale ted s odstupem casu sem mel u toho filmu pocit, ze vsichni herci silene prehravali, proste kdyz byl na ne detailni zaber, tak sem si rikal, kdy prijde ta chvile, kdy na sebe vyprsknou vsichni smichy co to za sracky musej rikat =)
Ale to mam posledni dobou pocit snad u vsech filmu.
th0ca
50+
50+
 
Příspěvky: 53
Registrován: úterý 30. 3. 2010 22:42:54
Bydliště: Liberec


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků