HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

uživatelská recenze - Toy story II - 1999

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

uživatelská recenze - Toy story II - 1999

Příspěvekod derek v středa 28. 7. 2010 23:53:00

Prcek měl narozeniny, tak jsem ho vzal do kina na Toy story 3 ( najdete jinde ) a protože se mi animáče líbí, rozhodl jsem se, že si ( mu ) koupím TS 2...

...FILM...

Animáč plný nápadů tentokrát vypravuje o tom, že ikdyž vás čeká skvělá a úžasná budoucnost, přijde chvíle, kdy náhle zjistíte, že už na to nestačíte a že jste k ničemu...a právě v tuto chvíli se ukáže opravdové přátelství. Andy při hře nechtěně poškodí Woodyho a odloží ho k nepotřebným hračkám. Shodou okolností se Woody ocitne na výprodeji, kde se ho zmocní zlý sběratel. Buzz to tak ovšem nenechá a vrhne se na záchranu svého přítele. Spolu s ním zachrání i krásnou kovbojku ( ježiž, já ty zrzky fakt žeru :) ) a koně kulíška ( toho taky :) )

...OBRAZ...

njn, animáč. existuje pro ně něco jiného než dokonalost ? neexistuje a TS2 je toho příkladem. Skvělý a úžasný obraz, na kterém je vše nej ! Snad jen jedna vyjímka, obraz je pouštěn ve 1080p/24 a v jedné scéně opravdu hodně, ale hodně tahá za oči, nicméně, je dokonalý. takhle si představuju bluray :)


...ZVUK...

tentokrát jsem poslouchal v češtině a rozhodně musím pochválit perfektní dabing. úžasná jesie, dokonalej rex...nemám co dodat. snad jen, že zvuk by mohl být trošku prostorovější, ale i tak je to bomba. ale co se mi osobně nejvíc líbilo, byla hudba. je zracována naprosto skvěle a rozhodně se mi vryla do paměti.

...BONUSY...

je jich tady spousta. jak z předchozího dvd, tak i nové. mimochodem ukazují i krátce život na ISS ( byl tam Buzz rakeťák ). v bonusech je i otitulkované povídání tvůrců, což je fajn.

...ZÁVĚR...

líbí se vám animáče ? máte doma maýho špuntíka ? Máte rádi nápadité filmy ? Jděte do toho, toy story vás nezklame !!!!!!!

Takhle má vypadat Bluray
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: uživatelská recenze - Toy story II - 1999

Příspěvekod derek v středa 28. 7. 2010 23:57:00

p.s. víte, co má společného toy story s původními hvězdnými válkami ??? ... obojí jsou klasika
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: uživatelská recenze - Toy story II - 1999

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:11:33

Už ten název mluví sám za sebe Toy story - (příběh hraček )






CSFD - http://www.csfd.cz/film/18185-toy-story ... eh-hracek/
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron