HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Uživatelská recenze - Avatar - 2009

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

Uživatelská recenze - Avatar - 2009

Příspěvekod derek v úterý 27. 4. 2010 23:38:12

Když pominulo davové šílenství, rozhodl jsem se, že se mrknu na Avatar. Stálo to za to ?

...FILM...

Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle. Spolu s ním poznáváme, že být jiný, neznamená být špatný.
ČSFD 87%

...OBRAZ...

Spousta lidí Vám bude tvrdit, že tohle BD je referenční. Abych pravdu řekl, tak tohle BD je REFERENČNÍ !!!! Je to naprostá bomba ! Takhle vypadají na BD animáky a je to prostě neuvěřitelné...respektive uvěřitelné !!! Takhle má vypadat každý film. Prostě super !!!!!! Zahoďte ostatní disky, avatar je předčí s přehledem.

...ZVUK...

nj, Avatar. James Cameron...má cenu ještě něco psát ? je to bomba. Snad jen škoda hudby, která se vykrádá, ale co se týče kvality, je to...prostě na jedničku s hvězdičkou a obrázkem k tomu.

...BONUSY...

páč kvalitní obraz a zvuk zaberou trochu místa, na bonusy nezbyl bite. Ono by se to sice dalo řešit dalším diskem, ale co by jste si kupovali na vánoce ???

...ZÁVĚR...

Sypu si popel na hlavu. Myslel jsem si, že Avatar je ptákovina...davová hysterie...Mýlil jsem se ! !!! Avatar je boží film, s božejším zvukem a nejbožejším obrazem !!!! Doporučuju !!!!!
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Uživatelská recenze - Avatar - 2009

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:19:09

Avatar mě bavili jenom některé části filmu ale jinač nic moc. Neříkám že to byl úplně odpad ale ani to nepatří mezi 10 nejlepších tedy aspoň pro mě.
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron