HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Jak přehrát záznam ze satelitu

Když už nějaký ten Blu-ray nebo HD DVD disk máme, tak si ho přece zkopír... zazálohujeme, ne? Ani software pro přehrávání, střih, authoring a další zpracování HD videa se tu rozhodně neztratí. Dotazy, rady, nové verze a tak dále.

Jak přehrát záznam ze satelitu

Příspěvekod J.F.M. v neděle 18. 1. 2009 22:56:18

Čím přehrát záznam ze satelitu Topfield?Jak převéct tento záznam formátu rec na AVI?
Existuje nějaký software na úpravu nastavení na např. předvoleb na Topfield?
J.F.M.
50+
50+
 
Příspěvky: 87
Registrován: úterý 19. 8. 2008 19:40:42
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jak přehrát záznam ze satelitu

Příspěvekod alpacino v středa 4. 2. 2009 19:27:47

Taky jsem chtěl kdysi řešit převod,ale přišlo mi zdlouhavé tak jsem zkoušel ruzné přehravače a nakonec mi to rozlouskl Nero showtime mam Ferguson 8900 HD a soubory jsou TP0 zkus KM player ten mi to bral taky,ale u NOVY HD se to sekalo.Nero showtime super,ale vykon notasu musím dát naplno zase mám aspon v posteli teplo,taková kriminálka Miami v HD je fakt bomba :lol:
alpacino
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 4. 2. 2009 19:12:32

Re: Jak přehrát záznam ze satelitu

Příspěvekod Pavel Jbc v pátek 20. 3. 2009 11:15:23

Ke konverzi souborů nahraných na externí disk u satelitního přijímače Topfield TF7700HSCI:

Nahrané soubory va formátu *.REC by bylo užitečné v počítači konvertovat do nějakého "rozumného" formátu a naopak - video (např. full HD) zpracované v počítači pak přehrát na Topfieldu, který to umí. S tímto záměrem jsem si zmíněný přijímač kupoval.

Tento problém se pokouším řešit už dlouho. U přijímače Topfield TF7700HSCI je vůbec záznam na připojený HD dost nespolehlivý, ne s každým diskem spolupracuje a už vůbec se připojení disku USB nechová tak, jak jsme zvyklí - disk se musí opravdu připojovat vypnutý při vypnutém přijímači a při odpojování musí být napřed vypnut přijímač, jinak se data na disku ztratí.

Video formátu *.rec lze (někdy taky ne) přehrát v například v programu VideoReDO Plus (je volně ke stažení).

Jak provést konverzi videa (mpeg, avi, ..) do formátu *.rec jsem zatím nevyřešil, přestože jsem psal i Topfieldu (ani se neozvali).
Pavel Jbc
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 20. 3. 2009 10:46:57

Re: Jak přehrát záznam ze satelitu

Příspěvekod Nick007 v pátek 20. 3. 2009 13:07:18

Uploadni někam krátký kousek videa (pár vteřin/desítek megabajtů) a můžem na to zkusit nějakou magii :mrgreen:
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron