Stránka 1 z 1

AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: čtvrtek 2. 4. 2009 22:19:34
od tomiisek
Jsem úplně bezradný, chtěl jsem si nainstalovat nový firmware k AverTV, že se mi to třeba nějak zlepší a z neznalosti jsem při instalaci smazal původní verzi kompletně i včetně ovladače. Když se to teď snažím opětovně nainstalovat z původního CD, vyskakuje na mě v průběhu instalace ovladače tato hláška:

Obrázek

Po kliknutí na OK mi to napíše, že instalace byla dokončena. Chodí to výborně, ale neseje to...

Prostě aplikace teď běží jako předtím, akorát nemůžu naladit žádný kanál, ani analog, ani digitál. Pouze mi to ukazuje, že mám kvalitu signálu kolem 90%, nemám ovšem ani jednu stanici. Když dám přeskenovat stanice, běží to asi 5x déle než dřív a nenajde to ani jednu TV, ani jedno radio. Co mám dělat? Jsem z toho zoufalý :cry:

Obrázek

Obrázek

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 0:08:28
od Nick007
Tady problém vyřešili instalací nejnovějších driverů -> http://forum.notebookreview.com/showthread.php?p=3947967. Tak bych se podíval, jestli nejsou na webu výrobce nové.

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 0:17:45
od tomiisek
Nick007 píše:Tady problém vyřešili instalací nejnovějších driverů -> http://forum.notebookreview.com/showthread.php?p=3947967. Tak bych se podíval, jestli nejsou na webu výrobce nové.

Já už snad 20x zkusil kompletně i postupně odinstalovat a nainstalovat vše, co jsem našel na internetu, vždy ale při instalaci driveru vyskočí ta chyba

Obrázek

Nenaladím ani ťuk, už nevím, co dál. Chtěl jsem si dnes nahrát Berlín, Alexandrovo náměstí, teď mám po seriálu :cry:

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 0:28:20
od tomiisek
Dal jsem nějak chytrej prográmek vyhledat, co v PC nemám aktuální a vyplivlo mi to mj. toto:

Obrázek

Zmiňuje to c:\windows\inf\oem9.inf, jenže žádný inf\oem9.inf v PC nemám, asi jsem to vymazal a teď mi to chybí :|

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 0:47:44
od HDlover
Pokud jsi to smazal nedavno, tak jediny co muzu doporucit na obnovu vymazanych souboru je "Recuva".

http://www.recuva.com/

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 0:49:08
od Nick007
A když odinstaluješ ovladače a podíváš se do Správce zařízení (Tento počítač - pravé tlačítko - Vlastnosti - Hardware - Správce zařízení), je tam někde ta karta k nalezení (pravděpodobně v řadičích zvuku, videa)? Pokud tam není, objeví se, když dáš Zobrazit - Zobrazit skrytá zařízení? Pokud ne, tak netuším, pokud ano, tak na ni klikni pravým - Vlastnosti - Ovladač a zkusil bych nejdřív Vrátit změny ovladače a pak zkusit znova nainstalovat z CD, pokud nepůjde, tak ve Vlastnosti - Ovladač dát Odinstalovat ovladač, potvrdit všechno a v hlavním okně Správce zařízení na ni kliknout a dát Odinstalovat. Tím by měla úplně zmizet ze systému a ovladače by mohly jít nainstalovat.

Je to vždycky taková alchymie, sám to taky děsně nesnáším. Být to můj komp tak bych se pak případně pustil do promazávání registrů, ale to tobě nemůžu doporučit. Snad zabere Správce zařízení.

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 1:12:22
od tomiisek
Hello IT. Have you tried turning it off and on again? Obrázek

Já dělal všechno možný, instaloval a deinstaloval jako magor, přes CCleaner smazal, co se dalo, opravil registry...

Pak jsem zkusil Tento počítač - pravé tlačítko - Vlastnosti - Hardware - Správce zařízení - Řadiče zvuku a videa a tam svítil u AverTV žlutý vykřičník. Tak jsem na něj najel a napsalo mi to, že AverTV potřebuje restartování počítače Obrázek

Děkuji za pomoc, jsem skutečně rád, že po 6 hodinách stresu mohu jít spát Obrázek

Dokonce už teď chytám i HD vysílání, akorát ho PC zjevně neutáhne Obrázek A nejede mi EPG Obrázek Ale aspoň to seje Obrázek

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: pátek 3. 4. 2009 2:36:55
od Nick007
:mrgreen:

Rád jsem tě pomohl navést na správnou stopu. Neříkej, že jsi za celou dobu nerestaroval komp? :D Oh god, asi si to budu muset vrýt hloubějc do paměti a příště se ptát nejdřív na tohle :mrgreen:

Re: AverTV - pokazil jsem, co teď?

PříspěvekNapsal: sobota 31. 10. 2009 13:59:32
od tomiisek
Když vypnu či restartuju PC, tak se mi z AVER TV vymaže veškeré nastavení nahrávání pořadů, vždy se mi to změní to na týden staré nahrávání (ačkoli to vždy po nahrání vymazávám), takže když mi např. Windows provedou automatickou aktualizaci s restartem, nebo když dojde k výpadku proudu, tak se mi nenahrají nastavené pořady :twisted: Kdybyste někdo tušil, jak aplikaci AVER TV přemluvit, aby si pamatovala nastavení nahrávání i po vypnutí/restartu PC, tak mi prosím dejte vědět.