HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Uživatelská recenze - Toy story III - 2010

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

Uživatelská recenze - Toy story III - 2010

Příspěvekod derek v pátek 5. 11. 2010 23:55:03

Protože jsem hrdým majitel druhého dílu, neváhal jsem a v den vydání jsem si skočil pro trojku. Před časem jsem na ní byl v kině ( dost otřesný zážitek, o tom je napsáno jinde ). Otázkou bylo...jaké bude bluray ?

...FILM...

Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. Díky přehmatu se dostají do sluneční školky, která se zdá jako ideální místo k žití...má to ale jednu vadu - děti (!) a místní mafii vedenou medvědem mazlíkem, batoletem a paviánem. Tenhle díl má řadu hororových prvků ( např batole, které v noční¨měsíční scéně otočí hlavu o 360 stupňů...pamatujete na regan z vymítače ?? ), extrémní akci a záporáka s velkým Z. Nakonec vše dopadne dobře a o hračky je postaráno....a víte co je nejlepší ? že jim to přejete a je vám krásně smutně.

...OBRAZ...

Pixar. Stačí to ? Je to prostě dokonalost. Ale upřímně, to u animáčů být musí. Jsou udělané na pc, jsou převedené přes pc, takže dokonalost obrazu je limitována jen vaším zrakem. Je to prostě bomba !!!! A je radost se na to koukat. Dokonce i přítelka si všimla a obdivovala Andyho ruku, šmouhy na krabicích a různé detaily. A hraček je ve školce asi tak milion a všechny jsou dokonalé !

...ZVUK...

Je to pohádka, takže jedem v dabingu. Stejně jak ve dvojce, se mi moc líbí. Mazlík má moc pěknej hlas a neřekli by jste do něj, že ...no, však se podívejte. Ale ten hlas mu sedí. K dispozici je sada ang + titulky

...BONUSY...

Tentokrát je v prodeji Combo, tzn že dostanete v krabičce film i bonusy jak na BD, tak na dvd, ideální koupě :) za jednu cenu, 2 disky. Kdo má doma prcka, tak pochopí. v bonusech je krátký animovaný film "den a noc", povídání buzze rakeťáka, pár ukázek

...ZÁVĚR...

Co říct ? Chcete vidět velmi napínavou vlakovou honičku ? Chcete vidět útěk z vězení ? Akční scénu na drtičce ? Chcete vidět, co dokáže medvěd, který voní po jahodách ???

Jděte do toho, doporučuju !!!!
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Uživatelská recenze - Toy story III - 2010

Příspěvekod derek v pátek 5. 11. 2010 23:55:59

p.s. a 1000 bodů za Kena !!!!
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Uživatelská recenze - Toy story III - 2010

Příspěvekod rostiq36 v úterý 8. 2. 2011 20:18:17

Tohle blu ray jsem si nadělil k letošním vánocům, jako velký fanda předchozích dvou dílů to byla povinnost. A abych se přiznal, viděl jsem to už 4x a na konci se nikdy neudržím :oops:

A co se týče technické stránky, tak ta je dokonalá..
Uživatelský avatar
rostiq36
0+
0+
 
Příspěvky: 17
Registrován: neděle 2. 1. 2011 18:58:25
Bydliště: Ostrava


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron