HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Informace o změnách a novinkách v rámci magazínu HDmag.cz.

Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v neděle 9. 3. 2008 14:07:47

Potřeboval bych nějak nakopnout databázi HD filmů na HDmag.cz, která není ideální ani z mého pohledu, natož pak z pohledu čtenáře hledajícího informace. Ty se ke každému z filmů snažím skládat z mnoha různých zdrojů (samozřejmě i odsud) a je jich celkem dost, problém ale bude spíš v jejich prezentaci. Zkusím napsat věci, které mě napadají a budu rád, když se na to podíváte nezaujatým okem a zkusíte se vyjádřit k jednotlivým bodům, případně navrhnout vlastní vylepšení...

Co přebývá:

- z aktuální ankety na HDmag.cz (http://hdmag.cz/anketa/blu-ray-je-vitez ... dvd-tituly) plyne, že mohu s celkem čistým svědomím odstranit HD DVD filmy a soustředit se jen na Blu-ray
- nejsem si úplně jistý, jestli informace o přítomnosti tureckých, korejských nebo hindských titulků někomu výrazně pomůže, možná bych to omezil jen na "má české", "nemá české" a "nemá žádné" (jsou i takové tituly)
- prezentace formou tabulky (http://hdmag.cz/databaze-filmu/tabulka) není moc přehledná, výpisu s obaly (http://hdmag.cz/databaze-filmu) také jakoby něco chybělo, nebo tedy spíš přebývalo - co takhle na těchto stránkách úplně vypustit pravý sloupec webu a databázi vypsat přes celou šířku?

Co chybí:

- je potřeba doplnit všechny dosud vyšlé Blu-ray filmy, zatím stíhám každý týden přidávat jen ty nové
- k informacím o možnosti importu ze zahraničí by bylo dobré přidat info, jestli má v tom kterém regionu titul české titulky nebo dabing, protože se to liší
- k filmům, které u nás nejsou v distribuci, možná přidat přímé odkazy na více zahraničních e-shopů, než jen Amazony
- databázi zatím schází sofistikovanější vyhledávání podle parametrů, v podstatě si lze lehce vypsat jen tituly s českými titulky, s českým dabingem nebo všechny dohromady - ale možná to stačí?
- je potřeba sesbírat všechny dostupné informace o české jazykové podpoře u importovaných filmů a prezentovat je v databázi výraznou formou, protože to je to, co všechny v tuto chvíli nejvíc zajímá!
- chybí článek, který by přehledně a jednoduše nastínil možnosti importu Blu-ray filmů ze zahraničí včetně toho, na co si dát pozor, tedy regiony, česká podpora, clo a tak dále - ten mám ale rozepsaný

Tak co myslíte? :roll:
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod JIHORDA v neděle 9. 3. 2008 17:58:46

Všechny změny jsou myslím ku prospěchu. Časem by mohla být ještě rubrika třeba jako - "osobně odzkoušeno - testováno", mám na mysli něco jako osobní recenze /plasmy, BD přehrávače, projektory apod./
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod modista v neděle 9. 3. 2008 18:09:11

ku prospěchu to bude jednoznačně, dovedu si ale také představit, jaká to bude morová práce.. k usnadnění - myslím, že většinu zajímá hlavně BD s českou podporou, bez podpory není problém vyhledat na Amazonech a ostatních shopech, na které všichni cestu znají.
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v neděle 9. 3. 2008 20:23:42

JIHORDA píše:Všechny změny jsou myslím ku prospěchu. Časem by mohla být ještě rubrika třeba jako - "osobně odzkoušeno - testováno", mám na mysli něco jako osobní recenze /plasmy, BD přehrávače, projektory apod./

Recenzí už několik mám (viz můj profil), ale nejdřív musí vyjít tam, kam jsem je psal. Až pak časem na HDmag.cz. A i to mi dalo dost práce usmlouvat :?
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v neděle 9. 3. 2008 20:24:44

modista píše:ku prospěchu to bude jednoznačně, dovedu si ale také představit, jaká to bude morová práce.. k usnadnění - myslím, že většinu zajímá hlavně BD s českou podporou, bez podpory není problém vyhledat na Amazonech a ostatních shopech, na které všichni cestu znají.

Práce je to neuvěřitelná už teď :( ale jinak ano - rozhodně bych velmi výrazně vypíchnul tituly s českou podporou, ať už ty u dostupné nás, nebo ze zahraničí.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod immortal v středa 12. 3. 2008 22:35:38

HDmag je neuveritelny server,ctu to tam pravidelne a trpim.u filmu jsou nepravdive udaje,nikdo je neupravi ani po upozorneni a podobne.Filmy co u nas vysli cesky tam jsou jako anglicky mluvene,nebo s titulkami.Pride me to jako by snad ani nechteli nic prodat,jelikoz hlavni lakado a to sice cesky dabing je temer netrapi a klidne dal pisi ze film je treba jen anglicky a on je tritom cesky priste hruza.ted jsem tam byl a nasel hned jednu chybu kde je uveden dabing anglicky,nemecky atd a nikde ani zminka ze je to i cesky. mam ten film doma tak o tom vim.Dalsi pecka neuvest cesky dabing u filmu Legenda o Zorrovi kdyz je v prodeji cesky po celem netu je opravdu obrazek toho jak si na tom serveru vazi zakaznika a opravdu delaji pro sehnani informaci vse. :D :D :D HDmag je c ose tyka infpormaci o BR nejhure updatovany server na netu.Snaha je to posledni co tam je videt.Flm je uz mesic v prodeji a tam jeste sviti dalsi podrobnosti doplnime az je distributor uvolni a pritom je to uz mesic v prodeji vsade na netu.,Proste na tom webu chybi snaha a delaji to lidi napul,bez zajmu o vec.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod Capo v středa 12. 3. 2008 22:47:36

immortal píše:HDmag je neuveritelny server,ctu to tam pravidelne a trpim.u filmu jsou nepravdive udaje,nikdo je neupravi ani po upozorneni a podobne.Filmy co u nas vysli cesky tam jsou jako anglicky mluvene,nebo s titulkami.Pride me to jako by snad ani nechteli nic prodat,jelikoz hlavni lakado a to sice cesky dabing je temer netrapi a klidne dal pisi ze film je treba jen anglicky a on je tritom cesky priste hruza.ted jsem tam byl a nasel hned jednu chybu kde je uveden dabing anglicky,nemecky atd a nikde ani zminka ze je to i cesky. mam ten film doma tak o tom vim.Dalsi pecka neuvest cesky dabing u filmu Legenda o Zorrovi kdyz je v prodeji cesky po celem netu je opravdu obrazek toho jak si na tom serveru vazi zakaznika a opravdu delaji pro sehnani informaci vse. :D :D :D HDmag je c ose tyka infpormaci o BR nejhure updatovany server na netu.Snaha je to posledni co tam je videt.Flm je uz mesic v prodeji a tam jeste sviti dalsi podrobnosti doplnime az je distributor uvolni a pritom je to uz mesic v prodeji vsade na netu.,Proste na tom webu chybi snaha a delaji to lidi napul,bez zajmu o vec.


No tak ty vůbec nevíš, nejdřív se nauč psát a pak kritizuj...a proč to tady pravidelně čteš, když trpíš? Já bych nedělal něco, u čeho bych trpěl :D
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v středa 12. 3. 2008 22:48:52

immortal píše:HDmag je neuveritelny server,ctu to tam pravidelne a trpim.u filmu jsou nepravdive udaje,nikdo je neupravi ani po upozorneni a podobne.Filmy co u nas vysli cesky tam jsou jako anglicky mluvene,nebo s titulkami.Pride me to jako by snad ani nechteli nic prodat,jelikoz hlavni lakado a to sice cesky dabing je temer netrapi a klidne dal pisi ze film je treba jen anglicky a on je tritom cesky priste hruza.ted jsem tam byl a nasel hned jednu chybu kde je uveden dabing anglicky,nemecky atd a nikde ani zminka ze je to i cesky. mam ten film doma tak o tom vim.Dalsi pecka neuvest cesky dabing u filmu Legenda o Zorrovi kdyz je v prodeji cesky po celem netu je opravdu obrazek toho jak si na tom serveru vazi zakaznika a opravdu delaji pro sehnani informaci vse. :D :D :D HDmag je c ose tyka infpormaci o BR nejhure updatovany server na netu.Snaha je to posledni co tam je videt.Flm je uz mesic v prodeji a tam jeste sviti dalsi podrobnosti doplnime az je distributor uvolni a pritom je to uz mesic v prodeji vsade na netu.,Proste na tom webu chybi snaha a delaji to lidi napul,bez zajmu o vec.

Abych to shrnul - HDmag.cz nemá žádné zákazníky, protože nic neprodává. A nedělají ho "lidi", ale já, čistě pro sebe a podle sebe. Můžeme porovnat síly - kolik toho zvládneš zadat a aktualizovat ty a kolik já, co myslíš? Samozřejmě do toho počítám i minimálně jeden obsahový článek denně. Zkus to dělat aspoň rok a pak mluv, jinak se laskavě zdrž komentáře. A to myslím naprosto vážně.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod HDlover v středa 12. 3. 2008 22:56:11

What they said... :D

btw: kdyz u toho tak trpis tak proc to ctes pravidelne? :lol: :lol:
<Uwe Boll> I wanna shoot World Of Warcraft

<Paul Sams> We will not sell the movie rights, not to you... especially not to you.

<Uwe Boll> I wanna shoot GTA

<Rockstar> ???
Uživatelský avatar
HDlover
100+
100+
 
Příspěvky: 103
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:43:19

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 13. 3. 2008 0:00:48

Pouze na české titulky bych to neomezoval, např. pro mě je velmi důležitá i (resp. alespoň) přítomnost anglických titulků. Ostatní titulky jsou mi ukradené, zbytečně snižují přehlednost.

V případě omezení regionu na jiný než v Evropě přehratelný region bych uvítal nějakou výraznou ikonu či třeba červený font regionu, aby to člověka hned praštilo do očí a aby se zbytečně koupí nespálil.
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 13. 3. 2008 0:06:58

tomiisek píše:Pouze na české titulky bych to neomezoval, např. pro mě je velmi důležitá i (resp. alespoň) přítomnost anglických titulků. Ostatní titulky jsou mi ukradené, zbytečně snižují přehlednost.

OK, s tím souhlasím, angličtina zůstane.
tomiisek píše:V případě omezení regionu na jiný než v Evropě přehratelný region bych uvítal nějakou výraznou ikonu či třeba červený font regionu, aby to člověka hned praštilo do očí a aby se zbytečně koupí nespálil.

Jako třeba tady? http://hdmag.cz/film/28-dni-pote-blu-ray Teď je červeně jenom slovíčko "ne" ve sloupci "Region free", ale může být klidně červeným fontem celý řádek. A nebo, což by bylo asi nejlepší, může být celý červeně podbarvený. To by se už nemělo dát přehlédnout.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 13. 3. 2008 0:09:10

Jo a filtr Blu-ray disků dle titulků bych velmi uvítal, nejlépe tak aby bylo možné vyfiltovat titulky současně se zemí prodeje (tedy které filmy v Británii mají prokazatelně CZ titulky, které filmy v Německu, které v USA či v Austrálii). Zrovna teď bych rád udělal objednávku z The Hut, ale z databáze mi není moc jasné, jestli jsou např. u Velké ryby CZ titulky i v Británii nebo jestli CZ podpora platí pouze u tuzemského vydání...
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 13. 3. 2008 0:12:06

tomiisek píše:Jo a filtr Blu-ray disků dle titulků bych velmi uvítal, nejlépe tak aby bylo možné vyfiltovat titulky současně se zemí prodeje (tedy které filmy v Británii mají prokazatelně CZ titulky, které filmy v Německu, které v USA či v Austrálii). Zrovna teď bych rád udělal objednávku z The Hut, ale z databáze mi není moc jasné, jestli jsou např. u Velké ryby CZ titulky i v Británii nebo jestli CZ podpora platí pouze u tuzemského vydání...

To mě už také napadlo, bude to potřeba, ale jak v tomhle případě ověřovat informace, to opravdu nevím. Jestli je titul region free, to se už celkem snadno zjistit dá, zdrojů je na netu dost. Ale jazyková výbava jednotlivých regionů nebo dokonce mutací v rámci regionů... To bude těžké :x
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 13. 3. 2008 0:14:25

d.f.h píše:Jako třeba tady? http://hdmag.cz/film/28-dni-pote-blu-ray Teď je červeně jenom slovíčko "ne" ve sloupci "Region free", ale může být klidně červeným fontem celý řádek. A nebo, což by bylo asi nejlepší, může být celý červeně podbarvený. To by se už nemělo dát přehlédnout.

To červené "ne" je tak tmavé, že ani moc výrazné není... Určitě to chce nějak výrazněji, to podbarvení či ikonka na způsob varování by možná nebyla od věci...
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 13. 3. 2008 0:23:45

d.f.h píše:To mě už také napadlo, bude to potřeba, ale jak v tomhle případě ověřovat informace, to opravdu nevím. Jestli je titul region free, to se už celkem snadno zjistit dá, zdrojů je na netu dost. Ale jazyková výbava jednotlivých regionů nebo dokonce mutací v rámci regionů... To bude těžké :x

Hlavně by byl fajn "certifikát ověřenosti", že by člověk nějak mohl zjistit, že za CZ titulky u tohoto filmu v UK ručí např. d.f.h :D Případně odkaz na recenzi či web, podle kterého by tam CZ titulky být měly, pokud to není ověřené přímo v přehrávači... Zní to sice poněkud složitě, ale pokud se filtr omezí jen na CZ titulky a pokud se vymyslí, jak by tyto údaje mohli pod svým jménem doplňovat i jiní lidé než ty...
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 13. 3. 2008 7:53:44

tomiisek píše:
d.f.h píše:To mě už také napadlo, bude to potřeba, ale jak v tomhle případě ověřovat informace, to opravdu nevím. Jestli je titul region free, to se už celkem snadno zjistit dá, zdrojů je na netu dost. Ale jazyková výbava jednotlivých regionů nebo dokonce mutací v rámci regionů... To bude těžké :x

Hlavně by byl fajn "certifikát ověřenosti", že by člověk nějak mohl zjistit, že za CZ titulky u tohoto filmu v UK ručí např. d.f.h :D Případně odkaz na recenzi či web, podle kterého by tam CZ titulky být měly, pokud to není ověřené přímo v přehrávači... Zní to sice poněkud složitě, ale pokud se filtr omezí jen na CZ titulky a pokud se vymyslí, jak by tyto údaje mohli pod svým jménem doplňovat i jiní lidé než ty...

Čteš mi myšlenky, možnost přímého zadávání pro registrované uživatele jsem chtěl povolit už dávno. Pak jsem si to ale rozmyslel, on by se určitě brzo našel někdo, kdo by toho začal zneužívat... Možná nějaký jednoduchý formulář, který by mohl použít kdokoliv, informace bych pak zpracoval a přidal ke konkrétnímu filmu s poznámkou "údaje dodal ten a ten". Protože když to někdo napíše do komentáře podobnou formou jako immortal, moc mě to nepotěší.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod modista v čtvrtek 13. 3. 2008 9:10:34

jo to by bylo fajn, víš že i já usilovně sháním veškeré informace /i obaly/ o BD s českou podporou, takže bych je pochopitelně poskytl do fóra.
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod tomiisek v čtvrtek 13. 3. 2008 9:53:00

modista píše:jo to by bylo fajn, víš že i já usilovně sháním veškeré informace /i obaly/ o BD s českou podporou, takže bych je pochopitelně poskytl do fóra.

Prolink na obal by byl výborný bonus!

Tak mě napadá, že by byla dobrá možnost vyfiltrovat filmy i podle "problémů" - napadají mě 2 základní - Blu-ray disků s mimoevropským zakódováním a především Blu-ray disků s CZ titulky na obale, které ale ve skutečnosti CZ titulky nemají! Protože jak jinak se lidé dozví, že např. Die Hard CZ titulky prokazatelně nemá, když na obalu či na webech jsou uvedeny? Když v databázi Die Hard mezi Blu-ray s CZ titulky nenajdou, budou si jednoduše myslet, že to v databázi pouze chybí. Chtělo by to nějak ošéfovat, aby bylo hned jasné, že Die Hard "nekupovat". Prostě aby to vyjelo v databázi filmů s CZ titulky a bylo to např. přeškrtnuté nebo tak něco, protože to vlastně do databáze filmů s CZ titulky patří, když jsou na obale! Tak jako tak by měl existovat nějaký blacklist, kde by u disků v detailech bylo uvedeno, že mají ten a ten problém (jiný region, chybí uvedené titulky, chybí uvedený dabing, chybí uvedené bonusy či bonusový disk, zkrácená verze filmu apod.). Ale to by fakt chtělo možnost přidávat údaje aspoň několika dalšími uživateli.
Naposledy upravil tomiisek dne čtvrtek 13. 3. 2008 9:57:39, celkově upraveno 1
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 13. 3. 2008 9:55:06

Jo jo. Je toho moc :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod modista v čtvrtek 13. 3. 2008 10:30:43

další "hrůza" - dostal jsem z anglického Amazonu "PÁR SPRÁVNÝCH CHLAPŮ" /A FEW GOOD MEN/, na zadní straně obalu jsou czech titulky uvedeny, ve skutečnosti tam nejsou... pak přiber někoho do objednávky, kterej se chce "přifařit" a spláčete oba...
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 15:40:14

modista píše:další "hrůza" - dostal jsem z anglického Amazonu "PÁR SPRÁVNÝCH CHLAPŮ" /A FEW GOOD MEN/, na zadní straně obalu jsou czech titulky uvedeny, ve skutečnosti tam nejsou... pak přiber někoho do objednávky, kterej se chce "přifařit" a spláčete oba...


Viděl jsem v databázi Tvůj obal :roll: Na UK Amazonu jsou ale dvě verze toho filmu. Ty jsi objednal tu UK, nebo US Import ? Já mám tento film teď objednaný z USA.
Prosím Tě, jaký potisk má samotný disk ? Je tmavožlutej s pěticípou hvězdou ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod immortal v čtvrtek 13. 3. 2008 16:48:39

[quote="d.f.h.[/quote]
Abych to shrnul - HDmag.cz nemá žádné zákazníky, protože nic neprodává. A nedělají ho "lidi", ale já, čistě pro sebe a podle sebe. Můžeme porovnat síly - kolik toho zvládneš zadat a aktualizovat ty a kolik já, co myslíš? Samozřejmě do toho počítám i minimálně jeden obsahový článek denně. Zkus to dělat aspoň rok a pak mluv, jinak se laskavě zdrž komentáře. A to myslím naprosto vážně.[/quote]

Kdyby si to myslel vazne nebyly by tam ty chyby.Ja treba hledam blu ray podle toho jestli ma cesky zvukjdu tam a koukam Legenda o Zorrovi,Vitejte v dzungli a podobne zvuk anglicky,emecky atd,takze nic pro me a jdu da,ale ouha na jinem webu je to cesky tak oblednavam.ne od HDmag,kde to nebylo poradne vyplnene,ale jinde.Kdyby si se snazil o zakazniky nedelyl by si takove chyby.Libi se me tvuj postoj ke kritice,asi zadnou nestris co.jak me tedy normalne vysvetlis proc u par filmu co jsou vsade cesky nemas zvuk cz uveden.Podle ceho ma zakaznik vybirat muzes me poradit kdyz te kritika tak vadi.A potom ( Můžeme porovnat síly - kolik toho zvládneš zadat a aktualizovat ty a kolik já) to je pekna hovadina,ja si to nevybral delas to ty co ja bych si s nekym meril sily ja delam neco jinyho.kazdy si sam vybere co delat,ale kdyz si veberu delam to poradne ne napul jako nekdo.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 13. 3. 2008 16:56:26

immortal píše:
d.f.h. píše:Abych to shrnul - HDmag.cz nemá žádné zákazníky, protože nic neprodává. A nedělají ho "lidi", ale já, čistě pro sebe a podle sebe. Můžeme porovnat síly - kolik toho zvládneš zadat a aktualizovat ty a kolik já, co myslíš? Samozřejmě do toho počítám i minimálně jeden obsahový článek denně. Zkus to dělat aspoň rok a pak mluv, jinak se laskavě zdrž komentáře. A to myslím naprosto vážně.


Kdyby si to myslel vazne nebyly by tam ty chyby.Ja treba hledam blu ray podle toho jestli ma cesky zvukjdu tam a koukam Legenda o Zorrovi,Vitejte v dzungli a podobne zvuk anglicky,emecky atd,takze nic pro me a jdu da,ale ouha na jinem webu je to cesky tak oblednavam.ne od HDmag,kde to nebylo poradne vyplnene,ale jinde.Kdyby si se snazil o zakazniky nedelyl by si takove chyby.Libi se me tvuj postoj ke kritice,asi zadnou nestris co.jak me tedy normalne vysvetlis proc u par filmu co jsou vsade cesky nemas zvuk cz uveden.Podle ceho ma zakaznik vybirat muzes me poradit kdyz te kritika tak vadi.A potom ( Můžeme porovnat síly - kolik toho zvládneš zadat a aktualizovat ty a kolik já) to je pekna hovadina,ja si to nevybral delas to ty co ja bych si s nekym meril sily ja delam neco jinyho.kazdy si sam vybere co delat,ale kdyz si veberu delam to poradne ne napul jako nekdo.

Tak se pochlub, copak děláš pořádně? Vždyť neumíš pořádně ani psát, odmítám se těmi cancy prokousávat, stačí mi začátek a konec - i tu citaci jsem po tobě musel upravit!

Jedno ale opravdu nepochopím: co máš pořád s tím prodáváním? Stačí tvoje inteligence na pochopení toho, co jsem ti už několikrát psal? HDmag.cz není e-shop, nic se na něm neprodává!

Můžeš příště nejdřív trošku myslet, než se pokusíš o další shluk písmen? Díky.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Zlepšení databáze fimů HDmag.cz

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 17:05:05

Importal:
Nezlob se na mě, ale zřejmě si neuvědomuješ že ten někdo to dělá pouze jako koníček ve svém volném čase. Tohle není komerční web, ale neziskový projekt jednoho nadšence. A pořád lepší když to někdo dělá od srdce a pro dobrou věc, než pro peníze pod někým, kde je nucen to flákat. Takových webů je hodně. A ve výsledku jim je celý web putna a zajímají je jen zisky z reklamy. (viz. Grafika) Tady nikdo nic neprodává. Od toho jsou obchody a e-shopy. Ne informační weby. Co je na tom k nepochopení ?
K těm zvukům. Myslím, že je lepší nechat políčko prázdné, než napsat mylnou informaci. Bonton ve svých reklamních materiálech bohužel vůbec neuvádí formát zkuku ani jiné další podrobnosti. Jediný způsob jak to zjistit je ten, že to nejdřív někdo zkusí. Sám vidíš jak to je. Kolega o pár postů výš koupil BR kde je na obalu napsáno CZ tit, a ve filmu titulky nejsou. Pokud budou v databázi na HD Magu chyby, budeš první komu se to nebude líbit. Proto je lepší tam nic nepsat dokud se to neověří. Pokud jsou ty informace pro Tebe nedostačující, tak hledej jinde. Pak se ale nediv, že na obalu bude napsaný český dabing (a většina webů čerpá z toho co je na obalu) a na disku vůbec nebude. U Bontonu je tohle totiž běžná praxe. :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42


Zpět na Magazín HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron