HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Onkyo Bluray přehrávače

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

Onkyo Bluray přehrávače

Příspěvekod martinhamr v středa 27. 2. 2008 15:49:46

Dnes jsem po dotazu na zcela něco jiného než Bluray přehrávače,CPT Praha dostal info že Bluray přehrávače Onkyo budou v Evropě Červen-Červenec. Cena (ještě není stanovená) 600-2000Euro :o Tak uvidíme za co to nakonec dají do prodeje. Bohužel bližší info o parametrech nemám.
Naposledy upravil martinhamr dne středa 27. 2. 2008 19:20:21, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Onkyo Bluray přehrávače

Příspěvekod Tony v středa 27. 2. 2008 17:42:55

Nechci tě zklamat, ale v tom odkazu, co jsem tady dal, bylo napsáno, že BUDOU vyvíjet své vlastní BD playery ... CPT se asi vyzná, když dokážou odhadnout vývoj, prodej na vyspělých trzích a následně i prodej na našem trhu! Tak se znova ptám, pokud by to byla pravda a ONKYO ty playery začlo prodávat, jak ti tvrdí v CPT, tak kdo je "skutečný" výrobce? Opravdu ONKYO? Pak si teda říkám, v čem ten vývoj vázne u PANASONICu, SONY nebo PIONEERu ... :roll:
No nic, hlavní je přece ten název na předním panelu ... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Onkyo Bluray přehrávače

Příspěvekod martinhamr v středa 27. 2. 2008 17:54:35

Ježiši hlavně aby Onkyo nepředběhlo Panasonic :o :o :o ,to by byla potupa! Tony myslel jsem že jsi inteligentní kluk,ale ty vidíš rudě jakmile něco není Panasonic,nejsi trošku paranoidní. Tu informaci jsem se dozvěděl náhodou,a maj to tam černé na bílém.Vývoj u Onkya probíhal na bluray daleko dříve než se rozhodlo že končí HD DVD.Ale těžko ti něco vysvětlovat když ty jsi zamilovanej do své značky.A proč sem pleteš kdo to bude vyrábět,ať to dělá třeba fabrika v Turecku,důležitá je ANO ta značka ONKYO,to je záruka!
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Onkyo Bluray přehrávače

Příspěvekod Tony v středa 27. 2. 2008 18:19:38

martinhamr píše:Ježiši hlavně aby Onkyo nepředběhlo Panasonic :o :o :o ,to by byla potupa! Tony myslel jsem že jsi inteligentní kluk,ale ty vidíš rudě jakmile něco není Panasonic,nejsi trošku paranoidní. Tu informaci jsem se dozvěděl náhodou,a maj to tam černé na bílém.Vývoj u Onkya probíhal na bluray daleko dříve než se rozhodlo že končí HD DVD.Ale těžko ti něco vysvětlovat když ty jsi zamilovanej do své značky.A proč sem pleteš kdo to bude vyrábět,ať to dělá třeba fabrika v Turecku,důležitá je ANO ta značka ONKYO,to je záruka!


Já už jsem to pochopil ... Ty nejsi žádný fanoušek zvuku a obrazu, ty jsi jen klaun, který má trochu peněz a přečetl si v testech, že nejlepší je ONKYO a k němu repro od Focalu. Nebo možná proto, že je má i časopis STERO-VIDEO a byli někde hooooodně dobře hodnocené v testech, kterými se ty tak rád oháníš a neústále se na ně odkazuješ!
Napíšeš, že ses NÁHODOU dozvěděl a přitom v první větě píšeš, že "Po dotazu na CPT Praha" ... :!:
Ujasní si, co vůbec píšeš, už jsem tě tady o to prosil, když jsi tady mlel, že máš BD SHARP a pak, že zase SAMSUNG ...
Já a paranoidní? Kde tady píšu, že ty jejich playery bude dělat PANASONIC? Zmínil jsem tady tři vůdčí firmy v souvislosti s vývojem, tak si bud' tak hodný a nepřekrucuj! A mimochodem, to Tvé ONKYO je sotva 1/20 PANASONICu, firma, která je závislá na jiných, tak nás tady nekrm, jaká je to pecka! Dělá převážně v Japonsku a v malých sériich, čemuž odpovídá hlavně ta cena!
Děláš se chytrý, ale rozdíl mezi analogem a digitálem v 7.1 vysvětlit neumíš ... Ostatně, když někdo nazývá zadní kanály Sauraund, tak se není co divit! Jo, chlapče, to, že máš peníze a dražší komponenty, ještě neznamená, že tomu rozumíš ...

Tak si zase spokojeně najdi ty své testy a tiše se nad nimi ukájej. Máš pravdu, nejdůležitější je přece ta značka ONKYO!
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic


Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron