HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

HD kamery a převod záznamu na BD

Když už nějaký ten Blu-ray nebo HD DVD disk máme, tak si ho přece zkopír... zazálohujeme, ne? Ani software pro přehrávání, střih, authoring a další zpracování HD videa se tu rozhodně neztratí. Dotazy, rady, nové verze a tak dále.

HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Pepíno v pondělí 24. 3. 2008 15:43:05

Myslím,že toto nové téma by mohlo být užitečné pro vlastníky HD kamer bez ohledu na typ.Po asi 2 měsících pátrání se mi podařilo dostat HDV video z miniDV kazety na BD.Když jsem se dříve poptával na různých místech,např Sony tech.podpora v Praze,Krtka atd vždy mi bylo řečeno-je to zatím neřešitelný problém nebo jen za pomoci programu za 70 tis.Koupil jsem Pinnacle 11 plus,ale to umí zatím jen AVCHD na DVD.Pokud bude na toto téma ohlas rozvedu vše blíže a rád vyměním zkušenosti pokud už s tím někdo nějaké máte.Myslím,že to má význam,jelikož už jsem viděl BD s kapacitou 25 GB pod 300 Kč.Pro názornost ještě uvedu,že 1 min. záběru zaujímá prostor 190 MB,takže na DVD vejde pouze 23 min.Více dle reakcí.
Pepíno
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 12. 2. 2008 9:29:52

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v pondělí 24. 3. 2008 15:57:03

Myslím, že tento rok bude zlomový. Má vyjít nová verze DVD Architect a Ulead DVD Movie Factory. Oba by už měli umět authoring BR disků. Zatím to umí jen Adobe Encore, jenže ten se bohužel prozatím prodává na společné instalačce s Adobe Premiere, Photoshopem, After Effectem a Auditionem jak už jsem psal. Je to balík asi pěti DVD za neskutečnou cenu (i když pokud bych sečetl cenu jednotlivých obsažených produktů, pak je cena super jenže co je to platné, když už z toho něco máte a nebo nepotřebujete)
Sám pracuji s Adobe, ale tuhle jejich obchodní politiku nechápu. :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Pepíno v úterý 25. 3. 2008 16:59:13

Ale mi se podařilo dostat video z kamery Sony HDR HC7 na BD za pomoci notb. Vaio AR41S,který má program click BD DVD.Takto vytvořený BD disk přehrává i PS3,ovšem jak ve Vaio tak v PS3 mi to přehraje zvolený záběr a pak se zastaví.Musím zpět do menu a zadat další záběr pro přehrání.Nevím jak docílit,aby vše běželo kontinuálně bez zadávání a potvrzování jednotlivých záběrů.Také je zajímavé,že záběr stejné délky vypálený v HDV přímo na BD zabírá stejný prostor jako komprimované AVCHD na DVD.Logicky jsem si myslel,že komprimovaný záběr bude zabírat méně prostoru.
Pepíno
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 12. 2. 2008 9:29:52

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v úterý 25. 3. 2008 21:24:57

Pepíno
To co děláš je náhražka. K Výrobě plnohodnotného BD filmu potřebuješ 3 věci :
1.Kameru se záznamem 1920x1080p a né nějaký HáDéVé - na tenhle "mezipaformát" svět dle mého brzy zapomene. Je jedno, jestli bude natáčet v MPEG2, MPEG4/AVCHD/H264, nebo cokoliv podobného, důležitý je datový tok u MPEG4 min. 15-18 Mbps, pak je to koukatelné i na větších TV
2.Soft, co dělá skutečný engine mastering BD - např. Adobe Encore, SonicScenarist atd.
3.Velmi slušný komp na vícejádru a nejlépe na XP, protože Vista je zatím pro střih spíš tragédie, než pomoc !
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v úterý 25. 3. 2008 21:43:52

Jenže kamera se záznamem 1080p je v amatérské sféře spíš utopie. Zatím je to tak, že to Hádévé má mnohem lepší obraz. Ono to není jen o tom rozlišení. Taková kamera musí mít i ostatní předpoklady k tomu aby podala slušný výkon. A to amatérské kamery zatím nemají a hned tak mít nebudou, protože to lidi nezaplatí.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v úterý 25. 3. 2008 23:03:45

Já vím že jsou Full kamery, ale kvalita záznamu je diskutabilní. Hlavně v šeru, kdy to celé šumí. Ještě to nějakou dobu potrvá, než to bude OK. Navíc Panasonic kamery vůbec neumí. Jediná použitelná kamera za poslední roky byla GS 400.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Pepíno v středa 26. 3. 2008 7:43:40

To Modena.Při přehrávání ukazuje PS3 datový tok 25 Mbps což je více než píšete.
Pepíno
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 12. 2. 2008 9:29:52

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v středa 26. 3. 2008 19:56:41

Pepíno píše:To Modena.Při přehrávání ukazuje PS3 datový tok 25 Mbps což je více než píšete.

Ano, PS3 přehrává BD disky, které jsou dnes většinou se stejným kodekem, jako DVD i jako HDV kamery, které mají podobný datový tok do cca 30Mbps, je ovšem třeba si uvědomit jednu zásadní věc : datový tok HDV je datovým tokem v kodeku MPEG2, což je obstarožní záležitost. Moderní kodeky na bázi MPEG4, které se také vyskytují v nahrávkách BD disků i PS3 her využívají mnohem efektivnějších algoritmů komprimace signálu, což ve finále představuje menší potřebu takto vysokého datového toku. Proto se v moderních HD pidikamerkách dnes i do blízkého budoucna uvažuje o AVCHD jako o určitém standardu s menším nárokem na datová úložiště, než v případě HDV, které dodnes používá nejen obstaróžní kodek MPEG2, ale i obstaróžní miniDV pásková média, která nedokážou pojmout MPEG2 datový tok fullHD s nynějšíma mechanikama, již tak svištícíma 9tis.ot./min., i když samotná HDV kamera by fullHD teoreticky zvládala ! :mrgreen:

Jediná hnida na kráse nových kodeků MPEG4/H264, AVCHD atd. je to, že se to na*iču stříhá a vůbec není také jasné, jestli a jak takové AVCHD půjde uložit nejen na DVD, ale i na BD disky, což by bylo jistě lepší. Z hlediska rekomprese a komprese ve střihových softech je to s těmito soubory vždy tak trochu sázka do loterie a aby si při koupi nové AVCHD kamery dnes jeden bral sebou i PC s příslušným střihovým softem, aby věděl, jak se to bude chovat . . . :roll:

Druhá nevýhoda těchto dnešních fullHD kamerek je ta, že jak psal Krtek, ne vždy optika těchto kamer odpovídá použitým moderním enginům elektronické výbavy těchto sqoustů a někdy jsou výsledky v lowlightu tristní, připomínající doby prvních VHS-C kamer ! Bude to možná tím, že dnes takový čip, nebo obrazový procesor stojí tisícinu toho, co pořádně udělané optické členy ! Trend dneška je bohužel vytloukat klín klínem - odfláklou levnou optiku vybudit rychlejším obrazovým procesorem a dalším hned za ním na odstraňování šumu finálního záznamu !
I zde ale bohužel platí ono rčení že : Z hovna bič neupleteš ! :mrgreen:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v středa 26. 3. 2008 20:09:32

Krtek píše:Já vím že jsou Full kamery, ale kvalita záznamu je diskutabilní. Hlavně v šeru, kdy to celé šumí. Ještě to nějakou dobu potrvá, než to bude OK. Navíc Panasonic kamery vůbec neumí. Jediná použitelná kamera za poslední roky byla GS 400.


V lowlightu to jistě nebude to pravé ořechové, to souhlasím, ale určitě stejné, jak s kdekterou SONY HDV !

Napsat takovou pikovinu, že Panák neumí kamery může jen magor jako ty. Koukni se např., kterým XDCAMem se dnes točí v Hollywoodu. Hollywood ti je předpokládám blízký, když sis teda vybral i ten receiver podle toho, že mu pletli DSP režimy v Hollywoodských kinotheatrech !
:mrgreen:
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Pepíno v středa 26. 3. 2008 21:11:17

Pane Modeno Vy jste to asi pořádně nečetl.Znovu opakuji stejné záběry zabírají stejné místo což by nemělo být pravda.Jak píšete tak AVCHD je efektivní komprimace,která zabírá méně prostoru.To ale není pravda.Nemluvě o tom,že čisté HDV je lepší než AVCHD.Porovnával jsem na plazmě Pioneer.No a nakonec technické parametry uvádějí u hardisk. kamer,které točí AVCHD datový tok 16,kdežto miniDV 25.Jinak první videokameru Sony jsem koupil v roce 1986.Byla to Video 8.Od té doby jsem měl šest kamer různých výrobců.Poslední zminovanou výše mám 4 měsícea jsem z ní nadšen.Mám ještě miniDV Canon,ale ten už asi zplesniví ve skříni.
Pepíno
100+
100+
 
Příspěvky: 165
Registrován: úterý 12. 2. 2008 9:29:52

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v středa 26. 3. 2008 21:55:45

Modena:
Ty zase pleteš páté přes deváté. Já se tu bavím o amatérské a ne profi sféře. Panasonic dodnes neumí natočit záznam v šeru a ty jejich režimy umí jen to, že dojde k trhání a rozmazání obrazu ! Nechápu jak někdo může řešit slabý lowlight pomalou uzávěrkou. :roll: Za dobrého osvětlení točí téměř všechny kamery stejně, ale skutečně kvalitní kameru poznáš až za šera. A tady je Sony bezkonkurenční !
Panasonic točí blbě v místnostech i vedne. Stačí zabrat nějaký temný kout a už to zrní. Opravdu s Tebou nemá význam tohle řešit. Zajeď si na veletrh a přesvěč se na vlastní oči co tu vlastně pořád hájíš.
Panasonic umí jiné věci, ale kamery rozhodně ne. Sony je prostě v kamerách úplně jinde ať se Ti to líbí, nebo ne.

Ještě k tomu receiveru jak jsi nakousl. Kup si březnové Stereo video. Ten můj receiver Sony STR-DA5300ES strčil v testu hravdě do kapsy Yamahy i Denony a spolu s Marantzem vyšel jako výtěz. Porazil i vlajkovou Yamahu RX-V 3800. Navíc si můžeš všechny modely porovnat a vyjde Ti přesně to, co celou dobu tvrdím. Že ta Sony má absolutně bezkonkurenční výbavu na trhu. A spolu s tím co umí ten test nemohl dopadnout jinak.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v čtvrtek 27. 3. 2008 20:26:12

Milý Krtku !
1.Nikdo se zde nabavil o kamerách SONY. To za prvé - já vím, že máš mindrák ze své nové HDV, ale v tom ti já nepomůžu

2.Yamaha RX-V3800 není vlajková loď Yamahy, tím je silič Yamaha DSP-Z11 a k tomuto stroji skutečně nešťastné SONY nemá ani náhodou žádný analogický výrobek. Tak to prostě je ! 8-)

3.Pokud jsi si koupil stejné Stereo a Video, jako všichni ostatní, žádného vítěze testu tam nevidím, ty jó ? Vidím tam pouze kategorie
-doporučujeme
-výhodný nákup
-technologie zítřka :mrgreen:
Všechny čárky v kategorii vynikající (mimochodem jako vynikající dopadlo všech 10 výrobků) dostalo pouze:
-Denon AVR-3808
-Marantz SR 7002
-SONY STR-DA5300ES
-Yamaha RX-V3800
Tak tu zas nevymejšlej píčoviny a nelži ! Jsi přesně ten případ zoufalce, co svá sci-fi přání rád pokládá za skutečnost ! Líbí se mi obvzláště terminus technikus "hravě strčil do kapsy" ! To se ti fakt povedlo ! :mrgreen:
Mimochodem - součtem všech bodů tohoto pokleslého plátku vyšel bodově stejně jako tvé milované SONY né Denon, ale kupodivu Marantz.
Přečti si u obou Yamah modrý rámeček, kde autoři hovoří o neskutečném množství a variabilitě DSP režimů a hlavně o přesvědčivém zvuku ve stereu i v multikanálu, kde tvé SONY dostalo od obou Yamah na prdel ! :mrgreen:

Celkové hodnocení a srovnání výrobků SONY x Yamaha
Yamaha RX-V3800 = 97 bodů
SONY STR-DA5300ES = 98 bodů

Tomu říkáš "hravě strčil do kapsy" ? Prober se už a vylez z díry ! Jaro je tady ! Udělej si pár hromádek a buď v klidu ! :lol:

Jak říkám, né, že bych byl z nějakého StereoVidea odvařenej - věřím jim každou třetí řádku a časopis jsem si koupil kvůli příloze.
Osobně bych z testovaných strojů bral asi toho Denona s Yamahou a možná netestovaného Marantz SR8200ale když už používáš tyto "reklamou zaplacené testy" jako bernou minci a zdroj moudra, koukni se občas i na nějaký zahraniční a nezávislý web, jinak zde budeš stále plácat kravinu za kravinou a krajekonce to brát nebude ! Kapišto ? 8-)
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 27. 3. 2008 21:21:02

Jeden bod. To se taky počítá. :mrgreen: Mimochodem já si SV také koupil kvůli příloze. Když jsem kupoval receiver, tak byl na trhu sotva dva měsíce a testy na něj byli pouze na zahraničních webech. No s tím "hravě strčí do kapsy" jsem Tě jen trošku škárlil :mrgreen: Proč jednoduše neuznáš, že Sony je přinejmenším stejně dobrá jako ta Ymaha ? A co vlastně proti Sony pořád máš ? Já věděl do čeho jdu.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v čtvrtek 27. 3. 2008 21:41:46

Krtek
Proti SONY v podstatě nic nemám, mám od nich telefon (je to vlastně jen trochu od nich, páč je to spíš Ericsson :mrgreen: ).
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 27. 3. 2008 22:15:09

No právě. Nic od nich nemáš, proto nechápu jak můžeš soudit jejich kvalitu ;)
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v čtvrtek 27. 3. 2008 22:46:19

Krtek píše:No právě. Nic od nich nemáš, proto nechápu jak můžeš soudit jejich kvalitu ;)

To, že nechápeš, to je tvůj standard ! Nic mimořádného ! :shock:
Když od těch šmejdů nic nemám přece neznamená, že jsem nikdy nic neměl! Už Chápeš ? :mrgreen:
Namátkou - jejich slavnej Trinitron shit 16:9 - tehdy jsem za ten japonskej brutál vyhodil 70tis. (fakt drsná zkušenost, kterou doporučuji každému uživateli), kameru D8 (s tou jsem byl vcelku spokojený), DVD player (po roce přestal přehrávat DVD, což je u DVD playeru dost zásadní vada myslím . . . :mrgreen: ), ovladač UDO (univerzální DO - asi největší šmejd, ze kterého po 2 letech začaly odpadávat ty gumový mačkací čudlíky), kdysi dáááávno kazetofon atd.atd.
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v pátek 28. 3. 2008 1:07:56

Gratuluji. Já mám doma od Sony momentálně 5 kamer, z toho 3 profesionální, 2 DVD přehrávače a receiver. To mi stačí. Nesmíš kupovat Sony od Vietnamců. Od Panasonicu mám momentálně vysavač a od LG ruční mixér. Prý zatím dobrý, říkala manželka. :)
Jo ještě tu mám od Panaconicu starou CRT.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v pátek 28. 3. 2008 15:35:03

Modena:
Jinak tady ještě posílám ukázku z amatérské 3CCD kamery Panasonic. Je na tom jasně vidět, že Panasonic řeší slabý lowlight pouze pomalejší uzávěrkou. V praxi to znamená, že se obraz trhá (strobo) a že je hodně rozmazaný. Je to nepoužitelné. U Sony tohle nehrozí. V podstatě to nehrozí u žádné kamery. Jen Panasonic to neumí.

http://leteckaposta.cz/914293238
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Modena v pátek 28. 3. 2008 20:49:02

Panebože - pomóóóóc - začali jsme napřed řešit SONY versus YAMAHA, včil jsme u SONY versus PANASONIC, napřed receivery, pak kamery.

Končím s tebou tuhle diskusi ! Nejsem výrobce ani Panasonicu, ani SONY a nejsem ani testér tohoto zboží. Jsem uživatel a vím, co je pro mou potřebu OK a kolik jsem za to ochoten dát !
A jestli je to OK a dá se to koupit, může se to klidně jmenovat VYHUL, tvůj problém je, že to musí být zřejmě SONY !
Kupovat dnes něco z obrazové technologie, co nesplňuje fullHD je podle mého blbost a vyhazování peněz a to platí bez výjimky, tzn. i pro HDV kamery točící v jakémsi paformátu na půl cestě mezi SD a HD rozlišením a věru nemusíš zrovna mě zdůvodňovat, jak nesmírně dobře jsi udělal, když sis 2-3 koupil ! Mě je to fakt jedno, to mi věř ! :mrgreen:

Vytahovat na světlo bóóóží záznamy bůhví z čeho na SD 3CCD kameře a srovnávat to (hubou) snad se stejnou spotřebkou SONY, která neumí o nic víc ani lépe, pouze má snad větší závit - a to všechno kvůli tomu, že má Krtek doma SONY ? :shock:
Zapoměls jen, aby to bylo komplet, kolik že to ten tvůj receiver a "profi" kamery SONY stál a moclipak lidí si to v souvislosti s tebou přečetlo ? Dej si to do podpisu i s těma cenama, vždyť jde o h**no, né ? :mrgreen:

Víš co, postupně zjistíš, že věci jsou mnohem složitější, než to ta tvá hlava kdy pobere ! :mrgreen:

Prosím móda, aby to zde promazal, páč jen kvůli tomu, že si zde jeden trvale tahá triko a blábolí zaujaté nesmysly, zasrali jsme komplet celé vlákno ! Tímto se za sebe omlouvám všem, kteří to zde našťastnou náhodou čtou ! ;)
Panasonic TH-50PZ70E * LG 37LY95 * Yamaha RX-V 2700 * Panasonic DMP-BD55 * JVC HR-S 8700 * Panasonic NV-HS 1000 * Panasonic DVD S-52 * Panasonic DMR-EH65 * Panasonic HDC-HS9 * Vantage HD 8000TS Twin * Aten 8 port HDMI video switch * Panasonic DMC-G1K * repro - 4 x AQ Labrador 1 (rear+surround) * 4 x AQ Labrador 278 (presence+surround back) * 1 x AQ Labrador 165 (center) * 1 x Magnat Gamma 220 * trny - Dexon * reprokabely & videokabely MonsterCable * EMP Centauri * router Asus
Uživatelský avatar
Modena
200+
200+
 
Příspěvky: 289
Registrován: středa 19. 12. 2007 23:35:21
Bydliště: Šumava

Re: HD kamery a převod záznamu na BD

Příspěvekod Krtek v sobota 29. 3. 2008 15:26:19

To asi fakt nemá význam, protože Ty snad věříš i tomu co píšeš. Pořád jen píšeš že Sony nee, ale zatím jsem se pořád nedozvěděl proč. :roll: Když sem dám ukázku aby bylo jasné o čem je řeč, tak jí ještě zpochybníš. Já se snažím psát z praxe, tudíš se vyjadřuji jen ke věcem, se kterýma jsem měl možnost se seznámit, nebo si je alespoň osahat. A to kamery bezpochyby jsou, protože práce s nima mne živí. Jezdím po veletrzích, prezentačních akcích dovozců a podobně. Prošlo mi už narodíl od jiných rukama opravdu hodně kamer a věř tomu že dobře vím o čem píšu. Pokud si projdeš diskuse i na jiných webech, najdeš hromadu lidí, co dospělo ke stejnému názoru jako já. Nespoléhám na to co kdo někde napíše do recenze, ale mnohem cennější jsou pro mne zkušenosti uživatelů a své vlastní poznatky. A to je myslím problém většiny diskusí. Každý chválí jen to, co má doma a mnohdy si ani nepřizná, že šlápl vedle nebo že za ty stejné peníze může koupit mnohem kvalitnější výrobek.

A nehájím Sony. Je spousta elektroniky, kterou bych si od nich nekoupil ani omylem stejně tak jako jsou věci, které od nich prostě nemají konkurenci. A to jsou jen tam mimochodem právě ty kamery. V amatérské sféře jen stačí porovnat. Výsledek pozná i naprostý laïk. V profi sféře je to bez diskuse. Chápu že je to pro Tebe jen těžko stravitelný fakt, ale bohužel (pro Tebe) je to tak.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron