HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Vaše domácí kina - fotografie

Co se nikam nehodí, to patří právě sem.

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v čtvrtek 21. 8. 2008 17:39:31

Tak také přispějí aktualníma fotkama. Tak již se na fotkách pracuje...
Naposledy upravil martinhamr dne sobota 23. 8. 2008 14:51:07, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 21. 8. 2008 20:08:33

Ty už nemáš Samsung ? Co to ? :shock:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Dave v čtvrtek 21. 8. 2008 20:13:23

njn, trochu si polepšil.. ;) Ten samsung asi přesunul do koupelny.
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 11:03:49

Krtek píše:Ty už nemáš Samsung ? Co to ? :shock:


Již je v Liberci u nového páníčka,tak snad se tam bude mít dobře ;) ( krám jeden,dobře že je v pr...i - :evil: )
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v sobota 23. 8. 2008 12:12:29

martinhamr píše:
Krtek píše:Ty už nemáš Samsung ? Co to ? :shock:


Již je v Liberci u nového páníčka,tak snad se tam bude mít dobře ;) ( krám jeden,dobře že je v pr...i - :evil: )

A tak mi pověz jaký je rozdíl mezi Samsungem/měls plasmu?/ a Kuro kurovitou černou?? :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 12:52:31

Původně jsem měl Samsung také rád,ale po nějaké době užívání mě trošku začal rozčilovat. JAk BD Player ( ikdyž ten přehrávač měl faj obrázek a zvuk taky good) tak TV. Na tv se začínali oběvovat a zůstávat krátkou ( několik vteřin) dobu vypaléné obrazce z jakékoli statické nabídky či menu. Hučel a ten kravál při zapínání mě taky vadil.EPG - i po návštěvě servisu se nedokázal nastavit na pořádnou Češtinu se š,č,ř,ž . Při přepínání vstupů se občas vypnul a vzápetí zapnul.To naštěstí servis odstranil.

No a po obrazové stránce to snad nemá cenu komentovat... :)
Jinak Samsung dělá stoprocentně lepší TV,bohužel jsem naletěl při nákupu na starší model. :(
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Capo v sobota 23. 8. 2008 13:53:57

martinhamr píše:Původně jsem měl Samsung také rád,ale po nějaké době užívání mě trošku začal rozčilovat. JAk BD Player ( ikdyž ten přehrávač měl faj obrázek a zvuk taky good) tak TV. Na tv se začínali oběvovat a zůstávat krátkou ( několik vteřin) dobu vypaléné obrazce z jakékoli statické nabídky či menu. Hučel a ten kravál při zapínání mě taky vadil.EPG - i po návštěvě servisu se nedokázal nastavit na pořádnou Češtinu se š,č,ř,ž . Při přepínání vstupů se občas vypnul a vzápetí zapnul.To naštěstí servis odstranil.

No a po obrazové stránce to snad nemá cenu komentovat... :)
Jinak Samsung dělá stoprocentně lepší TV,bohužel jsem naletěl při nákupu na starší model. :(


Hochu ty si divný :) Co máš doma, to vychvaluješ a o chybách se ani nezmíníš (jenom přes PM, aby to nikdo neviděl) a jakmile ten výrobek dáš pryč, tak ho zkritizuješ.Proč ty chyby nezveřejníš už dřív?Se stydíš za to cos koupil?:) Ještě nedávno si mi psal (přes PM) že ten Samsung má uplně super obraz, když se dobře nastaví, že je to luxusní obrázek, a teď píšeš, že "po obrazové stránce to snad nemá cenu komentovat" - z tvých dezinformací by fakt jeden žasnul :)....Já toho Samsunga mám už rok, a postupně se objevující neduhy netajím a hned je zveřejním, aby věděli i ostatní, co je Samsung zač.A "Jinak Samsung dělá stoprocentně lepší TV" - další dezinformace - lepší tak možná u nové generace po obrazové stránce, ale kvalita zpracování a elektroniky bude stejná, proto bych do Samsungu už nešel.

"bohužel jsem naletěl při nákupu na starší model" - tvoje chyba, když nevíš co kupuješ :)....já před rokem věděl do čeho jdu, bohužel v té době byl lepší akorát tak Pioneer, páč sedmičkovou řadou Panasonicu bych si moc nepomohl, ta stála hodně za hovno a ještě byla o dost dražší.....No teď to ještě rok odklepat se Samsungem a pak to jistí Pioneer :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v sobota 23. 8. 2008 14:01:31

Capo:
Co myslíš tímto ?

bohužel v té době byl lepší akorát tak Pioneer, páč sedmičkovou řadou Panasonicu bych si moc nepomohl

Sedmičková řada byla oproti Samsungu neporovnatelná. Fakt je, že osmičková řada je už jinde a dotahuje náskok na Pioneer.
Samsung u nás prostě vráží miliony do reklamy. To lidi mate a kupijí ho v domění že je to to nejlepší, protože reklama prodává výrobek. Ať už jsou to reklamy v TV, Billboardy na dálnicích nebo třeba ty vložené kartony ve Stereo Video kvůli kterým to pak balí do fólie a já si to pak nemůžu přečíst.
Myslím že kdyby neměli tak masivní reklamu, tak by polovina lidí do Samsungu nešla. Další věc je taky cena, která také hodně lidí naláká.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Capo v sobota 23. 8. 2008 14:19:44

Co myslíš tímto ?

bohužel v té době byl lepší akorát tak Pioneer, páč sedmičkovou řadou Panasonicu bych si moc nepomohl

Sedmičková řada byla oproti Samsungu neporovnatelná


Říkej si co chceš, ale já viděl sedmičkovou řadu u kámoše, a ve tmě to má ještě horší černou než ten můj Samsung.Stejně tak jinej kámoš měl doma půjčenýho Samsunga PS42C96HD asi na půl roku, poté ho nahradil Panasonicem TH-42PZ70E a taky říkal, že ten Samsung měl lepší obraz celkově.Nehledě na to, že tu sedmičkovou řadu sepsul i týpek z Jasyka, kterej ale ztrhal i Samsung :D .To je prostě borec, kterej se o starších generacích ani nechce bavit a vyznává jenom nejvyšší kvalitu, čili Pioneer (konkrétně LX5090 den předtim porovnával s Panasonicem PZ80E a tvrdil, že se Panasonic nechytal :) )
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 14:47:28

[quote="Capo Hochu ty si divný :) Co máš doma, to vychvaluješ a o chybách se ani nezmíníš [/quote]

Proč divný? No a ty by jsi si to pohanil? Když z toho máš upřímnou radost,zaplatil jsi za to dlouhý peníze... :cry: Nejprve jsem tu tv vážně považoval za výbornou,ale časem jsem začal přicházet na její neduhy.Ale to neznamená že něměla slušný obraz.

No nic,každopádně teď již mi to je uplně jedno. ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v sobota 23. 8. 2008 14:54:44

Capo píše:
Co myslíš tímto ?

bohužel v té době byl lepší akorát tak Pioneer, páč sedmičkovou řadou Panasonicu bych si moc nepomohl

Sedmičková řada byla oproti Samsungu neporovnatelná


Říkej si co chceš, ale já viděl sedmičkovou řadu u kámoše, a ve tmě to má ještě horší černou než ten můj Samsung.Stejně tak jinej kámoš měl doma půjčenýho Samsunga PS42C96HD asi na půl roku, poté ho nahradil Panasonicem TH-42PZ70E a taky říkal, že ten Samsung měl lepší obraz celkově.Nehledě na to, že tu sedmičkovou řadu sepsul i týpek z Jasyka, kterej ale ztrhal i Samsung :D .To je prostě borec, kterej se o starších generacích ani nechce bavit a vyznává jenom nejvyšší kvalitu, čili Pioneer (konkrétně LX5090 den předtim porovnával s Panasonicem PZ80E a tvrdil, že se Panasonic nechytal :) )



No já mám PX 70 teď v obýváku. Myslím, že černá je stejná i u Samsungu. V Electroworldu měli oba modely hned vedle sebe. Panasonic byl o poznání lepší, ale i dražší a měl mnohem lépe udělanou bednu. O zvuku ani nemluvě, protože Samsung podle něj jen chraptí.
Na Jasyko se nemůžeš ohlížet. Oni prodávají jen to nejlepší, čili PDP Pioneer a LCD Sharp. Já se bavil přímo s majitelem Jasyka p. Jakubcem a tvrdil mi přesně pravý opak.
Totiž že sedmičková řada se na Pioneer nechytala ale osmičková udělala ohromný skok dopředu. Jde úplně o jinou technologii nejen panelu, ale i zpracování. Srovnávali prý Panasonic 50" PZ80 s Pioneerem a Pioneer byl lepší. Ale jen prý o chlup a běžný zákazník by rozdíl nejspíš nepoznal. Sám přiznal, že Pioneer je sice špička, ale Panasonic u osmičkové řady dost hrubě dotahuje náskok a hlavně je levnější což jim dělá starosti, protože hodně zákazníků vyžadujících kvalitu sáhne raději po levnějším Panasonicu. Sami byli z tak minimálního rozdílu překvapení. Pioneer je bezesporu špička, ale myslím, že to už nebude trvat dlouho, protože konkurence nespí. Navíc Pioneer uzavřel kontrakt s Panasonicem na dodávky PDP panelů i když u nich jde hlavně o elektroniku.
V Jasyku dnes nabízí Panasonic jako levnější alternativu, když někdo nemá na Pioneer. I Když tam Panasonic nemají vystavený, dokážou ho nabídnout zákazníkovi za zajímavé ceny.
V Jasyku jsem byl v pondělí. Pořád tam ještě bouchají a vrtají, tak jsem zvědav čím překvapí. Přibudou prá dvě další poslechové místnosti.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Capo v sobota 23. 8. 2008 15:26:59

martinhamr píše:[quote="Capo Hochu ty si divný :) Co máš doma, to vychvaluješ a o chybách se ani nezmíníš.
Proč divný? No a ty by jsi si to pohanil? Když z toho máš upřímnou radost,zaplatil jsi za to dlouhý peníze... :cry: Nejprve jsem tu tv vážně považoval za výbornou,ale časem jsem začal přicházet na její neduhy.Ale to neznamená že něměla slušný obraz.


To ano, obraz má slušný, zvlášť když do ní pustím BD z PS3, tak mě pořád dostává, ale nejvíc je mi zle z té černé, když je celá tmavá nekontrastní scéna, to si fakt říkám what the fuck?Nevim jestli se mi to jenom zdá nebo ne (spíš ne), ale prostě před rokem to mělo lepší černou, mě už to teď fakt přijde nějaký vysvícený....

No já mám PX 70 teď v obýváku. Myslím, že černá je stejná i u Samsungu. V Electroworldu měli oba modely hned vedle sebe. Panasonic byl o poznání lepší, ale i dražší a měl mnohem lépe udělanou bednu. O zvuku ani nemluvě, protože Samsung podle něj jen chraptí.


Jenže nemůžeš porovnávat obrazy z electroworldu, nebuď jak začátečník, tohle je přece známá věc a nepsaný pravidlo, že v takových velkoobchodech nemůžeš vybírat podle obrazu, to chce přece pořádnou tmu a vlastní nastavení.Se zvukem ale souhlasím, po určitých hodinách provozu repráku je to uplně něco strašnýho.

Na Jasyko se nemůžeš ohlížet. Oni prodávají jen to nejlepší, čili PDP Pioneer a LCD Sharp. Já se bavil přímo s majitelem Jasyka p. Jakubcem a tvrdil mi přesně pravý opak.
Totiž že sedmičková řada se na Pioneer nechytala ale osmičková udělala ohromný skok dopředu. Jde úplně o jinou technologii nejen panelu, ale i zpracování. Srovnávali prý Panasonic 50" PZ80 s Pioneerem a Pioneer byl lepší. Ale jen prý o chlup a běžný zákazník by rozdíl nejspíš nepoznal.


To ano, něco takovýho mi říkal taky (nevim jestli to byl majitel, ale vypadalo to tak) , hlavně tvrdil, že když ty televize nevidíš vedle sebe, tak nepoznáš rozdíl, ale jakmile dáš jakoukoliv TV vedle Pioneeru, tak rozdíl uvidíš.Fakt škoda že jsem tam došel jenom den po tom několikahodinovým testu těch TVs, já bych to tak chtěl vidět na vlastní oči :)

V Jasyku jsem byl v pondělí. Pořád tam ještě bouchají a vrtají, tak jsem zvědav čím překvapí. Přibudou prá dvě další poslechové místnosti.


Jo to jsem taky zvědavej jak to tam teď budou mít zařízený.
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v sobota 23. 8. 2008 15:37:08

Capo:
Jenže nemůžeš porovnávat obrazy z electroworldu, nebuď jak začátečník, tohle je přece známá věc a nepsaný pravidlo, že v takových velkoobchodech nemůžeš vybírat podle obrazu, to chce přece pořádnou tmu a vlastní nastavení.Se zvukem ale souhlasím, po určitých hodinách provozu repráku je to uplně něco strašnýho.


A proč ne ? Obě TV měli stejné světelné podmínky a testovali jsme i manuální nastavení.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 18:44:20

;)
Naposledy upravil martinhamr dne pondělí 23. 2. 2009 12:19:32, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 18:45:15

;)
Naposledy upravil martinhamr dne pondělí 23. 2. 2009 12:20:04, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v sobota 23. 8. 2008 19:06:51

Pěkný. Jako z katalogu ;) Subwoofer ve stejné barvě neměli ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v sobota 23. 8. 2008 19:34:25

Krtek píše:Pěkný. Jako z katalogu ;) Subwoofer ve stejné barvě neměli ?


To je starší model,ten také časem obměním ;)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v neděle 24. 8. 2008 7:01:33

Skvěle vybavené domkino, ovšem s tou knihomolnou se to vážně tluče a luxusní výbava se v tom krčí a utápí. Ale předpokládám, že jinou možnost, kam to usadit nemáš.
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v neděle 24. 8. 2008 8:49:12

JIHORDA píše:Skvěle vybavené domkino, ovšem s tou knihomolnou se to vážně tluče a luxusní výbava se v tom krčí a utápí. Ale předpokládám, že jinou možnost, kam to usadit nemáš.


Možná bych měl i jiné nápady jak si to dnes poskládat a jaký vybrat nábytek.Ovšem pořád tvrdím,byt musí být k bydlení.Nerad bych měl nějaký naaranžovaný obývák,který je sice TOP podle katalogu,ale kde bych si nemohl ani odložit hrnek z kávou nebo udělat si tam kroužek od sklenice s dobrou Plzní :o :) No a ty knížky dopbře pohlcují zvukové vlny...
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v neděle 24. 8. 2008 9:06:06

martinhamr píše:
JIHORDA píše:Skvěle vybavené domkino, ovšem s tou knihomolnou se to vážně tluče a luxusní výbava se v tom krčí a utápí. Ale předpokládám, že jinou možnost, kam to usadit nemáš.


Možná bych měl i jiné nápady jak si to dnes poskládat a jaký vybrat nábytek.Ovšem pořád tvrdím,byt musí být k bydlení.Nerad bych měl nějaký naaranžovaný obývák,který je sice TOP podle katalogu,ale kde bych si nemohl ani odložit hrnek z kávou nebo udělat si tam kroužek od sklenice s dobrou Plzní :o :) No a ty knížky dopbře pohlcují zvukové vlny...

Každýmu se má líbit v čem žije, to je pravda. Ty ses 1400 zbavil? Když porovnáš u svého Kura černý filmový ořez/zrovna jak máš na fotce/ s černým rámem tv - jak proti rámu vychází černá ořezu? Je opravdu tak stejně černá, nebo proti rámu šedivější?
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod martinhamr v neděle 24. 8. 2008 9:14:32

Ta černá je opravdu černá jako ten rám :!: To udělal popdle mne ten blesk a filtr na objektivu a i nějak to sklo před panelem,nebo jiný faktor vážně nevím.Ta foto technika je mocná čarodějka,hlavně pro toho kdo to tak neumí :D
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v neděle 24. 8. 2008 9:27:00

martinhamr píše:
JIHORDA píše:Skvěle vybavené domkino, ovšem s tou knihomolnou se to vážně tluče a luxusní výbava se v tom krčí a utápí. Ale předpokládám, že jinou možnost, kam to usadit nemáš.


Možná bych měl i jiné nápady jak si to dnes poskládat a jaký vybrat nábytek.Ovšem pořád tvrdím,byt musí být k bydlení.Nerad bych měl nějaký naaranžovaný obývák,který je sice TOP podle katalogu,ale kde bych si nemohl ani odložit hrnek z kávou nebo udělat si tam kroužek od sklenice s dobrou Plzní :o :) No a ty knížky dopbře pohlcují zvukové vlny...


A Ty bydlíš v domě nebo v paneláku ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v neděle 24. 8. 2008 9:46:46

martinhamr píše:Ta černá je opravdu černá jako ten rám :!: To udělal popdle mne ten blesk a filtr na objektivu a i nějak to sklo před panelem,nebo jiný faktor vážně nevím.Ta foto technika je mocná čarodějka,hlavně pro toho kdo to tak neumí :D

Vypadá to opravdu na reflex skla. Tak to je perfektní černá. Čím hlubší černá, tím zářivější barvy. Taky cena je celkem zářivá :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod Krtek v neděle 24. 8. 2008 9:59:59

Jenže maximální kontrast sebou nese větší riziko vypálení pruhů.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Vaše domácí kina - fotografie

Příspěvekod JIHORDA v neděle 24. 8. 2008 10:34:58

Tady jsem se snažil vyfotit reálnou černou při zprůměrovaném nastavení jasu a kontrastu. Nahoře odlesk skla, dole v pravé části černého pruhu reálný rozdíl mezi černým rámem a ořezem obrazu -Samsung 557. Takže opravdu Kuro je Kuro.
Přílohy
SPIDERMAN BD.jpg
SPIDERMAN BD.jpg (124.62 KiB) Zobrazeno 34290 krát
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

PředchozíDalší

Zpět na Na volné téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron